Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle tüp bebek yöntemiyle çocuk sahibi olmak isteyenlere sabır ve mutlu bir son diliyorum. Bende tüp bebek yöntemiyle çocuk denemiş biri olarak nasıl zor ve stresli bir süreç olduğunu biliyorum. Bende bu tedavi aşamasında üçüncü denememizdeyken yüce Rabbimin takdiriyle doğal yollardan hamile kaldım. Bu nedenle almış olduğum ilaçlar şu anda elimde. Benim elimde bulunan ilaçlarla tedaviye başlayacak arkadaşlara bu ilaçları piyasa değerinin altında vermek istiyorum. Takdir edersiniz ki bu ilaçlar ucuz, çöpe atılabilecek ilaçlar değil. Hem ben mağdur olmak istemiyorum hem de eğer isteyen olursa normal değerinin altında alabileceğiniz için sizlere faydasının olmasını diliyorum. Elimde olan ilaçlar;
*Menagon 75 IU ( 5 Amp) x 8 kutu = 40 Amp
* Orgalutran 0.25 / 0.5 ml 1x 5 kutu
*Femara 2.5 mg tb. ( 30 tb ) = 1 kutu
İlaçların normal fiyatlarını tüm eczanelerden öğrenebilirsiniz. Kargo ücreti tarafıma aittir. PTT kargo ile gönderirim. Kapıda kargo kuryesinin önünde kargonuzu açıp kontrol edip ücreti görevliye ödeyebilirsiniz. İlgilenen arkadaşlarla ücret konusunu veya sormak istediğiniz başka bir şey varsa özelden konuşabiliriz

Bu arada arkadaşlar, bebeğim daha erken gelmezse çarşamba günü saat 11 gibi sezeryanla bebeğimi kucağıma alacağım. Yine yazarım. Yazamazsam şimdiden dualarınızı eksik etmeyin.

Hayırlı olur inş canım... Darısı bizlerin başına. Yavrunla bir ömür mutluluklar dilerim. Rabbim hayırlı evlat etsin. Analı babalı büyütsün...:emir_bebek:

sağol canım benim valla hiç beklemiyordum ben bu ay transfer olmayı.enfeksiyon geçiriyordum çünkü ama zamanında ilaç kullandığımdan olayı sorun olmadı. hatta doktor bana yapıcaz transferini dediğinde şok oldum ağlıycaktım valla. hazırlamıştım kendimi çünkü bu ayda beklemeye. hatta ben dedim gerekiyorsa bekleyelim bir ay daha. gereken ilaçları kullanmışsın zaten geçmiştir şimdi enfeksiyon dedi ve yapıyoruz dedi. çarşamba günü oldum transferimi.:KK16::KK16::KK16:yalnız çokkkk zor beklemek:KK25::KK25::KK25::KK25: o kadar hazırlık yapmıştım biliyorsun örgü filan ama şu anda hiçbişi yapmak istemiyorummmm:KK31::KK31::KK31: bide her tuvalete gitmek kabus acaba düştümü diye:KK50::KK50::KK50:
süpriz olmuş şite ne güzel.. transfer stresine girmeden transferin olmuş kuzumm.. İNşaşşahh tahlil günü gelmeden de kendini belli eder :nazar:

kızlaaaaaaaaaaaarrrrrrr çookk kötüyümm.. dün 2 saatlik bi şehir dışına çıktık . orada hafif kanamam oldu.. birde çok ufak et gii bişey vardı ... Hemen oradaki devlet hastenesine gittikç. kan tahlili vs. dediler amaa tabi oa ara ben drumu aradım. Hİcran hnla konuştum bir iğne yaptırmamı söyledi. kanamanın devamı yokk aamaa çookkk korkuyorummm :18::KK5: inşallah meleğime bişey olmamıştır. Allahım sen koruu :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

kızlaaaaaaaaaaaarrrrrrr çookk kötüyümm.. dün 2 saatlik bi şehir dışına çıktık . orada hafif kanamam oldu.. birde çok ufak et gii bişey vardı ... Hemen oradaki devlet hastenesine gittikç. kan tahlili vs. dediler amaa tabi oa ara ben drumu aradım. Hİcran hnla konuştum bir iğne yaptırmamı söyledi. kanamanın devamı yokk aamaa çookkk korkuyorummm :18::KK5: inşallah meleğime bişey olmamıştır. Allahım sen koruu :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Canim benim hemen Erbil'e git muayene etsin, Nisancim hafif kanamalar olabilir demisti Erbil, belki o et sandigin sey de jelin parcasidir kana bulanmis olarak, nolur panik yapma, sakin ol, eminim melegin orda, uzme kendini bitanem.

Merve

Bu arada arkadaşlar, bebeğim daha erken gelmezse çarşamba günü saat 11 gibi sezeryanla bebeğimi kucağıma alacağım. Yine yazarım. Yazamazsam şimdiden dualarınızı eksik etmeyin.
Hayırlışekilde kurtul inş.Rabbi m sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.Herşeyin sahibi olan Allah ım bu mutlu günleri bizlere de nasip eylesin inş.

Nisancım Rabbim korur meleğini senin merak etme bol bıl dinlen olmadı ve Merve'ye katılıyorum hemen Erbil hocaya görün ne olur ne olmaz!ama bencede jelin parçaları bak görcen

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim benim hemen Erbil'e git muayene etsin, Nisancim hafif kanamalar olabilir demisti Erbil, belki o et sandigin sey de jelin parcasidir kana bulanmis olarak, nolur panik yapma, sakin ol, eminim melegin orda, uzme kendini bitanem.

Merve
panikten bakamadım bile peçeteye attım :/( elim ayağım titredi çok korktum o an anlatamam . hala korkuyorum.. canım muayeneyede gidemedim :KK43: işyeri yüzünden herkes izinde işyeri anahtarı bende :KK43: oofffffffffff oofffffffff inşallahh öyledir canım jelin parçalarıdır. kahverengi leke olabilir demiştide hafif kanama dememişti bana sanırım oyüzden çok korktumm. çokk sağolll herşey için canımm .. :nazar:

Son düzenleme:
Buaradaaa bana be elfidaya dua etmeyi unutmayın güEl annelerrrrrr benim transferde çarşambaya inşallahhhhhh

Korkma sen ama bence bi ultrasona gir görünce minik keseyi rahatla hem kanamada devam etmiyor şükür korkma bişeyciklerr olmaz meleğine :)

Nisancım Rabbim korur meleğini senin merak etme bol bıl dinlen olmadı ve Merve'ye katılıyorum hemen Erbil hocaya görün ne olur ne olmaz!ama bencede jelin parçaları bak görcen

,fulyaammm nerelerdesinn senn Allah razı olsunn..
iş yerim okadar problemki canım analtamam. geçen gittiğimde kan tahlili istedi erbil bey. sabah- ça karnınla yaptırmam gerekiyor söyledim ptronaa . hafta içi bi gün geç geliyim dedim. sustuu.. insan tmm falan der.. :KK14: offf bilmiyorummm çokk zor çalışarak doktora gitmek . ha bire yüz göz olup izin istemek :KK43: keyfime istiyorum sankii :18:
Bu arada senn nasılsıınnnn .. ne aşamadasınn .. kendinden bahset merak ettik .. elfidanın transfer olmuş senin ne zman Alalhın izni ilee.. ?

Buaradaaa bana be elfidaya dua etmeyi unutmayın güEl annelerrrrrr benim transferde çarşambaya inşallahhhhhh

aa bende sana aynı soruyu yazıyordumm.. Çokk sevindim canımm.. Dualarımızdasınızz.. Dikkat edin kendinize. benn galiba hafta sonu yordum kendimi.. iş yapmadım gerçi ama nişan vardı kzuenin sabah erken kuaföre vs. derken kötü bitti nişanın sonu :KK14::KK14::KK14::KK14: Sakınn sonuucu öğrensenizdee hamielyim deyip rahat davranmayın :KK14::KK14: sonra o test günü bekelrken tutumu tutmadımı stresinden 1000 kat daha öçok üzülüyorsunuz :KK43:(((((( :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Istanbuldayım nisancım elfidamınnnn transferinde yanındaydım düşünebiliyor musun:)))))şans oldu şimdide benimkini bekliyoZzz :)sende korkma olur mu sonuçta bişey olsaydı kanama devam ederdi korkma sen

Korkma sen ama bence bi ultrasona gir görünce minik keseyi rahatla hem kanamada devam etmiyor şükür korkma bişeyciklerr olmaz meleğine :)

Erbil bey uzak diye az önce bizim yakındaki hastanenin drunu aradım. ( daha öncede oraya gidiyordum ) aşılamalarımı yapmıştı.. neysee ona bahsettimm. oda seminerdeyim dedi :KK14::KK14::KK14: haftaya pazaartesi gelicem dedi. telaşlanma her kanama düşük deildir dedi. istiraaht et dedi. progestann kapsül kullan dedi . ama erbil beyede danışmadan kullanmam :)

Ara o zaman Erbil hocayı ne bekliyon ki sor hemşireye olmadı ilaç desin sana aman haaaa meleklere dikkat edelim şekerlerrrrrr

Buarada Ankara 12dualarjmız tabiki seninle Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhhhhh biZde senin dualarını bekliyoruz:)

Elfidammmmmmm nerdesinnnnn :))))))Buarada kızlar 2gün öncede güzel anneyi ziyarete gittim eve elfidamınnnn kızı olcak bak demişti dersiniz:)))))

fulyacım geldimmmm....nisancım korkma bu tür kanamalar olabiliyormuş ben transfer olduğum gün hemşire özellikle söyledi ve korkma sakın dedi. fulyamın dediği gibi devamı yokmuş bu güzel birşey. belki devam etseydi durum farklı olabilirdi. bence madem erbil bey e gidemiyorsun akşam özel bir hastanenin aciline gitsene doktor doktordur yani. erbil bey ne dedi bu arada görüşebildin mi...

Kızlar görüştüm doktorumla.kısmet olursa ağustosta tedavi.istediği testleri yaptıracağım.önceki tedavimde ilacları merkez karşıladı.orada yardım.olacaklar varmış ama fiyatla r nedir? yardımcı olursanız çok sevinirim

X