Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

Nisancım. ben orya gittiğimde zaten sıkışıktım. Üzerine bolca su içtim ve maalesef zamanında alınamadım. Ve en son odama alındım. Orda da hazırlandıktan sonra en az yarım saat bekledim. Artık çatlayacaktım ki içeri aldılar. 10 dk sonra odama geri geldim. Hiç kıpırdatılmadan 30 dk yatırıldım. Sonrada iğnemi falan oldum sancısı geçince giyinip çıktım. Özellikle bişey demediler. Erbil beyin ziyaretinden sonra heman çıktık. Zaten yumurta toplanmasındaki gibi yorucu, uyku hali ve acı olmuyor. Sonrası biraz bel ağrısı ile geçiyor o kadar tatlım.

valla canım bende bilmiyorum neden dün almadıklarını,bende dün alırlar diye tahmin etmiştim ama bana son bir kez cuma günü tekrar tahlil yapacaklarını sağlama almak istediklerini söylediler. o yüzden kanı cuma alacaklar. aşıya gelince erbil bey pek tavsiye etmiyormuş dün mervettin sordu gerek yok demiş. mustafa bey bana öneriyorum dedi. eşimde gerek yok diyenlerden ama ben yinede yaptırıcam işte aklaımda kalmasın fulyamda bana göre yaptıracak

yasemincim muhtemelen transfer sonrası bizim yüzümüzden çıldırabilirsin sorulardan. 3 kişi geliyor bu arada sen tuvalete mi gittin transfer sonrası yoksa sürgü mü istedin. bu iğne olayı mervettinin hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç hoşuna gitmeyecek

canım hakkında hayırlısı olsun ama şunu söyleyebilirimki labaratuar olarak türkiyenin en iyisi ve bu çok ama çok önemli. bende çok kararsız kalmıştım bahçeci ve memorial arasında ama tercihimi burdan yana kullandım. (eşimin çalıştığı hastaneyi bile istemedim)eğer burası olursa tercihini erbil beyden yana kullan yalnız. mustafa bey çok iyi ama ulaşmak çok zor sen diğer denemelerini nerde yaptırdın,istanbuldamısın

Canım her zaman yardımcı olmak isterim. Tabii burda olduğum sürece. Ben tuvalete tam 30 dk sonra kendim gittim. Sürgü işi ters geldi bana. O kadar çok iğne olduk ki bunun kadar yakan ve 2 tane mandalina büyüklüğünde çürük hediye eden iğne yemedim. Ama bu birazda acaba içimde bebiş varmı korkusundan oluyor. Ben iğnenin ucunun batırıp çeiğimi hatırlıyorum. Fakat sayılı gün geçiyor bebiş istiyorsanız katlanacaksınız kızlar. Ayrıca ne tür sorunlar yaşadak bu uğurda bir iğne gözümüzü korkutamaz.

çok sağol canım ne soruyorsak cevaplıyorsun valla.alalh sanada sorunsuz bir hamilelik ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. bizede nasip etsin bu duyguyudediğin gibi bir iğne bize vız gelirrrrrrrr:18: bence en sıkıntılı süreç beklemek o süreci sakin geçirirsek inşallah iğne filan umurumda değil. ben stresinde tutunmaya etkisi olduğunu düşünüyorum çünkü

Rica ederim canım. Allah razı olsun.Sonuç da bizi en iyi anlayacak kişi bu yollardan daha önce geçmiş olandır. Bende başkalarından yardım istiyordum.

Bu değindiğin nokta çok doğru canım. Kesinlikle relaks olun. Gezin tozun sinemaya gidin.. Yani sizi ne mutlu ediyorsa onu yapın...

beklicez desene bari odaya gidene kadar suya devam etmiyim .. o sıkıntıyı yaşadığım için tırsıyorum açıkçası sürgüye de bende yapamam İnşallah sorunsuzz geçiririz .. elfidanın dediği gibi seni bu ara yine bol bol rahatsız edeceğizz.. sonrada gebelik takibine geçeriz hafta hasta sana sorarızz bizden kurutuluşun yok anlaaycağın

Allah razı olsun cnm.. dediğin giibi bizi en iyi bu yoldakiler anlarr.. bende benden sonrakilere aynı senin gibi yardımcı olmaya çalışacağımm. gerçii geçmişii okusalar senn herşeyi okdar güzel anlattınki bizee .. bişi sormaya bile gerek duymazlar bize:)

evett yaa Elfidaaaaaaa eve bol bol dvd alalım .film akımıza gelmemişti.. sonraki haftadaa sinema falan gezeriss yavaş yavaş:)

Elfiidaaa benimmde hiiç hoşuma gitmedii.. iğne deyince tüylerim diken diken oluyoo :)
yaa benn aşı bile olamayan bi tiptimm şimdi o iğne seninn bu iğne beniimm yapıyorumm..
inşallah iğnelerin sonunda sevineceğiizz kuzularımm

fulyaa nerede bu araada hiç gelmiyoo

Allah varlığınızı daim etsin ben yanınızda olurum. ben yaşadıklarımı anlatıyorum. Bundan aylar önceki yazılarıma baksanız bilgisi cahil çekingen korkak biriydim. Bebeğime giden her adım beni geliştirdi. Şimdi gebelik eğitimine gidiyorum. Yeni şeyler öğrendikçe sizedeyazarım. Asıl sizin benden kurtuluşunuz yok.

aaa çok güzelll gebelik eğitimimiii :))))) kurtulmakkk isteyen kimm böyle güzell bir yolda daha öğreneceğiimizçok şey vaaaaaaar

Yerim sizi fistiklar, ne muhabbetler döndurmussunuz yine :):)

Benim bebisler yarin cozulceklermis, saat 11 gibi arayip haber verceklermis, hersey ok'se de transfer 3 gibi olcakmis.

Yasooooomm bitirdin beni, ben igneden deli gibi korkuyorum, hele kalca en buyuk kabusum, yusuf yusuf bi gun beni bekliyo demek 😬

Dua edin kizlar hersey yolunda gitsin yarin...

Merve's iPhone

Kizlaaaar bebislerin buzlari cozulmus, saat 2'de ordayim :)

Bana sans dileyin

Hepinizi 😘😘😘

Merve's iPhone

Kizlaaaar bebislerin buzlari cozulmus, saat 2'de ordayim :)

Bana sans dileyin

Hepinizi 😘😘😘

Merve's iPhone
mervettinimm hayırlısı olsun kuuzmm.. maşallah bebişlerinneee. all onlarıda evine gell.. bizide haberdar ett.. Dualarımız seninlee cnm....

şu saaat itibaari ile mervetticiğimin bebişlerii göbüşüne yerleşmiştir inşallah.. Allah hayırlısı ilee güzel haberler vermeyi nasip etsiinn...

Fistiklarim su an bahcecide yatiyorum, biraz once iki bebisim de iceri kondu, konulurken gosterdi Erbil, isik gibi iki minik nokta :) simdi orda tutunmalari icin dua edicez, gerisi Allah'a kalmis...

Cok basit bi islem, sadece cis tutma bolumu insani bitiriyo, bi de onca cisi tutarken hemsirenin transfer esnasinda ultrason aletiyle karniniza bastirmasi, cidden bi ara Erbil'in yuzune isiycem sandim :) tabii daha igneleri olmadim, yusuf yusufum yemin ederim.

Hayirli ugurlu olsun insallah kizlar, biz elimizden geleni yaptik, Allah da yanimizda olsun insallahhh.

Merve's iPhone

ayy canımmm beniimm yaaa gözün aydın..
o çişş konusu daha önce başıma geldii aşılamamda korkuyorum bendee Elimden kaza çıkmadan bende atlatsamm
okurkenn bile güldümm canımm.. İnşallah sonuna kadar bu gülüşümüz devam eder...
Dualarım seninleydii.. saatteydi inan gözlerimm .) daha ne kadar yatacaksın kuzumm...
İğne olmamak içinmi yatıyon halaa

Nisancim igneleri olcakmisim birazdan, Erbil gelip anlatcakmis biser sonra eve yollicaklarmis, az kaldi yani

Merve's iPhone

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…