doktora ne zaman gidilir?

birebira

Herşey güzel olacak..
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
651
2
Selam kızlar,

Bizim 7. ayımızı hala tık yok. Gerçi bu ay antibiyotik kullandığım için korunmak zorunda kaldık. Şimdi regl imi bekliyorum biri iki güne kadar olurum.

Bu ay doktora gitmeye karar verdik te, acaba ne zaman gitmek gerek? Regl başladığında mı, bittiğinde mi, yoksa yumurtlamaya yakın mı? Kafam karıştı da, bilen varsa lütfen beni aydınlatın şekerler!a.s.

canım reglin bittikten sonra git bence ki alttan muayene etmek isterse doktor edebilsin. daha sonra eğer kandan hormonlarına bakmak isterse sana birdahaki reglinin 3.gününde kan testi yapacağız diyebilir, yani bana öyle oldu. ben de daha yeni gittim de kontrole, bende bu şekilde oldu.

Öncelikle teşekkürler cevabına canıma.s.
Şu anda regl olacakmış gibi sancılanıyorum, regl in üçüncü günü gitsem test yaparlarmı yani?

benim bildiğim reglin 3. günü gidilir ama canım arkadaşım sıkma canını bende 9 aylıkm hamileyim şöle 4 5 aydır korunmuyorum ama nasip olmadı henüz doktorum eşimin spermbiyografisini istedi bi ilçede oturuyoruz siz yaptırmışsınız tahlil 3. gündemi ne alınıyomuş benim için böle bişiy çok zor eşimin işleri bakımından ne yapabilirim başkaa

canım adetin bittikten sonra git doktora bende öyle yapmıştım ultrosonla bakıyor sonra hormon testi sperm testi ve hsg istedi ama sizin daha 7 ay olmuş belki sadece hormon testi ister artık bilemiyecegim çünkü 1 yılı geçmeden bazı testler yapılmıyor diye biliyorum benim 1,5 yılı geçti..
allah gönlüne göre versin..

reglinin 3. günü git ki bazı testler yapılabilsin ama ilk olark eşine test yapılsın bence en kolay yolu bu bizde ben 1 yıl boyunca tedavi oldum en son aşılama yapılacaktı ki o gün eşimin spermlerinin az olduğunu öğrendik ve direk tüp bebeğe başlandı bende 1 yıl yıprandığımla kaldım ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN

Saolun arkadaşlar, ben bu başlığı 6.ayda açmıştım, o zaman gittim doktora Allaha şükür bende bir problem çıkmadı. Ayrıca reglin 3. günü gitmek gerekşyormuş testler için, bende öyle gittim. Alttan ultrasonla regl ikende bakılıyormuş bitmesine gerek yokmuş haberiniz olsun..

canım adetine yakın git adetin belli günlerinde kan testi isteyecek doktor .adet sonrası gidersen bir sonraki adeti beklemek zorunda kalırsın.büyük ihtimal eşindende sperm testi ister.hatırladığım kadarıyla ilk testi adetin 2. veye 3. günü istiyo

neyse....bende böle okumadan cvp yazıyorum.sevindim bişi çıkmadığına ..herşey gönlünce olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…