Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

hmm bende hep tedaviye başalrken güvenç bey ve erbil bey arasında kalmıştım.. sonra ne oldu da erbil beyden görüşme sitedim bilmiyorumm :) Canım kalp atışını duymasan da görürsün büyük ihtimallee. biz bu hafa duyduk kalp atışını pııt pıtlarıı :) 8. haftamdayımm... dediğin gibi elbisede mantıklı :) zatenn ateş basıyo hormonlarımm değiştikçe yanıyoooomm

Allaha çok şükürr bugünleri gösterdii amaa aslında canımda sıkkın. yarın cerrahpaşaya gidciem. hani benm kanamam olmuştu acile gitmiştim ya orada yanlış bi iğne yapmışlar . erbil bey bebiş iyi dedii ama . cerrahpaşaya -getam 'a gönderdii yinede Bakalımm nolcak :18::18::18::18::18::18:

Vallahi haftasonu hamile reyonundan tulum falan denedim. Hiç yakışmadı. Popo ve bel genişledi biraz. Hediye gelen bir tane elbisem var. Dün deniyeyim dedim kesimi o kadar bol ki rahat 100 kiloluk teyze gibi duruyorum. Hamile reyonu olmayan bir yerden giyinemem herhalde. Bol olsalar bile önden kaldırınca kötü olur. (Kesin siz zayıfsınızdır kızlar..)

Son düzenleme:

kesinlikle elbise diyorum. ben normalde bile yazın asla pantolon giymem. elbisenin rahatlığına alışınca giyemiyorsun zaten. bide şimdi elbiseler bol olduğu için ekstra hamilelik için kıyafete gerek yok. yaz için geçerli tabi bu. evde bile elbiseyle dolaşıyorum.müthiş rahatlık. bu arada bu hamilelik takvimini yapamadım ben ta. profilden girip doğum tarihini yazdım ama olmadı. birşeyi eksik mi yapıyorum:26::26:

Aaaa nasıl böyle yanlışlar yapılıyor ya. Keşke iğneyi alıp sen götürseydin canım. Neyse rabbim izni ile hiç bişey olmaz meleğine. İçine ferah tut...

her elbisenin kalıbı farklı oluyor canım. ben mesela dün 40 beden aldım yapacak bişi yok. ama kötü durmadı. bence sen yinede normal kıyafetlerin büyük bedenlerini dene. her firmanın farklı olabiliyor. giyince güzel durabiliyor. 3 sene önce bir mağazadan tulum denemiştim. hepsi o kadar kötü durmuştuki tulum çok sevmeme rağmen çok soğudum. sonra bir heves yine başka bir yerde daha denedim. çokta güzel durdu. 53-54 kiloydum o zaman. o mağazadaki tulumların kalıbı kötüymüş meğer. şimdi dolabım tulum ve elbise dolu yani. denk geldikçe büyük bedenlerini dene. daha sonra yandan daraltıp giyersin yine. ben dün o niyetle aldım,daraltırım daha sonra diye

Aaaa nasıl böyle yanlışlar yapılıyor ya. Keşke iğneyi alıp sen götürseydin canım. Neyse rabbim izni ile hiç bişey olmaz meleğine. İçine ferah tut...

nasıl yanlış iğne yaaaaaaaaaa.. sen iğnenin ismini söylemedin mi ki. neyse inşallah birşey çıkmaz. erbil bey ne testi istedi. ne içinmiş bu test

Bilmiyorum canım. Dediğin gibi denemekte yarar var. Hamile bedeninde bile 42 oluyor ya offf diyorum ama sonra ne yapıcaksın manken değilsin. 1 sene sonra rejim yapar verirsin diyorum. Bu olay sadece elbise seçerken oluyor. Ah biz hatunlar...

nasıl yanlış iğne yaaaaaaaaaa.. sen iğnenin ismini söylemedin mi ki. neyse inşallah birşey çıkmaz. erbil bey ne testi istedi. ne içinmiş bu test
canımmm hiçç sormaa.. ismini söleyip almış eşim eczaneden . yanlış vermişler.. oo yanlış veriyoo acildekiii sivrizekalıdaa aaaa bizde zaten kanamaya bunu yapacaktıkk tamamm dedii.. yaptıı.. ne bileyimmm... ismi ve kutuları birbirine çok benziyo .. primobolan depot yanlış olan iğne yi yapmılşlar , proluton depot yerine :18::18::18: erbil bey test istemedi cerrahpaşaya -Getam 'a git deedi. genetik araştırma merkezimi neymiş

Onla geçmiş olsun canım. Peki bu iğne ne için yapılıyormuş araştırdın mı?

Merhaba kızlar,
bende Erbil beyin hastasıyım geçen ay yumurta toplandı
bu ay reglin 2. günü yani bugün gittiğimde yumurtalıklarımda kist varmış onu aldı, östrojen bantı verdi ve 19 una randevu verdi.
Sizde buna benzer bişey yaşadınız mı?
Bu kist olayı şaşırttı beni,birden anestezi odasına girdim, o ameliyat önlüğünü falan giydim,
Ters giden bişey yoktur inşallah

Geçmiş olsun canım. Bu arada tedavinde hayırlı olsun. Merak etme Erbil bey bişey olsa seni bilgilendirirdi. En azından farkedip zamanında müdalede bulunmuş. Bantlarada başladıysa rahim duvarı istenilen tepkiyi verirse transferini yapar inş. Benim başıma gelmedi ama başka arkadaşlarda değişik sıkıntılar çıkmıştı ve sonunda hamile kaldılar. Bol bol dua et herşey güzel olacak emin olabilirsin.

Üzülme tatlım bişey olmaz inş. Sonucunu alınca haber ver merak da bırakma bizi. Rabbim yardımcın olsun...

Canım çok teşekkür ederim, dualarınızı eksik etmeyin

Hiç merak etme canım, dualarım seninle ve tüm anne olmak isteyenlerle bol bol su iç, su ile atılıyor bildiğim kadarı ile enfeksiyon

Allah razı olsun canım. Benim de sorunum bu hiç su içmezdim.( bir yudum bile) Ama bebek haberinden sonra günde 1,5 litre ancak içiyorum. Oda zorlayarak. Daha fazlasını içmek istesemde olmuyor...

kızlar dün gece çok açık pembe bir leke geldi :18::18: içinizde böyle birşey yaşayan var mı. daha öncede kullandığım jel 1-2 kez çok açık bir pembe geldi. ama bu sefer gelen jel değildi. ama kanda değildi. nisan seninki kanmıydı yoksa aynen böyle pembemsi bir lekemiydi. birşey olmuşmudur acaba:18: doktoru aramalımıydım acaba. bu düşük tehlikesine karşı iğneyi ne zaman yapıyorlar böyle lekelenme olunca mı yoksa kanamamı olması gerekiyor. zaten doktorumda belli değil. benim doktorum mustafa beydi,şimdi yurt dışında. şimdi erbil beye geçtim ama daha hiç beni muayene etmedi. haftaya perşembe randevum. çok geç verdiler randevuyu zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…