Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

Ahhh ve güzelim yaaaa seni gerçekten çooook iyi anlıyorummmm ama bu belirsizlik nereye kadar hem yap Çek git kocanın yanına o da özlemiştir yaaaa hadi 3gün beklemenede gerek kalmaz azıcık artma varsa değerde beklersin baktın düşme var eşinin yanında olursunnnn sonrada tatil planı yaparız seninle :))))şahsen negatifi görsem hemen tatile gitcem:))))

İnşallahhhhh görmeyiZdeeeee:))))

Tabiki insallah gormeyiz, hem de hic birimiz, gercekten cok zorlu bi surecmis tedavi, buyuk konusmiyim ama insanlar bunu nasi defalarca kaldirabiliyolar anlayamiyorum, ben yapamazdim heralde, kendimi de cok hazirliyorum ama yine de negatifte yikilirim diye korkuyorum, bi de tabii annemler icin de uzuluyorum, o kadar hevesliler ki, offff fulyam ya cok zor durumdayim valla, Allah hepimize yardim etsin..

Merve's iPhone

Kıyamammmm yaaa evet haklısın ama napalım inşallahhhh Rabbim tezden göbüşlerimiZi doldurcakk ama sen bi poponu kaldırıp test yapsan hepimiz rahatlıcazzzz hadi yaaa. Kır şu inadı ve korkuyu:KK43:((

Ayyyy bu ne karamsarlık Merve yaaaa delirtirsin adamı sen bak bebişlerin üzülüyoooo Rabbim hayırlısını versin canım yaaaa

Canimsin benim, sonuc belli ama yine de yaptircam persembe, dayanin kizlar az kaldi :)

Merve's iPhone
mervisimm sinuc duan belli değil cnm belirti olmaması bişey yok anlamina gelmiyiir.. cojj okudum cidden.. bende de hic bi belirti yok gende hiiiicccccc.. Allahin izni ile olacak. Ikimiz güzel haber verip onumuzdeki ay da da elfida ve fulya verecek. Bakk goreceksin.. bu arada ben gunde 707 kez ''ya varis'' okuyorum

mervisimm sinuc duan belli değil cnm belirti olmaması bişey yok anlamina gelmiyiir.. cojj okudum cidden.. bende de hic bi belirti yok gende hiiiicccccc.. Allahin izni ile olacak. Ikimiz güzel haber verip onumuzdeki ay da da elfida ve fulya verecek. Bakk goreceksin.. bu arada ben gunde 707 kez ''ya varis'' okuyorum

Nisan carsamba sabahi testi yaptiriyorum, persembe sabahina da biletimi aldim kocamin yanina gidiyorum, ne olursa olsun artik umrumda diil.

Allah kabul etsin dualarini canim, insallah o guzel sonucu alcaksin

Merve's iPhone

Nisan carsamba sabahi testi yaptiriyorum, persembe sabahina da biletimi aldim kocamin yanina gidiyorum, ne olursa olsun artik umrumda diil.

Allah kabul etsin dualarini canim, insallah o guzel sonucu alcaksin

Merve's iPhone
en doğru karar i verdin cnm. O güzel sonucu esinle kutlayacaksin.. :)))) amin cnm Allah emeklerimizi boşa çıkartmasn ..

Transferi olan hanımlar son durumlar nedir bakalım. Neler hissediyorsunuz. Bu arada kaçırdıklarım varsa hepiniz için hayırlı olsun... Bayadır gelemiyorum aranıza...

Transferi olan hanımlar son durumlar nedir bakalım. Neler hissediyorsunuz. Bu arada kaçırdıklarım varsa hepiniz için hayırlı olsun... Bayadır gelemiyorum aranıza...

Yasocum hic bisey hissetmiyorum, sadece 2. ve 3. gun sol kasikta batma oldu o kadar, hissedebildigim tek sey buydu, baska da zerre belirti yok. Bugun benim 11. gunum, carsamba test yaptircam ve bu sikintili donemden kurtulcam insallah.

Merve's iPhone

Herşeyin hayırlısı rabbim ol demeden hiç bişey olmaz. Ama sen sonucu almadan bu kadar negatif olma bence. Hemen haber verirsin bize.

Yasemiinn nerelerdesin sennnn... cnm transferim oldu cok şükür 5 . günüm... ben mervettinin aksine test yapmamak icin kendimi zor tutuyorum....:)) benm mervettin gibi kisa surelide agrim olmadii hiicc bisey yok bugüne kadar... beklemek cokkk zormuş gercekten.. sen nasilsin nerelerdesin bizi yalniz birakma :KK66:

X