Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

Nisancim benim evet aramizda 5 gun var :) ama inan bnm 30'unda o testi yaptircak cesaretim hic yok , sanki yaptiramicam gibi geliyo. Yaptirmasak da regliyi beklesek olmaz mi yaaa, regl olursak tutmamis demektir iste

Merve's iPhone
ooo ben seni cesaretli zannederdim metvecigimm.. olmaz böyle. . Hem adeti beklemek dahsmi kolay sanki tarihlet şaştı acaba olacwkmiyim olmayacakmiyim stresi yer bitirir.. onun icin sevinecegini yada uxulecegini kabullenip, gidip öğrenmek en iyisi bencee.. benn senin bebudinin seninle oldugina inanıyorum.. orda hemşireler ne dedii öncelikle kafanizi bisaltin.. rahat olunn.. heyecan olur ama kaygı olmasın iyi düşünün ))

Bitanesin canim benim, dogru soyluyosun ama 2.gun embriyosuydu ya benimkiler ondan dolayi hic umutlu diilim

Keske sana hatirlatsaydim da kasik batmasi neden olurmus bi sorsaydin hemsirelere.

Merve's iPhone

Bitanesin canim benim, dogru soyluyosun ama 2.gun embriyosuydu ya benimkiler ondan dolayi hic umutlu diilim

Keske sana hatirlatsaydim da kasik batmasi neden olurmus bi sorsaydin hemsirelere.

Merve's iPhone
cnm 2. Gun olsun zaten saglikli embriyolar di. Bolunme devam edip yerlesecek. Hic merak etme bu konuda canini sikma. Cnm hemsireler odaya geliyo ya kasik batmalari, adet olacakmis gibi agri hafif lekelenme... bunlar normal endise etmeyin dediler. Bende Sabahında köründe uyandim uyuyamiyorum ise giderken zor uyanirdim... off Nasıl yaticam bilmiyorum

Valla nisancim ne yalan soyliyim transfer sonrasi gunler uzun oluyo ve pek kolay gecmio cnm, ben de ayni durumdayim..

Merve's iPhone

Valla nisancim ne yalan soyliyim transfer sonrasi gunler uzun oluyo ve pek kolay gecmio cnm, ben de ayni durumdayim..

Merve's iPhone
aynen më rvetticigim.. günler baya uzun geciyor birde sabahin köründe uyaniyorum.. Sürekli yatamiyorum zaten evde dolasiyorum ara ara.. Kayisi. Kivi ,ceviz bademm sehpada sürekli yanimda hee birde Sürahi bol bol su iciyorum..

Yatma zaten canim, arada kan dolasimi icin yurumen de lazim. Bol su ic, bikac gun sonra da evden cik, benim gibi ewde kafayi yeme, ben de ciktim kardesime geldim zaten, bu hafta ful gezicem, acayip daraldim cunku, evde dur dusun dusun en son bugun kafayi yiyip aglama krizi gecirdim ve bu durumu derhal degistirdim. Sakin kendini eve tikma, insan kendini boguyor cunku bi sure sonra, gereksiz stres oluyo, sakin yapma kendine oyle seyler prenses.

Merve's iPhone

Nisancımmm çok sevindim vallaaaa hadi bakem hayırlısı olsun inşallahhhhhhhhhhhçok sevindim az kalmış hazirna 5:))))şafak sayıyonuz bakıyom:))))rabbim tez elden 3 er 3er doldursun kucaklarımızı....

şeekrler sizleri sağolsun elfidamdan öğreniyom:)))malum çok yoğun çalışıyorum işimde stresli(((ama sağolsun sizin gelişömelerinizi elfidam an be an bildiriyoo da olmasa var ya bitmişim:)))hadi bakem o testleri falanda yapmayı kes bize kötü örnek oluyon valla:)hem ne değişir ki az kaldı yaaa vallahi dualarım hep sizinleeee sırada benle canım dostum elfidam varrr bizim kaderlerimiz kesişti bak o da bu aya kaldı:)))beni yalnız bırakmıcakkk inşallahhhh aynı gün olur transferimiz beraber beklerşizzz:)))bebişlerimiziiii:)))))) neyse mervecikkk bize örnek olun şekerim lütfen:öpüldünüz kocemennnnnn

iyi yapmışsın cnm. Gwz dolaş ben simdilik çıkamıyor um eşim sagolsun yavas yürü yavas harwket et . Vs vs. Yetiyo birde dışarı ciksam hic bas edemem. Balkonda otur diyo :))) haftaya basladinda işe bende gexicem :))) dedigin gibi cok daraldim. Nekadar oyalanavak bişey ler bulsamda yat yat olmuyo yaaa :/ seninde az kaldi cnm. Disarda mi yaptircak sin testi yojsa bekleyecekmisin 30 unu

Nisancımmm çok sevindim vallaaaa hadi bakem hayırlısı olsun inşallahhhhhhhhhhhçok sevindim az kalmış hazirna 5:))))şafak sayıyonuz bakıyom:))))rabbim tez elden 3 er 3er doldursun kucaklarımızı....
fulyaaammm cokj Teşekkürler .. ee biz mervettinle atlattik sira elfidayla sende.. insallh hepimiz güzel haber ler verecegiz. 5 haziran a az kaldi da.. günler cok zor geçiyor . Zaman durdu sankiii :/

Yaa kizlar bende mervettin gibi hicbirsey hissetmiyorum ne kasik agrisi nede baska bişey. . Sanki muayene olmus gelmis gibiyim..

Yaa kizlar bende mervettin gibi hicbirsey hissetmiyorum ne kasik agrisi nede baska bişey. . Sanki muayene olmus gelmis gibiyim..

Nisancan 30'unu beklemesek oluyo mu ki? Yani kacinda yaptirsam cikar? Bgn sanki kasiklarim agriyo biraz, regl olcam heralde ben nette okudum test tarihinden once regl olan da cok var.

Merve's iPhone

Nisancan 30'unu beklemesek oluyo mu ki? Yani kacinda yaptirsam cikar? Bgn sanki kasiklarim agriyo biraz, regl olcam heralde ben nette okudum test tarihinden once regl olan da cok var.

Merve's iPhone

mervettiiin heyecan baya sarmış seniiii ya senin bugün 10, gün değil mi bence test yaptır bir sen,bence belli olur değerlerden yükselişe geçmişse anlaşılır. zaten 12 gün sonra yapabiliyoruz ki,yarın 11. günnnbazılarında önceden de çıkıyor hem. çok heyecanlıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

Bana 30'unda test verdi Erbil, 2. gun embriyosu diye heralde test 15 gun sonra. Bugun 8. gun zaten, daha 10 olmadi canimcim. Elfida inan o kadar umutsuzumki test yaptirmak istemiyorum bile, yaptirmasak olmuyo mu acaba? Beklesem pozitifse zaten regl olmam ilaclari birakinca, regl olursam da negatif demek olur. Oyle olmaz mi acaba kizlar???

Merve's iPhone

Embriyonun kaç günlük olduğu önemli. 3 günlükte 12, 5 günlükte 10. gün çıkıyor. Mervettinin 2 günlük olduğu için transferden sonra 14 gün oluyor. Yine de pazartesi, salı azda olsa belli olur. Benim 5 günlüktü ve transfer gününü saymadan 7. gün yaptığım testte pozitifi görmüştüm ama o dönem 2 si tutmuştu. Tek ve çift tutmasıda değerin miktarı için önemli.

Canım ilaçlara 3 ay devam ediyoruz. Bazı hormonları dışardan almamız gerekiyor. Kullanmamak veya yetersiz gelmesi düşük yapar. Test yapmadan kesinlikle ilaçları bırakma.

Ankara hic test yapmak istemiyorum, yemin ederim cesaretim yok, napcam ben cuma cnm yaaa, saatler gecmiyo gibi geliyodu onceden, simdi de dakikalar gecmesin diye dua eder oldum yemin ederim, offffff Allah'im bana yardim etttttt..

Merve's iPhone

Ankara hic test yapmak istemiyorum, yemin ederim cesaretim yok, napcam ben cuma cnm yaaa, saatler gecmiyo gibi geliyodu onceden, simdi de dakikalar gecmesin diye dua eder oldum yemin ederim, offffff Allah'im bana yardim etttttt..

Merve's iPhone

Haklısın beklemek çok zor ve hatta stresli. Transferden 2 gün önce rüyamda 4-5 yaşlarında bi çocuğun anneme anneanne dediğini görmüştüm. Umutsuzluğa kapılınca o çocuk benim çocuğum diye düşünüp umutlanmaya çalışıyordum :) Sen de yavrulayan kuşları düşün. Allahın sana işaret verdiğini düşün. Allahtan gelen herşeye razıyız. Hakkımızda ne zaman hayırlısıysa o zaman gelsin bebeğimiz.

Cok dogru soyluyosun canim, aynen dedigin gibi yapip kendimi rahatlatmaya calisicam cnm.

Bu arada o iki yumurta su an iki koca kumru oldular, bikac gune ucup gitcek gibiler :)

Merve's iPhone

Cok dogru soyluyosun canim, aynen dedigin gibi yapip kendimi rahatlatmaya calisicam cnm.

Bu arada o iki yumurta su an iki koca kumru oldular, bikac gune ucup gitcek gibiler :)

Merve's iPhone

İnşallah onlar kanatlanıp uçunca, senin bebeklerin gelir ve haftaya güzel haberlerini alırsın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…