Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

Ne yalan soyliyeyim ben değilde eşim oldukça heyecanlı. Biz ikimizde çalıştığımız ve taaaa beylikdüzünden geldiğimiz için sabah 08:30 da orada oluruz. Hemen hemen birinci veya ikici randevuya biz geliriz genelde:))) çarşamba yine haberleşiriz ama sen nereden ve kaçta gelmeyi düşünüyorsun?

Merhaba canım,bize yarın sabah erken orda olucaz:)bizde 8.30-9 gibi orda oluruz inşallah,nasıl tanıcaz birbirimizi:) yakamıza kırmızı karanfil mi taksak:))))))

Olur canım yakamıza kırmızı karanfil takalım;:KK66:))ben mavi gözlü saçım sürekli topuz şeklinde topluyorum hemen görünce evet işte tanıdım diyeceksin;:KK66:))peki ya ben seni nasıl tanıyabilirim

Merhaba canım,bize yarın sabah erken orda olucaz:)bizde 8.30-9 gibi orda oluruz inşallah,nasıl tanıcaz birbirimizi:) yakamıza kırmızı karanfil mi taksak:))))))

kızlar hadi hayırlı olsun,hayırlı haberlerle gelin inşallah.yarın baya haber alıcaz demek:KK76::KK76: canım nihayet burayaa yazmaya karar verdin bu arada. bak burdaki arkadaşları başka yerde bulamazsın ona göre. bie buraya yazan herkes hamile sırada bizde geleceğiz inşallah. tanışma konusuna gelince burda rekor bende 3 kişiyle tanıştım:KK1::KK1: size tavisye kan alma odasının hemen önündeki koltuklarda buluşun,ve ne giyeceğinizi yazın birbirinize:KK34::KK34:tecrübeyle sabittir biz hep böyle bulduk birbirimizi.fulyaaaaaaaaaaaaaam ilk tanıştığımız gün geldi aklıma kızzzzzzzzzzz. 3 ay oldu nerdeyse:KK52::KK52:

Olur canım yakamıza kırmızı karanfil takalım;:KK66:))ben mavi gözlü saçım sürekli topuz şeklinde topluyorum hemen görünce evet işte tanıdım diyeceksin;:KK66:))peki ya ben seni nasıl tanıyabilirim

Lilly kusura bakma canım yeni gördüm çokkkk misafirim var:)bende muhtemelen kot tunik giyicem, kırmızı şalım olucak:) görüşmek üzere yarın :)

kızlar hadi hayırlı olsun,hayırlı haberlerle gelin inşallah.yarın baya haber alıcaz demek:KK76::KK76: canım nihayet burayaa yazmaya karar verdin bu arada. bak burdaki arkadaşları başka yerde bulamazsın ona göre. bie buraya yazan herkes hamile sırada bizde geleceğiz inşallah. tanışma konusuna gelince burda rekor bende 3 kişiyle tanıştım:KK1::KK1: size tavisye kan alma odasının hemen önündeki koltuklarda buluşun,ve ne giyeceğinizi yazın birbirinize:KK34::KK34:tecrübeyle sabittir biz hep böyle bulduk birbirimizi.fulyaaaaaaaaaaaaaam ilk tanıştığımız gün geldi aklıma kızzzzzzzzzzz. 3 ay oldu nerdeyse:KK52::KK52:

İnşallah canım,evet burdaki samimiyet farklı muhabbet güzel:)))birbirimizi tanımasakta destek süper:) yarın inşallah güzel haberler veririz size,

İnşallah canım,evet burdaki samimiyet farklı muhabbet güzel:)))birbirimizi tanımasakta destek süper:) yarın inşallah güzel haberler veririz size,

Biz geldik canım. Kanımızı verdik sonucu bekliyoruz. Altımda kot ustumde sıyah hırka var. Erbıl beyın odasına gıdıs yolunda kosede oturuyoruz

Merhaba arkadaşlar.Ben de Erbil beyin hastasıyım.Ve şu anda 13+6 haftalık ikiz bebeklerime hamileyim.Erbil bey işini çok seven sıcak kanlı biri.Bu süreçte zaten en önemlisi doktora olan güven ve kurduğumuz iletişim.İnanç herşeyin başında geliyor.Rabbim bu uğurda uğraşanların hiç bir zaman kucağını boş bırakmasın.Zor ve meşakatli bir süreç.Rabbim herkese nasip eder inşaalah.
Merhaba canım hayırlı olsun hoş geldin aramıza. Rabbim sağlıkla kavuştursun bebişine...

slm kızlar pko hastasıyım 6dusugm var suan bırını daha yasıyormmm:KK43: kromozomlar temız bırtek pıhtılasma var benm6.haftada kanamm oluyo ve bebegmı kaybedıyorm doktorm acıklama yapamıyor sımdıdee pgd dıyo ama pgd olunca herşey bıtecekmı baska bır rahatsızlıgım varsa sıze sorum budoktordan memnunmusunuz gerekirse bende gidecem cünkü benim gibi olup basarılı olan varmı lutfen bılıgılendırın mustafa bahçecımı bumu?
Bende pko luyum. Fakat daha önce düşük yaşamadım. Şurdan bak biz hiç hamile kalamadığımız için tedavi gördük ve rabbim hamdolsun karşılığını verdi. Sen gebe rahatlıkla kalıyorsun. Şunu demek istiyorum ki Erbil bey işinin ehli bir doktor. Sendeki problemi anlamak için gerekli testleri yapar ve sen uygun olmadanda tedaviye başlamaz. Daha öncede hamile kalan kişileri duydum. Kan sulandırıcı iğneleri uzun süreli verip sorun yaşamadıklarını hatırlıyorum. Herşeyin hayırlısı rabbim sana 6 tane melek vermiş bu meleklerin sana yatıp kalkıp dua edecek ve eninde sonunda seninde yavrun olacak. Sonuç da mustafa bahçeci prof ve başarılı biri ama Erbil beyin gebe sayısı diğer doktorlara göre daha yüksek bilgin olsun. Hayırlısı olur inş...

YASEMİİİİİİİİİİİİİN

Kalp atisini ne zaman duydun meleginin? Kacinci haftada?

Merve

Mervişcim 6. haftada altan muayenede duyduk çok şükür. Sende bebiş takvimi yapda takibini yapalım :KK1:

Merhaba canım hayırlı olsun hoş geldin aramıza. Rabbim sağlıkla kavuştursun bebişine...

Bende pko luyum. Fakat daha önce düşük yaşamadım. Şurdan bak biz hiç hamile kalamadığımız için tedavi gördük ve rabbim hamdolsun karşılığını verdi. Sen gebe rahatlıkla kalıyorsun. Şunu demek istiyorum ki Erbil bey işinin ehli bir doktor. Sendeki problemi anlamak için gerekli testleri yapar ve sen uygun olmadanda tedaviye başlamaz. Daha öncede hamile kalan kişileri duydum. Kan sulandırıcı iğneleri uzun süreli verip sorun yaşamadıklarını hatırlıyorum. Herşeyin hayırlısı rabbim sana 6 tane melek vermiş bu meleklerin sana yatıp kalkıp dua edecek ve eninde sonunda seninde yavrun olacak. Sonuç da mustafa bahçeci prof ve başarılı biri ama Erbil beyin gebe sayısı diğer doktorlara göre daha yüksek bilgin olsun. Hayırlısı olur inş...

Mervişcim 6. haftada altan muayenede duyduk çok şükür. Sende bebiş takvimi yapda takibini yapalım :KK1:

Yasocum nasi yapiliyo o takvim???

Merve

Nerde senin takvim? Nasi tiklicam cnm?

Benim baslangicima 1 mayis dedi Erbil, dun 4 hafta 6 gunluk dedi, yani bugun tam 5 haftalik oldum.

Merve
Canım bebişimin ayrıntıları yazıyor ya onun altında linke tıkla tahmini doğum tarihini öğren önce o sayfadan, sonra profil ayarlarında tahmini doğum alanına bu tarihi yaz. oluşmuş olacak

Canım bebişimin ayrıntıları yazıyor ya onun altında linke tıkla tahmini doğum tarihini öğren önce o sayfadan, sonra profil ayarlarında tahmini doğum alanına bu tarihi yaz. oluşmuş olacak

Ben iphonedaki applicationdan giriyorum, heralde o yuzden de link fln gormuyorum canim. Sen bana o linki buraya yaz da ben internetten bulup giriyim.

Merve

Ben iphonedaki applicationdan giriyorum, heralde o yuzden de link fln gormuyorum canim. Sen bana o linki buraya yaz da ben internetten bulup giriyim.

Merve

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan http://www.kadinlarkulubu.com/portal...elik-hesaplama sayfasından da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Yapmanız gereken : http://www.kadinlarkulubu.com/profil...do=editprofile sayfasına girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini Doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 28-09-2012

YASOOOO

Bugun tam 5 haftalik fasulyem, haftaya persembe gunku kontrolde duyar miyim yani kalp atisini???

Merve

Ehehe ben adet tarihime gore hesaplattim :KK66:5hafta yazıyo .
Dr amcasi daha küçük diyecek neyse ozman duzeltirim artık:)

Nerde senin takvim? Nasi tiklicam cnm?

Benim baslangicima 1 mayis dedi Erbil, dun 4 hafta 6 gunluk dedi, yani bugun tam 5 haftalik oldum.

Merve
masallah mervettin im
1mayisa göre mi hesaplanacak doğumun. Normalde son adetin neydi cnm? Masallah yaa 5haftalik oldubile daha dün acaba varmi diyirduk... Allaha cok şükür

YASOOOO

Bugun tam 5 haftalik fasulyem, haftaya persembe gunku kontrolde duyar miyim yani kalp atisini???

Merve
Merve ben.sana ... yasmein ve ankara hepimize :)) sorularin ardi arkasi kesilecekmi acaba :))yasemin ne diyirsun.biz ne zaman rahatlicaz :) mervettin cnm bu son gidisinde yine ilaçlar aynen devammi dedi? Pazartesi gittigimde devam et hepsine dedi.okadar :) tek amacım iğneden kurtulmak ; )))

X