Doğuma Hazırlık doktor erkek demişti 6. ayda kız çıktı:)

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Dike

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2008
118
27
39
Kızlar 14. haftada doktor pipisini göstermişti,dün fındığını gösterdi:) pipi resmi bile duruyor:) ilk oluşmaya başladığı haftalarda klitoris anneden gelen hormonlarla şişebiliyormuş o yüzden yanıltmış sıpam:) herkese erkek dememin dışında benim için sorun yok, içten içe kız istiyordum ilk bebeğimi ve hiç şartlanmamıştım erkek diye.ama eşime sürpriz oldu.çin takvimine, karın şekline,bebeğin ilk hareketlerinin kuvvetli olmasına ... tüm deneyimlere göre erkekti ama kız çıktı işte!!!!!!! hepinize Allah hayırlı evlat versin.

selamlar 'dike'

bende gecen carsamba kontrole gittim, 20 haftalik hamileyim.doktor pipisini gösterdi aynen. esime ultrason fotografini gösterince, yok diyor inanmiyorum, bu pipiye benzemiyor kaydirigubbakcemile3benim icime kiz dogmustu diyor. bende ins tekrar kontrolde ayrintili baktirmak istiyorum, demekki doktorlar yanilabiliyor bazen, yada ufakliklar yaniltabiliyor
bzidede birazcik kiz olsa arzusu vardi ama, yinede oglan olsada saglikli olmasina cok sevindik.
Rabbim saglikli evlatlar versin öncelikle...

canım hayırlısı olsun inşallah. renkli ultrasonda gösterdi hanımefendi:) sizin de gönlünüze göre olur umaraım. haber verirsin değişiklik olursa.

benim oğlumada 6 ay boyunca kız dediler renkli ultrasona girdim ilk gün kız dedi sonra yüzünü dönmüyo yarında gelin dedi ertesi günü tekrar gittik erkek bebek söylemiştim dimi dedikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

allah bağışlasın sağlıklı olsunlarda cinsiyeti ne farkederki.rabbim sağsalim dünyaya gelmelerini nasip etsin işallah..biz hiç birini bulamıyoruz..

ya inanmıyorum bu doktorlara..söylemesinler daha iyi..tabiki farketmez sağlıklı olsunda ama çevreye söyleyince bi komik duruma düşer insan..bizimde yeni belli oldu ve duyurduk herkese..bide tersi çıkarsa komedi yaa:))

ay çok güzel anlatmışssın ya güldürdün beni. Hayırlısı.

canım ya bana ilk başlarda erkege benziyo demişlerdi..şimdi ise kıza benziyo diyolar cünkü göstermiyo yavrum utanıyo :) 6.aydayız ve hala cinsiyetimiz net degil...acaba benimkide erkekmiki...CADIARZU

canım ya bana ilk başlarda erkege benziyo demişlerdi..şimdi ise kıza benziyo diyolar cünkü göstermiyo yavrum utanıyo :) 6.aydayız ve hala cinsiyetimiz net degil...acaba benimkide erkekmiki...CADIARZU

canım olabilir walla benimde 6 ay kıza benziyo dediler göstermiyo die olsa gerekkaydirigubbakcemile3 ama renkli ultrasonda erkek çıktı ama blli olmaz ALLAH hayırlı sağlıklı evlad versin canım inş..

benim iki kuzenimede 6 aya kadar kız dediler 7.ay erkek dedi ikisinede...hele birine doguma kadar erkek dediler.dogumda kız oldu)))

hayırlı olsun tatlım,abimde kız istiyodu hep hayırlı olsun kız olsun derdi.senin ki de o olmuş.
Allah gönlüne göre versin bizlere de dua et:)))

Ya önce erkek sonra kız sonra yine erkek dediler diyen arkadaşım içime kurt düşürdün:) bu hafta yine mi girsem ultrasona, bir şey değil kız diye çok özenip karnımdaki erkeği iki cins arası yapmayayım:) eşim dalga geçiyor zaten karnımı okşamayı seviyorum 'okşaya okşaya törpüledin oğlumun pipisini' diyor:)

bende hala cinsiyetini tam öğrenemeyenlerdenim..(1no2:%51 kız dedi dr. ama yinede ümitlenme heran herşey olabilir dedi...herşeyden önce hayırlısı ve sağlıklısı ama insan merak edio işte....:1rolleyes:18 de tekrar gidicem inşlah kesin belli olurdaa rahat rahat alışverişimi yaparımmmm:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…