Doğumun yaklaştığını nasıl anlarız?

ppty-brm

Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2021
37
12
24
Hanımlar merhaba, 37+4 günlük hamileyim. Bu gece uyurken yerimden hareket edemedim bile çünkü her hareket ettiğimde daha fazla canım yandı kasıklarım kaburgalarım belim.. normlade 20 ekim sezeryan tarihi fakat ben o tarihe kadar kendiliğinden gelirse epidural normal düşündüm. Sizlerin doğumu nasıl başladı merak ediyorum, tecrübelerinizi yazarmısınız

Merhabalar. Banada suni sancı vericeklerdi 41 haftalık olmuştum artık .hastaneye gideceğim gün gecesi zaten 2 cm açılma vardı .yavaş yavaş şeffaf akıntım ve kahve rengi akıntım başlamıştı arada kasılmalar vardı .belki öyle birgün daha bekleseydim kendi sancım olcakti ama doktor gel suni sancı verelim dedi .sabah gittim akşam üstü 5.38 de kızımı epidural doğumla kucağıma aldım.

Lekelenme oldu bende önce sonrası zaten geldi sezeryanla olucakti erken gelince yine sezeryanla oldu geçip gidiyor herşey

normal şartlarda ''düzenli sancılar '' başlar, dakiktir, devamında nişan gelir ( plasentayı kapatan tıpa gibi kaygan hafif kanlı, sümüksü bir şey ) ve şanslıysanız suyunuz gelmeden hasteneye gidersiniz..

39+5 haftada bende 10 dakika arayla sancı vardı bu sancı 5 dakikada 1 görüldü ve normal doğum ile doğurdum bu süreç başlayınca yaklaşık 1 saat içinde bebeğim doğmuştu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…