doktorlar olmaz dedi şükürler olsun ki yanıldılar

tuanamevsim

canım kardeşim gülşah
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
856
6
merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım altı ay çocuk sahibi olmak için uğraştık.bir kaç muaneye gidiş sonunda hamile kalma olasılığımın çok düşük olduğu hatta olmayabileceği söylendi.altı ay sonunda hamile kaldım bugün dört aylık hamileyim çok şükür. allah hiç kimseyi evlat sevgisinden mahrum etmesin.:Saruboceq:

gözün aydın canım..rabbim sağlıklıs sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinn..

yüce Rabbim tamamına erdirsin sağlıklıca bebeğini kucağına alırsın inşallah

Amin canım Allah'ım hepimize bu güzel duyguyu yaşatsın en yakın zamanda inşallah. Siz de bebeğinizi sağlıkla kucaklarsınız inşallah.

AMİNNNNN canım çok sevindim rahatsızlığın neydi ki bu kadar emin konuştular?

sağol canım rahim duvarı çok kalın ve tüplerim kapalıymış ilk çocuğumuda aldırmış olmammışş en son gittiğim doktorum sağolsunn onun sayesinde bugünlere geldikk ilaç tedavisi ile çözümünü bulduk şans işte benimde karşıma şimdiki doktorum çıkmamış olsaydı annelik hasreti ile yanıp tutuşmaya devam edecektimm

hepinize teşekkür ederimmm arkadaşlar allahım hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsinnnnn

Tebrik ederim,Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin.Darısı başımıza...

tebrik ederim canım Allah hayırlı etsin sağlıcakla alırsın inşallah bebeğini kucağına
darısı diğer isteyen arkadaşlarımın başına inşallah

.. ne mutlu sana ..rabbim sağlıkla kucaklamayıda nasib etsin inşallah....babayıda senide tebrik ederim.. hayırlısı olsun inşallah...

Tebrikler
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsina.s.

X