doğumuma 5 gün var ve aldatıldığımı bugun öğrendim

selam arkadaşlar ben geldim hepinizin zamanını aldım öncelikle hakkınızı helal edin lütfen
bazı arkadaşlar nasıl yorum yazmış inanamadım görünce ateş düştüğü yeri yakar lafı nı burda çok iyi anladım destek çıkanlardan merak edenlerden allah razı olsun

birisi şöyle yazmış rahatlığa bak uyumuş duş almış ....hamile olmayan anlayamaz karnımda can var cananım var onun için güçlü durmaya çalıştım onu karnımda bile üzmek istemem rabbimin mucizesi o bana o karnıma düştükten sonra rabbime dahada yakınlaştım..şükür rabbime

akşam eşim eşimin arkadaşları ve eşleri toplanıp geldiler olayı anlattılar
bunlar aralarında benim eşim beni bi kızla görse kıyameti koparır..diğeri demişki benim eşim vurur

size demiştim ya ben eşimin telefonunu bile karıştırmamıştım bugune kadar ,eşimde demişki kendine güvenerek eşim asla bana öyle davranmaz bana güvenir yargılamaz konuşur önce sorar demiş,,aklının ucuna en ufak bir şüphe girmez bana güvenir demiş

onlarda bukadar güvenme deyip idialaşmışlar ortada şunu hesaba katmamışlar doğumuma 5 gün var ,,ben zor eğilip kalkıyorum işime gücüme zor bakıyorum bu şehirde yapayalnızım

iddialşmalrını ispatladılar....olayın öncesi mesajları felan gösterdiler ...

ben bu defa yapılan iddiaya kafa tuttum ,,siz çocuk musunuz eşimde dahil hepsini fırçaladım bu günümü zehir ettiniz dedim nekadar boş beleş insanlarsınız dedim ve bu kişiler meslek sahibi kariyer sahibi insanlar eşimde dahil

şuan buz gibyim nasıl affetrrm derdine düşmüş şuraya götürüym buraya götürym şunu alayım sana bunu alayım sana

aldatma olmasada ortada beni bugun 10 kere öldürdü resmen

gece okuduğum mesajlarıda numarayıda silmeden getirmiş

arkadaşım iyide sen bu mesajı görmeyebilirdin... özellikle sana göstermek için fln yapsa anlarımda tesadüfen gördün ve sana böyle bir açıklama yapıldı... eşin tabiki inanıp inanmamak sana kalmış... peki diğer arkadaşların mesaj gönderme zamanlarına baktınmı uyuşuyomu... numara kimin numrası arkaşlarından birinin mi...

ben bugun yattım sürekli ayağa bile kalkmadım kızıma bişey olmasın diye ..aldatma şokunu atlatınca bide iddialaşma sorunuyla uğraştımm güya eşim benim nekadar ona güvendiğimi ıspatlamak istemiş

koca koca adamlar kazık kadarlar aynısını siz eşinize yapın bakıym dedim benım bebeğim bugun 1 gr am üzüldüyse bebeğimin hakkına geçtiler

eger anlattıkların dogruysa gercekden bu bır şakaysa allah eşinin belasını versin erken dogum yapabilirdin dusuk musuk bırseyler olabılırdı ben su an cok sınırlendım...:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

Senin için rahatladıysa,anlatılanlar içine sindiyse olay kapanmıştır.Allah huzurlu bir şekilde bebeğini kucağına almayı nasip etsin,erkeklerede azcık akıl versin...

ecriiinnn çok şükür canımm
inan yaptığı eşeklik ama bu şekilde sonuçlanmasına sevindim..
senin içinde kızımız içinde çok endişelendim
yaptıgının bedelini ona ödet kız küs ama sakın kendini üzme..
tamammı? :KK16:

arkadaşım iyide sen bu mesajı görmeyebilirdin... özellikle sana göstermek için fln yapsa anlarımda tesadüfen gördün ve sana böyle bir açıklama yapıldı... eşin tabiki inanıp inanmamak sana kalmış... peki diğer arkadaşların mesaj gönderme zamanlarına baktınmı uyuşuyomu... numara kimin numrası arkaşlarından birinin mi...

ben ona gündüz mesaj attım o mesajlarıda numarayıda silmeden getireceksin eğer silersen evi terkedecem demiştim silmeden getirdi numara arkadaşının kullanmadığı numara ,,ve onların mesajlaşmaları duruodu

aldatma olayını geçtim öyle birşey yok ama kazık kadar adamların okumuş etmişler üniversite bitirmişler çocukça davranışları

doğuma kadar izin alıp işe gitmicekmiş hatasını telafi etmek için eşim

ya çok utanıyorumm hepinizin zamanını aldım lütfen hakkınızı helal edin..

ben bugun yattım sürekli ayağa bile kalkmadım kızıma bişey olmasın diye ..aldatma şokunu atlatınca bide iddialaşma sorunuyla uğraştımm güya eşim benim nekadar ona güvendiğimi ıspatlamak istemiş

koca koca adamlar kazık kadarlar aynısını siz eşinize yapın bakıym dedim benım bebeğim bugun 1 gr am üzüldüyse bebeğimin hakkına geçtiler

güven ıspatlamak yöntemi çok ilginçmiş..üstelik ona güvendiniz ki evlisiniz ve birde çocuk yapmışsnız..böyle anlamsız şeylere gerek var mı..enteresan doğrusu..

eger anlattıkların dogruysa gercekden bu bır şakaysa allah eşinin belasını versin erken dogum yapabilirdin dusuk musuk bırseyler olabılırdı ben su an cok sınırlendım...:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

Yine de bela okunmasa iyi olur arkadasım, eşine bir sıkıntı olsa yine ecrin üzülecektir sen ben değil.

ecrin kendine dikkat et 2 cansın gerçekten evladın da daha fazla üzülmesin inşallah

"Şaka gibiler ya :KK53: "

demiştim meğer şaka yapmışlar :KK9:

Son düzenleme:
Yine de bela okunmasa iyi olur arkadasım, eşine bir sıkıntı olsa yine ecrin üzülecektir sen ben değil.

ecrin kendine dikkat et 2 cansın gerçekten evladın da daha fazla üzülmesin inşallah
inanılmaz sinirlendim ya bu kızcagıza bebegıne birşey olsaydı ....eşinin canı cahenneme :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

ben ona gündüz mesaj attım o mesajlarıda numarayıda silmeden getireceksin eğer silersen evi terkedecem demiştim silmeden getirdi numara arkadaşının kullanmadığı numara ,,ve onların mesajlaşmaları duruodu

aldatma olayını geçtim öyle birşey yok ama kazık kadar adamların okumuş etmişler üniversite bitirmişler çocukça davranışları

doğuma kadar izin alıp işe gitmicekmiş hatasını telafi etmek için eşim

ya çok utanıyorumm hepinizin zamanını aldım lütfen hakkınızı helal edin..

benden yana helal olsun bizde adamın günahını aldık biyerde.. oda helal etsin artık hakkını :KK1:

güven ıspatlamak yöntemi çok ilginçmiş..üstelik ona güvendiniz ki evlisiniz ve birde çocuk yapmışsnız..böyle anlamsız şeylere gerek var mı..enteresan doğrusu..

işte eşim arkadaşlarına hava atmak istemiş bana böyle güvenir diye ama hamileliğimi üstelik doğurucamı hesaba katmadan allah akıl versin gerçekten o arkadaşlarıyla görüşmesini ksıtlıcaksın dedim

Evliliğinde yanılmıyorsam 3. ayında aldatılan bir bayan eşinin kaynanasının yüzünden kendisini aldattığını ve kendisinin de eşiyle ve diğer bayanla yüzleşerek onu affettiğini yazmıştı.

Ben evli değilim, elbette düşüncelerim yaşamamış olduğum şeylerden ötürü eksik olabilir, görüşünüzü almak için soruyorum.

Eşiniz sizi aldattığında, diğer kadınla yüzleşip 'eşinizin nereye kadar gittiğini' bunu birlikte yaptığı kadından öğrenmek ne kadar doğrudur?

Bir yanda bu pisliği yapan insan, diğer yanda bu pisliği gerçekleştirmesini sağlayan bir insan. hangisini dinleyerek hayatımı, geleceğimi garanti altına alıp devam edip etmeyeceğime karar verebilirim? Hangi düzgün (!) insanın lafına güvenebilirim? Onlarla oturmayı bir bayan gururuna yedirebilir mi? Eğer affedilecekse bile, bunu yüz göz olmadan, adama bir dahaki seferde affedilmeyeceğini göstererek devam etmek daha mantıklı değil mi?

Bir kadın için, kocasının öpüştüğü kadına, anlatırmısın acaba siz nereye kadar gittiniz hanfendi?Ben kocama güvenemedim de, birde size sormak istedim o sadece öpüştüğünü/mesajlaştığınızı söylüyor doğru mu? Demek aldatılmaktan daha ağır değil midir?

Alıntı yapmadığınız için ben yardımcı olayım size;

Ben yüzleşmedim... Sanırım burada beni yanlış anladınız... Neden yüzleşeyim ki hem, taraflardan biri değilim.... "İkisini karşıma aldım"... Zira yapılan bir yanlış vardı, bana yapıldı...
Dahası "anlatır mısın acaba, siz nereye kadar gittiniz?" gibi, çok ayıp, olgunluktan uzak, kişilerin seviyesine beni "merak ediyormuşum" çirkinliğiyle düşürecek herhangi bir soru da sormadım.. soracak da değildim.. Tecrübesizliğinize veriyorum.. O kısımda yazdıklarınız biraz çirkin geldiği için hiç değinmesem, bana alınmazsınız herhalde.. Diğer bayan arkadaşlarım sanırım benim ne demek istediğimi anladılar...

Ben size de yardımcı olayım alıntı ile;

Çünkü yetmezdi Ecrin... Bir suç varsa, iki kişi paylaşıyorsa, ve sen onu dinleyeceksen Reann'ın söylediği gibi, iki kişiyi birden dinlemen gerekir... Eşimi affedeceksem, bilmem lazım, nereden nereye kadar taviz verdi.. Eşimi affedeceksem, dinleyeceksem, o kadını bilmem lazım... Mimiklerinden anlarım kimin yalan söylediğini.. Bilmem lazım... Eşek gibi süründürmem lazım Ecrin ki, bir daha elini bile harama kaldırsa bilinç altı "Cısssss!" diye cıslasın bir yerde...

O kadını bilmem lazım, çünkü onlarca kadın biliyorum "bir şekilde evli adamlarca aldatılan".. Bir şekilde kandırılan....
Tek yapılması gereken bu hikayenin nasıl başladığını bilmek... Kimin nereye kadar gittiğini bilmek biraz çirkinleşmek oluyor..
Umarım soru işaretlerini aklından kaldırmış olurum...
Sana tavsiyem, hiçbir zaman olayı tek taraflı dinleme.. Bu annen dahi olsa... Çünkü yorum farkı girer, olayın ardından hemen beş dakika sonra... Bunu da tecrübe ettikçe öğreneceğini düşünüyorum.. .Kendi iyiliğin için...

Umarım bana kırılmazsın,
Selamlar,

Sevgili Ecrin, umarım herşey içine sindiği gibi olur...
Rabbim bebeğine sağlık ve sıhhat, sana kuvvet ve mutluluk versin,
Sana da selamlar,

Son düzenleme:
sevindim mi kızdım mı bilemedim inanın tuhaf duygular içindeyim umarım içinizde ufacık bir şüphe kırıntısı kalmamıştır zira çok tuhaf bir durum inşallah ömür boyu kızınızla ve eşinizle çok mutlu olursunuz ve gene umarım eşiniz bu olaydan dersini almıştır....

ya bende diyorum hergün karnımı seven benimle hergün fıstıklarım aşklarım kızlarım diye konuşan sabahları öperek giden gece elimi tutarak uyuyan adam nasıl yapar bunu diye içimden geçirdim çok şükür öyle bişey olmamışş ama bu iddialaşmanın hesabı sorulacak daha

Kusura bakmayın ama böyLe birşey yapıLır mı heLe ki sizin şu döneminizde..Umarım içinizde şüphe kalmamıştır şu an..Ben biLe çok sinirLendim okudukça haLa yapılanın bir iddia oLduğuna inanasım geLmiyor :KK19: Peki numara kuLLanılmayan bir numara mı aradıgınızda ne diye uyarı veriyor.MesajLarın iLetilip iLetilmediğini merak ettim de kullanıLmayan bir numaraya mesaj iLetilmez diye düşünüyorum ( bu soruyla ilgili bir cevap verdiniz mi kusura bakmayın orayı atLamış oLabilirim..)

selam arkadaşlar ben geldim hepinizin zamanını aldım öncelikle hakkınızı helal edin lütfen
bazı arkadaşlar nasıl yorum yazmış inanamadım görünce ateş düştüğü yeri yakar lafı nı burda çok iyi anladım destek çıkanlardan merak edenlerden allah razı olsun

birisi şöyle yazmış rahatlığa bak uyumuş duş almış ....hamile olmayan anlayamaz karnımda can var cananım var onun için güçlü durmaya çalıştım onu karnımda bile üzmek istemem rabbimin mucizesi o bana o karnıma düştükten sonra rabbime dahada yakınlaştım..şükür rabbime

akşam eşim eşimin arkadaşları ve eşleri toplanıp geldiler olayı anlattılar
bunlar aralarında benim eşim beni bi kızla görse kıyameti koparır..diğeri demişki benim eşim vurur

size demiştim ya ben eşimin telefonunu bile karıştırmamıştım bugune kadar ,eşimde demişki kendine güvenerek eşim asla bana öyle davranmaz bana güvenir yargılamaz konuşur önce sorar demiş,,aklının ucuna en ufak bir şüphe girmez bana güvenir demiş

onlarda bukadar güvenme deyip idialaşmışlar ortada şunu hesaba katmamışlar doğumuma 5 gün var ,,ben zor eğilip kalkıyorum işime gücüme zor bakıyorum bu şehirde yapayalnızım

iddialşmalrını ispatladılar....olayın öncesi mesajları felan gösterdiler ...

ben bu defa yapılan iddiaya kafa tuttum ,,siz çocuk musunuz eşimde dahil hepsini fırçaladım bu günümü zehir ettiniz dedim nekadar boş beleş insanlarsınız dedim ve bu kişiler meslek sahibi kariyer sahibi insanlar eşimde dahil

şuan buz gibyim nasıl affetrrm derdine düşmüş şuraya götürüym buraya götürym şunu alayım sana bunu alayım sana

aldatma olmasada ortada beni bugun 10 kere öldürdü resmen

gece okuduğum mesajlarıda numarayıda silmeden getirmiş

sizi üzmwk istemiyorum ama hiç inandırıcı gelmedi bana.bozacının şahidi şıracı misali.. hamile bir eşi üzmemek adına alınan ortak bir karar gibi. umarım yanılıyorumdur

X