Doktordan geldik...

Meral

Guru
Kayıtlı Üye
5 Mart 2008
1.840
1
Kızlar, haberler iyi... Biliyorsunuz iki ay önceki kontrolde damarında biraz genişleme vardı. Genişleme azıcık daha devam etmiş. Ameliyattan sonra tekrarladığında damardaki daralma %45-50'lerdeydi... Balon yapıldığında 35-40-'a düştü bi an için ama sonra yine eski haline dönmüştü. Şu an daralma oranı %23 :) Eğer %20'nin altına düşerse kurtuluyor kızım. Bu oran bile bizim için çok çok iyi. Doktor o ilk kötü anı bi daha yaşamazsınız dedi ki içimi çok rahatlattı. Çünkü hep tetikte olmak zorundaydım. Ya yine olur da yetişemezsek hastaneye diye çok korkuyordum. Çok şükür bu günleri de gördüm. Bu geçtikten sonra (inşallah) tek problemi kalacak... O da aort kapağı... Normalde 3 tane olan aort kapağı kızımda iki tane. Bu da ilerki yaşlarda problem çıkartıyormuş ama hiç çıkartmama ihtimali de varmış. İnşallah çıkartmaz... Benim zilli çok inat yani.. Yandım ben bu kızla sırnaşık şey Bir sonraki kontrol de 3 ay sonra...

Hepinize desteğiniz ve dualarınız için çok teşekkür ediyorum.

çok çok geçmiş olsun canım inş diğer kontrelde daha iyi haberlerle gelirsin.inş ilerde de problem yaşamazsınız dualarımız sizinle

geçmiş olsun canım gözünüz aydın
umarım yüzde 20 nin altına iner.
Allahım acil şifalar versin

geçmiş olsun canım %20'nin altına da iner, onlar küçücük halleri ile çok güçlüler içini ferah tut. Daha sonraki kontrollerde de iyi haberlerini bekliyoruz. Dualarımız sizinle.

cnm çok sewindim ii gelişmelere inş herşey yoluna girer zillimiz bidaha ameliyat olmaz dualrımız seninle cnmm çok öpüyorum...

canım tüylerim diken diken oldu çok sevindim inşallah daha iyi olcak selinimiz

meralcim büyük geçmiş olsunn ..eminim 20lerin altına da inecektirr sen inancını sağlam tut bizde dularımızı kuzundan eksik etmeyeceğiz...bir an öncee fıstık pamuk olup peşinde koşturacak inşallah seni...çok eskilerde kalacak zor günlerinn...kızına hikaye gibi anlatacaksın inşallahh...

dularımız sizinle cnm .. ne söylenir bilemiyorum dünya tatlısı bir kızın var Allah ım sana bağışlasın ......

ah be arkadaşım allah sana sabır meleğimize de şifa versin..
inşallah herşey onun için en en en iyi şekilde olur..
kuzuma çok çok geçmiş olsun tekrar

çok çok geçmiş olsun ben uzun zamandır siteye giremiyordum yeni okudum ama sevindirici haberlerini okudum adına çok sevindim allah hepimizin yavrusuna sağlık versin

canım çok çok geçmiş olsun ben daha yeni okuyorum ne mutlu sana oranda azalma olmuş inşallah 20nin altınada düşer gönlünü ferah tut dualarım küçük meleğinle rabbim acil şifalar versin .

cok gecmis olsun canim,iyi olcagina inan canim...Alllah sifalar versin..bu gunleri yasatmasin size insallah...

Çok sağolun kızlar... Teşekkür et kısmı çıkartıldığı için hepinize ayrı ayrı teşekkür edemiyorum. Toplu olarak hepizine çooook teşekkürler.... İnşallah daha da iyi haberleri paylaşmaya devam edeceğim....

iyi olmasına o kadar sevındım kı anlatamam canım ınşallah dusecek dualarımızı eksik etmeyacegız saglıcakla kalın

Canımbenimya gerçekten çok geçmiş olsun küçük prensese acil şifalar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…