Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

Hadi bakemmmmmmm sıra bizde bolllllll dua lütfen şekerlerrrrr bu arada Mervecikkkk bebişini sağlıkla ala da kucuna gerisinin ne önemi var:))))tek çift:)))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bugün son kahvemide içippppp doğuma kadar bırakıyommmm inşallah:))))

Kızlarrrrrrrrr kırmızı geldi bende başladımmmmm:))))

Fulyaammm göüzümüz aydın canımm...beklenen kırmızı geldii.. inşallah gördüğün son kırmızı olur 9ay boyunca daha görmezsin...

Elfidayla aranızda kaç gün var ...benm mervettinle 5 gün var ordan takip ediyorum

İnşallahhhhhh canım inşallahhhhhhhh elfidamlaa aramda sizin gibi şükürrrr:))))ayyyy biDe güEl haberleri beraber amaz sizin gibiiiii inşallahhhh:)

nisaan ne güzel demişsin gördüğün sn kırmızı olur diyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeinşallahhhhhhhhhhhhhhhhhh inşallah bizde gelcem fulyamla peşinizden

İnşallahhhhhh kuzummmmm inşallahhhhh bizde şafak sayıyozzzzz:))))

:)he yaaaa çok ihmal ettim seni:):):)ayın 16sı sabahı oradayım kuzucummmm:))))öğleden sonra kontrol:)inşallahhhh

:)he yaaaa çok ihmal ettim seni:):):)ayın 16sı sabahı oradayım kuzucummmm:))))öğleden sonra kontrol:)inşallahhhh

evet kuşum çok ihmal ediyorsun beni ben çok kıskanç bir insanım ona göre. daha çok ilgi bekliyorum günde 50 mesaj yetmezzzzz fulyaaaam bir sen ve ben kaldık güzel haber vermeyen bizde verelim inşallahhhh. bu forumda hamilelik sürecini yaşayanlar forumu olsunnnnnn

İnşallahhhh kuzummmmm inşallahhh Rabbim en kısa zamanda sağlıklı bebişlerimizi kucumuza almayı nasip eder inşallahhhhh:)))aeni yenicemmmmmm İstanbullllll:)))))

Saol canim benim, darisi basina insallaaaahhhhh

Merve

Merhaba arkadaşlar.Ben de Erbil beyin hastasıyım.Ve şu anda 13+6 haftalık ikiz bebeklerime hamileyim.Erbil bey işini çok seven sıcak kanlı biri.Bu süreçte zaten en önemlisi doktora olan güven ve kurduğumuz iletişim.İnanç herşeyin başında geliyor.Rabbim bu uğurda uğraşanların hiç bir zaman kucağını boş bırakmasın.Zor ve meşakatli bir süreç.Rabbim herkese nasip eder inşaalah.

slm kızlar pko hastasıyım 6dusugm var suan bırını daha yasıyormmm kromozomlar temız bırtek pıhtılasma var benm6.haftada kanamm oluyo ve bebegmı kaybedıyorm doktorm acıklama yapamıyor sımdıdee pgd dıyo ama pgd olunca herşey bıtecekmı baska bır rahatsızlıgım varsa sıze sorum budoktordan memnunmusunuz gerekirse bende gidecem cünkü benim gibi olup basarılı olan varmı lutfen bılıgılendırın mustafa bahçecımı bumu?

canım çok üzüldüm herşeyden önce allah yardım etsin. sen başka bir foruma yazmışmıydın sanki ben okudum senin yazdığını başka bir forumda 6. haftada düşük oluyor deyince hatırladım.sen daha önceki denemelerini nerde yaptırdın. şöyle söyliyim ki bahçeci labaratuvar konusuda türkiyede bir numara. ben henüz transfer aşamasına gelmedim ama bu konuda en iyisi burası. o yüzden benim ilk denemem ve tercihimi bu sebepten dolayı burdan yana kullandım birçok arkadaş gibi. doktor konusuna gelince benim doktorum mustafa bey ve hiç şüphesizki bu konuda bir duayen. tek sorun ona ulaşmak biraz zor ama senin bence gitmen gereken kişi mustafa bey gibi geldi bana...erbil beyde gerçekten çok iyi ve ben tutarsa inşallah onda devam etmeyi düşünüyorum. ve şu konuda hiç süphen olmasınki transfer yapmış olmak için yapmıyorlar kesinlikle. bak biz arkadaşımla bekliyoruz 2 aydır hormonlar istenilen düzeye gelsin diye. bu konuda çok etik davranıyorlar emin olabilirsin. istersen git bir görüşme yap ilk görüşme ücretsiz zaten en azından bilgi alırsın. istanbuldamısın sen

Çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm.rabbim yardımcın olsun,tez zamanda kavuştursun inşallah,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…