Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

Kızlar negatif haber verim dedim Rabbim kimseye vermesin bu acıyı ama toparlıcam dualarınıZı eksik etmeyin nolur

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar negatif haber verim dedim Rabbim kimseye vermesin bu acıyı ama toparlıcam dualarınıZı eksik etmeyin nolur

Canim cok uzuldum, seni cok iyi anliyorum ama daha gencsin, guclu olacaksin, umutlu olacaksin ve bir gun mutlaka anne olacaksin. Hep yanindayiz.

Merve

Fulyacım üzülme ne olur herşeyde bir hayır vardır. Hayırlısı ne zaman ise rabbim o zaman verecektir kucağına. Sabırlı olup yoluna devam edeceksin. Bizler de her zaman yanında olmaya devam edicez.

Fulyam bu arada senin transferin 25 hazirandaydi, daha erken diil mi sonuca varmak icin zaten? Daha 10 gun bile olmamis.

Merve

Allah hayırlısı tez vakitte nasip etsi. İnş.üzülme demek elde değil ama Rabbim o sabrı da veriyor.kısa sürede toparlanirsin umarım.hiç bitmeyecek umudumuz var bizim..

Doğru Mervecim 24hazirandı ama değer o kadar düşük ki emel bile negatiftir ama 2gün daha kullan Cumartesi haberleşelim dedihayırlısı olsun artık canım sabretcem başka çarem yok kiama gerçekten yanımda olduğunuzu hissetmek güzel Rabbim razı olsun sizde

dualarımız seninle canımm. Allah yardımcın olsun.. derdini veren Allah dermenınıda verirr.. umudunu hiç bi zaman kırmaa.. biz herzman yanındayız...

Sırt ağrıları için erken değilmi ya... Çok ağrıyor kızlar. Özellikle sağ taraf kürek kemiğinin altı. 24 saat masaj yapsalar banamısın demem...:2:

Arkamda 2 destek olmasına ramen işte olmak öldürüyor beni bu bel destek kemerleri işe yarar mı acaba?

hayır canım sanırım erken değill.. bir arkadaşım 22. haftasında onunda sennin haftalrında ağrımaya başlamıştı.. hatta daha sonra kuyruk sokumu ağrıyordu . oturamıyom diyordu ..büyüyo bebiişşş . maşallahhhhhhhhh..

Allah kucağına sağlıkla nasip etsin inş.Ramazanda güldü yüzün ne mutlu. Rabbim daim etsin inş.Allah sabır versin,başn sağolsun.bi tarafın sevinç bi tarafın acı.Rabbim olmuslerimize rahmet eylesin

canm çok sağol. mubarek ayın ilk günü öğrenmemiz çok güzel oldu. allahım inşallah sana ve isteyen herkese nasip etsin

Nefes alıyorken batıyor. Çarşamba günü erbil bey de kontrolümüz var. Artık o zaman danışıcam. 150 gr oldu teyzesi. 150 gr da böyleyse bilemiyorum son ayları. Neyse o sağlıklı olsunda ben razıyım...:)

maşallah canımm kocaman olmuş :)) minik kızçeee .. sağlıklı olsunlarda dediğin gibi Allah gücünü verirr:) neyseki son aylarında havalar serinleyecek. ben şimdiden nefes alamıyor gibiyim . son aylarda nolur bilmem :) Ayyyyyyyy dün noldu.. metrobüste kadının biri bana dediki hamilemisin sessizcee. kafamı salaldım güldümm.. bana yer verdiii :) nerdenn anladııkiiii . daha belli bile deill :)

Allah razı olsun canım. Çok şanlısın tatlım ya. İç güdüsel veya duruşun ele vermiş olabilir. Biz 5. ayın içindeyiz daha yer veren olmadı. Genel de 2 durak için bindiysem teklif geliyor. Ondada ben yerleşim kalkana kadar durak geliyor binemiyoruz. İnsanlarımız genel de duyarsız. Bir de benim karnım bayağı çıktı ve bebişli tişortlar da giyiyorum.

ayy ne güzelll.. bende özeniyorum o tişörtlere. hamiş kıyafetlerineee.. :)) hafta sonu gittim hamile pantalonu aldım. o arkadaş erken almışsın dedi ama napimm iş yerinde raaht edemiyorum. düğmesi aççık bırakıyorum , lastikle birleştiriyordum :) yinede karnımı sıkıyormuş bugün anladımkii buu pantalonn çokkk raahattt.. amaann giydiğim kadar giyeyimm :) Dediğin gibii çok duyarsızlarr., yer vermiyorlar. böylee insanların varlığına inanamıyorum bazenn.

Herkesin göbişi bir büyümüyor ki canım. Hamile tişortu hadi neysede hamile pantolu şart. Hem hamile pantolu olduğunu kimse anlayamaz ki :)

Bende ne hevesliydim. Hele o espirili tişortlara.. Bol bol almıştım. Şimdide o kadar çok sıkıldık ki haftasonu iki tane daha aldım çiçekli düz bişeyler. Baslılı olanlardan neret ediyom...

elfidaaa maşallah canımm.. büyüdü bile senin pirinçç.. :) az kaldı kontrole..

sağol canım. allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. prinç olmuşmudur acaba bu arada benim kontrole daha var baya 17 sinde. çok geç verdiler bana randevuyu. bu gidişle hem kalp atışı hem keseyi aynı anda göreceğim. kalp atışı kaçıncı haftada duyuluyordu. bu arada artık doktorum erbil bey. beni güvenç beye yönlendirdiler ama ben erbil beyi istediğimi söyledim(gerçi güvenç bey içinde olumsuz şeyler okumadım allah için ) bu arada bence elbise giyin kızlar inanılmaz rahat bence. ben dün 3 elbise aldım uzunlardan. ben her sene ya elbise ya tulum giyerim. bu sene tulum giyemem artık. hem bu elbiseleri hamilelikten sonrada giyersiniz bol olduğu için.

kesin yürüyüşündendir nisancım eşim benimle dalga geçiyor sen transferden beri hamile gibi yürüyormuşum güya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…