Doktor e nabiz niye boyle bişey yazmis resimli

tugbaoyku

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2024
450
-13
27
Merhaba kolposkopi oldum salı günü böyle bitseydi yazmış. İnt baktım rahim kanseri diyor canım sıkıldı sonucum çıkmış çarşamba gidecek. Yardım

Eklentiler

• Screenshot_20240719_145255_WhatsApp.jpg
    46,5 KB · Görüntüleme: 160
cok bir bilgim yok ama tanimlanmadi demek yok demek degil mi yani?
benim anladigim; serviks uterinjn displazisi icin kontrol yapilmsi ve bu durum tanımlanamamis yani yok.
bak,
olsaydi "izlenmistir" derdi.
bence panik olma, sakin ol bir

E nabız hastalıklarına böyle bişey yazmış bende baktım int öyle yazıyor
Randevu alıp sonuçları konuşmaya gitseniz? İnternette çok şey yazıyor ama herkesin durumu da farklı bence bir randevu ayarlayın daha detaylı konuşun sonuçlarınızı gösterip bişey önermişim doktorun rapor varmı ?

Merhaba kolposkopi oldum salı günü böyle bitseydi yazmış. İnt baktım rahim kanseri diyor canım sıkıldı sonucum çıkmış çarşamba gidecek. Yardım
Rahim kanseri degil displazi kanser demek degil malignite yazardi kanserli bir seyler olsaydi. Bazen doktorlar tani girmek icin boyle tanilar girebiliyor. Ben hpvliyim doktora kontrole gitmistim doktor sadece sigillerime bakmisti daha oncesinde smear bile alinmamasina ve kendisi jinekolojik muayene yapmamasi ragmen HAFİF SERVİKAL DİSPLAZİ tanisini girmisti. Neden oldugunu anlayamamistim acaba smear yaptilar da haberim mi olmadi diye dusunmustum smear verdim sonrasinda ilk defa negatif cikti tiplendirme yaptim yuksek riskli hpv tipi tasimiyorum bile. O yuzden korkmayin belki de sadece tani amaciyla girmistir. Displazi kanser degil kanser demek malignite demek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…