doğumuma 5 gün var ve aldatıldığımı bugun öğrendim

öyle bi devirdeyiz ki kocana güvenemiyosun aynı zamanda kızlara kadınlara da güvenemiyosun evli erkeği ayartmayı marifet biliyolar
erkekler de dünden hazır zaten Allah kahretsin karısını aldatan erkeği ve evli olduğunu bilerek ilişki kuran kadını..

nasıl bir devirse artık nereye gidiyo acaba, en yakınımıza dahi güvenemez olduk neler duyuyoruz kardeş,akraba,dost hepsine acaba gözüyle bakar olduk resmen nasıl çocuk doğurup büyütücez bilmiyorum

canım yaa kıyamam bende aynen eşim eve gelir gelmez bakıcam öyle birşey yapmaz diye düşünüyorum ama tedbiri elden bırakmamak lazım kıyamam yaa hamile yaa Allah ona malum etmiş inş bu akşam kolay geçer üzme kendini canım bebeğine dikkat et

ecrinim yol arkadasim
canim sok oldumm ne olur uzulme dualara maneviyata saril bak bebegin olacak bi dogsun kokusunu cek icin simdi dusunme bunlari once bebegini kucagina al cok az kaldi sana ve bebegine bisey olur dua et bol bol esinde pismandir emin ol dalga geciyordur belkide o kadinla off sacmami yazdim nee kusura bakma
benimde cok az kaldi soktayim suan cok uzuldumm

yuh diyorum ne kadar midesiz bir herif ya
üzülmemek imkansız ama lütfen kendinizi çok üzmeyin bebeğinizi düşünün. doğumunuza çok az kalmış. Allah hayırlısı ile kucağınıza almayı nasip etsin.
eşiniz olacak o herif aramadı mı halen sizi peki gerçi arasa ne diyecek ki :18:

canım Allah yardımcın olsun lütfen kendine dikkat et böyle adi bir adam için kendini hırpalama

cok zor bidurum allah yardimcin olsun suan oncelikle bebegini dusun sakin olmaya calis canim

harikasınız

kızın için sakin ol..Rabbim onun kokusunu içine çekeceğin günü hayırlı getirsin. duam seninle.

anaaa bende bizim topik nie boş diodum herkes buraya toplanmış tantanalar olmuş ortalık karışmış konu sahibi arkadaş nediyim böyle bi durumda bilemedim
ama herşeyi didik didik et net öğren arkadaşım daha msj ı görüp numarayı almamışsın ! büyük hata yapmışsın orada neyse artık iyice didikle kesinse aldattığı
ozaman gerisi sana kalmış insan yaşamadan bilemez allahta yaşatmasın kimseye ben kendim için düşünemiyorum bile çok fazla seviyorum eşimi böyle bişey
yaşasam onu süründürürüm öyle giderim çünkü kendimde çok acı çekerim o çektiğim acıları ondan çıkartırım gibi gelio ama dedim ya yaşamadan bilemem
bu arada çok sevsemde telefonu hep ortadadır ama ben hep bakarım bunun güvenle alakası yok bakarım kıskandığım için şüphelendiğim için de değil ama
öyle insanlar varki eşinin yanında bile asılacak karakterde oluyolar daha geçen gün kadınla yeni tanışmışım yahu sen demesinmi eşinin boyu kaç fiziği çok
güzel die benim eşim göbekli falan salmış kendini dedi anaaaa insan düşünsede dile getirmez yahu kadının saçını başını yolasım geldi orda ah ahhhhhh ne
insanlar var ben kadınında eşinin evli olduğunu bilmediğini düşünmüyorum cnm allah sabır versin keşke herşey rüyayla kalsaydı

insan olmayı beceremeyen bir insan eş olmayı beceremez zaten.ki bu ikisinide olamayan insan zaten baba olmayı da beceremez.

bebeğinize ve size sağlık diliyorum...onun ardındanda çok büyük mutluluklar...

seratonin sana söyleyecek sözüm yok hepimizin duygularını yazıya dökmüşsün ağzına ellerine sağlık..

ecrinn canımm sana gelince.. erkekler bazen saçma sapan şakaydı iddiaydı abuk subuk hallere bürünebiliyor
lakin bilmiyorum çogu yorumlayan insan gibi düşünsem de böyle saçmalamış olmasını diliyorum..
sırf senin ve o kokusuna doyulmaz dünyaya gelecek kızımız için diliyorum bunu..
ve şayet dogumun ankara ve cevresinde olacaksa seve seve gelirim gece gündüz hiç farketmez
inan..

Hamileyken boyle bir durumla karsilasmak ne kadar da kotu. Esiniz size destek olacagina yaptigi seye bak. Stres yapma dogumun yaklasmis.

Konuyu okuyunca böyle oldum...
Diyebileceğim tek şey, 5 gün sonra yaşayacağınız mucizeyi düşünün.
Onun heyacanını, bu eşsiz olayın büyüsünü namert biri için bozmayın.

Çok çok acı farkındayım, Allah sabırlar versin.
Ama unutmayın ki koca, dost, arkadaş bulunsa da 5 gün sonra yaşacağınız olayın benzeri yok.
Karnınızda taşıdığınız, her gün büyüdüğünü hissettiğiniz yavrunuzun gözlerine bakma, onu koklama, minicik ellerini ölene dek tutma zamanı ve tekrarı yok bunun!
Tek odağınız bu olsun, kırmayın mutluluğunuzu...
Daha sonra alırsınız o karaktersizden intikamınızı ve hırsınızı.
Ona en büyük ceza da siz bu duyguları yaşarken onun sizsizlik içinde haykırışları olacaktır.

kocası geldimi konuşdular mı acaba kızcagız ne halde hamıle hamıle valla ölcem merakdan inşallah kocasının dedigi gibidir...:26::26::26::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

Allah belasını versin böyle adamların,Allah evlat yüzü göstermesin böyle aşağılıklara,kendimi frenleyemiyorum...

kocası geldimi konuşdular mı acaba kızcagız ne halde hamıle hamıle valla ölcem merakdan inşallah kocasının dedigi gibidir...:26::26::26::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

aynen ellerim ayaklarım birbirine dolaştı..
kızın eli kulağında ya bebeğine kendine bişey olursa :18: :18: :18: :18: :18:

Bir kadıncağız vardı 3 hafta kala aldatıldığımı öğrendim ertesi gün erken doğum yaptım diye bu kızcağızın gece tutarsa sancısı diye korkuyorum Allah yardımcısı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…