Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

Elfidammmmmmm nerdesinnnnn :))))))Buarada kızlar 2gün öncede güzel anneyi ziyarete gittim eve elfidamınnnn kızı olcak bak demişti dersiniz:)))))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

inşallah kuzuuum inşallah. allah söyletti deriz sonunda. zaten herşeyimiz aynı gidiyor trasnfer günümüz bile aynı. 1 haftacık var aramızda..

Istanbuldayım nisancım elfidamınnnn transferinde yanındaydım düşünebiliyor musun:)))))şans oldu şimdide benimkini bekliyoZzz :)sende korkma olur mu sonuçta bişey olsaydı kanama devam ederdi korkma sen

oy canımm benimm sizin buradan kurduğunuz arkadaşlığa hayran kaldımm :) Maşallah sizee.. Sende meleğini all göbüşüne orada soğukta kaldıkları yeter :) sizden de güzel haberler bekliyoruz artıkk.. :) senn transferden sonra ne yapacaksın istanbuldamı kalacaksın ?

İnşallahhhh elfidam inşallahhh:KK66:))pozitifi görekte:)))))alırız bir antrikot parçası 110tlye:)))))))

Istanbuldayım nisancım elfidamınnnn transferinde yanındaydım düşünebiliyor musun:)))))şans oldu şimdide benimkini bekliyoZzz :)sende korkma olur mu sonuçta bişey olsaydı kanama devam ederdi korkma sen

canım benim yaaaaaaaa sizin kurduğunuz arkadaşlığa hayranım gerçekten :) Maşşallah size.. ikinziden birden güzel haberler bekliyoruz çifter çifter olsun :)))) :nazar: sen ne yapacaksın transferden sonra istanbuldamı kalıp dinleneceksin cnm;?

Sağol nisancımmm buradaki dostluklar o kadar çıkarsızki işte o yüzden sıkı sıkıyızZz:))))Rabbim bozmasın:)evet transferden sonra 3gğn daha burdayım pazara uçakla gidicem napim riske atamazdımmm kalcam yani otelde:)

Elfidammmmmmm nerdesinnnnn :))))))Buarada kızlar 2gün öncede güzel anneyi ziyarete gittim eve elfidamınnnn kızı olcak bak demişti dersiniz:)))))

oyy canımmm hayırlısı inşallahh.. sağlıklı olsunda :) mervettin kız( düşünüyoruz) . yasemin kız.. elfida kızz.(Düşünüyoruz) ankara kız :) benm hakkımda ne düşünüyorsun ?:)) :KK54:

Kızlar görüştüm doktorumla.kısmet olursa ağustosta tedavi.istediği testleri yaptıracağım.önceki tedavimde ilacları merkez karşıladı.orada yardım.olacaklar varmış ama fiyatla r nedir? yardımcı olursanız çok sevinirim

hayırlı olsun canım. fiyat olarak neyi sordun tüp bebek mi yoksa ilaçları mı. tüp bebek 5900 ve rapor geçmiyor. ilaçlar ise kişiden kişiye göre değişiyor benim şu ana kadar 1600 ü buldu. 1200-2000 ilaç fiyatı sanırım.bu arada benden sana tavsiye arı sütü+bal+polan karışımına başla hemen. ben malesef geç farkettim bunu. kullananların daha fazla yumurtası ve kaliteli oluyor. şimdien başamak gerekiyormuş. 3 y önceden başlamak gerekirmiş. senin daha zamanın var. ama iyisi olsun. bol protein ağırlıklı beslen mutlaka...

fulyacım geldimmmm....nisancım korkma bu tür kanamalar olabiliyormuş ben transfer olduğum gün hemşire özellikle söyledi ve korkma sakın dedi. fulyamın dediği gibi devamı yokmuş bu güzel birşey. belki devam etseydi durum farklı olabilirdi. bence madem erbil bey e gidemiyorsun akşam özel bir hastanenin aciline gitsene doktor doktordur yani. erbil bey ne dedi bu arada görüşebildin mi...
saol elfidam inşallah öyle bişeydir.. uzun zmandır kırmızı görmediğimden görünce tansiyonum düştüü... :) Canım erbil beyle görüşemedimde mail attım tekrardan o döner bana mutlaka. yoğunlarmı nee bilmiyorum :KK53: akşam üzeri yine ararım maili aldınızmı bahanesii ile :26: İşte bu akşam gidecektim diğer dr um seminerdeymiş :) seminerde tatilmi bilmem gerçi :))) neysee olmazsa öyle yapıyım acile gidip ultrasonda göreyimde içim rahatlasın.. :KK16:

Son düzenleme:
Elfidam kızzz sen yaşam koçluğy kurslarına gitsene valla tam sana göre adamı acayip motive ediyon:&#8378:KK66:)şimdi aklıma geldi hatta eşimede dedim Allah akıl fikir versin size Dio:)))))

İnşallahhhhhhhh nisancım inşallaghhhhh olsunda kız olsunlar hepsi:))))

Seninkide cadalozzz bak o da kız zaten bu sene kız senesiymiş:))))

aman olsunda kuşum kızzzz erkek hiiiiiiiiiiiiiiiç farketmez...ama bilimsel olarak x kromozomu yani kadın daha dayanıklıymış. y kromozomu daha zayıfmış. bu yüzden kız olma ihtimali daha yüksekmiş bilimsel olarak. kiii ben kızı daha çok istiyorum. bu arada fulyam inan eşimle bu kaar konuşmuyorum gün içersinde seninle konuştuğum kadar:KK1::KK1::KK1:

saol elfidam inşallah öyle bişeydir.. uzun zmandır kırmızı görmediğimden görünce tansiyonum düştüü... :) Canım erbil beyle görüşemedimde mail attım tekrardan o döner bana mutlaka. yoğunlarmı nee bilmiyorum :KK53: akşam üzeri yine ararım maili aldınızmı bahanesii ile :26:

ay ne bahanesi canım arasana acil görüşmem gerek diye allah allah. devlet hastanesi değilki bu özele gidiyoruz o kadar görüşme hakkımız olsun. bugün ne yap ne et görüş yani.hem erbil beyin cebi yok mu sende...

Elfidam kızzz sen yaşam koçluğy kurslarına gitsene valla tam sana göre adamı acayip motive ediyon:&#8378:KK66:)şimdi aklıma geldi hatta eşimede dedim Allah akıl fikir versin size Dio:)))))

bir bu işe el atmadığım kaldı zaten. arada bende düşüşler yaşıyorum ama toparlıyorum çok şükür.

ay ne bahanesi canım arasana acil görüşmem gerek diye allah allah. devlet hastanesi değilki bu özele gidiyoruz o kadar görüşme hakkımız olsun. bugün ne yap ne et görüş yani.hem erbil beyin cebi yok mu sende...
ay canm ne biliym okadar yoğunlarki aramaya çekiniyorum zırt pırt... hicran hn. iğne ismi söylemeişti devam ederse gelirsin demişti öyle kaldı.. devamıda gelmedi :KK43: :KK25: akşam özel bi hstanenin aciline gidip ultrasonda görürüm olmazsa. minik yavruşuu..:):nazar:

elfidaaaa fulşyaya katışıyorum.. iyi yaşa koçu olur sendenn :)))))))) canım bu arada transfer süren nası l geçiyor yatıyormusun evde.e. örgüye başladınmı :)

canım biraz daha bekle onlar bugün çıkmadan yani 5 ten önce mutlaka görüş erbil beyle... akşamda bencede özele git için rahat etsin. transfer iyi şimdilik hafifte olsa işlerimi yapıyorum ben eğilmeden.mesela yemek . ama sadece karştırma kısmını,doğrama kısmını. tencere tabak almıyorum eğilip. bide arada batmalarım oluyor özellikle sağ tarafta ve sıcaklık hissi.. sizdede oldumu kızlar bu batmalar ben 2 günden beri yaşıyorum ara ara:26::26::26: c.tesi 10 gün eşimle beraber test yaptırmaya gidicezzz:KK52::KK52::KK52: bakalım cesaret edicekmiyim tabi:26::26:

canım biraz daha bekle onlar bugün çıkmadan yani 5 ten önce mutlaka görüş erbil beyle... akşamda bencede özele git için rahat etsin. transfer iyi şimdilik hafifte olsa işlerimi yapıyorum ben eğilmeden.mesela yemek . ama sadece karştırma kısmını,doğrama kısmını. tencere tabak almıyorum eğilip. bide arada batmalarım oluyor özellikle sağ tarafta ve sıcaklık hissi.. sizdede oldumu kızlar bu batmalar ben 2 günden beri yaşıyorum ara ara:26::26::26: c.tesi 10 gün eşimle beraber test yaptırmaya gidicezzz:KK52::KK52::KK52: bakalım cesaret edicekmiyim tabi:26::26:
öyle yapıcam canım arıcam tekrar çç bugün zaten onla yine görüşemezsem uyuyaamam .. dün gece hiç uyuyamadım düşünemkten.. canım bnimm maşallahh.. :) evde başka vakit geçmiyor haklısın bende 4günden sonra hafif hafif bişiler yapmıştım .eşim çamaşır topluyordu oturduğum yerde katlıyordum :) yinedee kendini yormaa. ben ppipirikli bişey oldum :) herşeyden korkar oldum :) canım o batmalar oluyo hafif bıçak saplaması igibi inşallah kendine yer arıyo miniğin :) 7 günde falan adet sancılarım başlamıştı seninde olursa korkma :)) cesaretiini topla caınım inann beklemesi daha zorr.. bir kaç gün sonra anlayacaksın :) ben 6. günden sonra patladımm :) :KK1: cumarteisi güzel haberlerini bekleyeceğizz canım. cesaretini topla kan testini yaptır :))) kendinide bizide erkenden sevindir :)

öyle yapıcam canım arıcam tekrar çç bugün zaten onla yine görüşemezsem uyuyaamam .. dün gece hiç uyuyamadım düşünemkten.. canım bnimm maşallahh.. :) evde başka vakit geçmiyor haklısın bende 4günden sonra hafif hafif bişiler yapmıştım .eşim çamaşır topluyordu oturduğum yerde katlıyordum :) yinedee kendini yormaa. ben ppipirikli bişey oldum :) herşeyden korkar oldum :) canım o batmalar oluyo hafif bıçak saplaması igibi inşallah kendine yer arıyo miniğin :) 7 günde falan adet sancılarım başlamıştı seninde olursa korkma :)) cesaretiini topla caınım inann beklemesi daha zorr.. bir kaç gün sonra anlayacaksın :) ben 6. günden sonra patladımm :) :KK1: cumarteisi güzel haberlerini bekleyeceğizz canım. cesaretini topla kan testini yaptır :))) kendinide bizide erkenden sevindir :)

amin canım inşallah bende güzel haberler veririm burdan. bu arada erbil beyle görüşürsen ve doktora gidince ne olduğunu yaz akşam mutlaka merakta bırakma bizi...

X