Doktorum çatlatma iğnesi kullandırmıyor

bu kısım daha karışık:) 19 martta adet olmazsan test yapıcaz dedı ben 19 martta kahverengi bir sıvı gördüm 3 gün bekledim sökülür dedim ama sökülmedi su gibi bişeydi adet kanı gibi yogun değildi 21 martta doktora gittim adet oldum diye doktor bu adet kanı değil dedi birtane daha yumurtan gelişmiş 22 mm. rahim duvarın kalın dedi. ilişki olrak değerlendirin. iki hafta sonra adet olursun dedi bekliyorum işte bu hafta son işte
anladim cnm hakkinda hayirlisi olsun

Çatlamayacak yumurta iğne ile de çatlamaz demişti benim doktorum. Ama bi ay Klomen bi ay boş dediğine göre çatlamayıp kistleşiyor ve doğum kontrol hapı mı veriyor? O zaman vermemesi mantıksız olmuş aynı benim doktorumun yaptığını yapmış
Klomenin etkisi diğer aya da geçebiliyor o yüzden bir ay dolu bir ay boş dedi bana doktor. Ama nedense geçen ay kist oluşmamıştı bu ay var ama küçük önemli değil dedi

Kızlar doktorum bir ay klomen bir ay boş şeklinde tedaviye başladı. Bu ay 2. Kez klomen kullandım. Adetten sonra 12. Günde yumurtlama takibi yapıyor ama çatlatma iğnesini hiç yaptırmıyor. Soruyorum çatlatma iğnesini gerek yok diyor. Forumda klomen sonrası çatlatma iğnesi olanları okuyorum hep. Sizce klomen sonrası çatlatma iğnesi yapılmalı mıdır? Şimdiden teşekkür ederim.
Bana da vermedi canım yumurtaya baktı gerekli büyüklükte bu çatlar dedi bir daha gittim sıvı gözüküyor çatlamış dedi.kişiden kişiye farklılık olur tabi ara ara seni çağırsa anlaşılır çatlayıp çatlamadığı çatladıysa gerekte kalmaz iğneye sen ara da git çatlamış mı diye bana adet günü gel dedi ben başka doktora gösterdim çatlayıp çatlamadığını

Bana da vermedi canım yumurtaya baktı gerekli büyüklükte bu çatlar dedi bir daha gittim sıvı gözüküyor çatlamış dedi.kişiden kişiye farklılık olur tabi ara ara seni çağırsa anlaşılır çatlayıp çatlamadığı çatladıysa gerekte kalmaz iğneye sen ara da git çatlamış mı diye bana adet günü gel dedi ben başka doktora gösterdim çatlayıp çatlamadığını
Yumurta büyüklüğünü gördü canım bugün yarın çatlayacak dedi ama çatlayip çatlamama konusunda tekrardan çağırmadı. Ki dedigi günlerde de yumurta çatlama belirtilerim oldu. Kasık ağrısı, akıntı gibi. Ama emin olmak için bir daha gidilebilir o zaman teşekkür ederim.

Yumurta büyüklüğünü gördü canım bugün yarın çatlayacak dedi ama çatlayip çatlamama konusunda tekrardan çağırmadı. Ki dedigi günlerde de yumurta çatlama belirtilerim oldu. Kasık ağrısı, akıntı gibi. Ama emin olmak için bir daha gidilebilir o zaman teşekkür ederim.
Aynısını bana da dedi ve çatladı çatlamıştır yüksek ihtimalle inşallah güzel haberler alırsın ☺️

Merhaba. Bu ay doktorumla Yumurta takibi yaptık. 24 Martta doktorum 1 adet 18.35 mm boyutunda yumurta gordu. Sadece letu isimli ilaci kullandim, yumurtamin buyumesi icin.
25 martta sabah 11 de catlatma ignesi ovitrelle vuruldum. 4 Nisan da yani igne vurulduktan sonra 10. Gun kan verdim. Beta hcg ( 0.848 ) cikti. Bu değere göre hamile değilim. Henüz regl olmadim. Doktorum 10 Nisan da yeniden kan vermemi soyledi. Bu şekilde bir durun yaşayan, ve hamile kalan var mı? Herkese bu gebelik yolunda kolaylıklar dilerim.

X