Doktordan hoşlanmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benı de devlet hastanesinden gereksiz yere uc dort kez aramıstı muayeneden ben cıkınca
Hoslanmıs belli.
Cok mu lazım. Hayr tabi ki bana yapan baskasına da yapar yuz vermemıstım cahiliye donemimde olmama ragmen

Benı de devlet hastanesinden gereksiz yere uc dort kez aramıstı muayeneden ben cıkınca
Hoslanmıs belli.
Cok mu lazım. Hayr tabi ki bana yapan baskasına da yapar yuz vermemıstım cahiliye donemimde olmama ragmen
Muh
Hoslanmıs belli.
Hoslanmıs belli.
Siz doktordan hoşlanmadıgınız içindir ben merak ediyorum bu yüzden sordum

Sizi muayene edecek diye gelinligi cagristiran beyaz onluk de giymistir o simdi

Hemen gelinlik bak derim

Neden e nabıza girsin ki ad var soyad var instagramdan da stalklayabilir. Belki de bir çalışma yürütüyor onunla ilgili bir örnek tahlillerinizde vardır bilgi toplamaya çalışıyordur bilemedim

O gün bi imada vs bulunduysanız olabilir. E nabıza girince telefon vs görünüyor sanırım.
Git bi daha muayene ol
Benimki şifreli o yüzden bilemiyorum..

O gün bi imada vs bulunduysanız olabilir. E nabıza girince telefon vs görünüyor sanırım.
Git bi daha muayene ol
Benimki şifreli o yüzden bilemiyorum..
İmada bulunmadım daha önce şifre ile onay ile muane sırasında giren Dr gördüm ama sonradan giriş neden yapmış bunu merak ettim

Ben konunuzu hiç anlamadım. Doktor e nabiza girince ne olmuş oluyor, girdiğini siz nasıl anladınız gerçekten bilmediğim için soruyorum.

Giriş yapan kişiler gözükür
Yani bunu kontrol edersek görebiliriz ama değil mi ? Konu sahibi e nabızıma doktor giriş yapmış mı diye bakmış mı yoksa sonuçlarına bakmak için girdiğinde tesadüf mü görmüş orayı anlayamadım

1 ay sonra doktor senin e nabizina mı girdi ? Aile hekimi mi ?

E Nabız da son girilenler kısmında

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…