Doğumla ilgili çok özel bir konu

Bacım aynı şekilde kadınlar da erkek organını ne sanıyor, şansına bahtina ne düşüyor ama hiç sanmıyorum bir erkeğin senin kadar bu konuya takilacagina.

Kkedi, yani şimdiye kadar hiç muayene olmadığını sanmıyorum. Di mi yani öyle değildir? Öyleyse büyük takıntı olmuş ya hic sağlıklı değil bu, smear testi de mi vermedin? Doktorun öyle bir yorum yapma ihtimali yok. Sıfır. Agdaci yapar ama bak, takintin varsa gitme.
Doğumda canının derdinden buna sıra geleceğini pek sanmıyorum. Açıkçası lazer de çok acıtıyor valla orda da aklına gelmezdi bence

Erkeklerin adı çıkmış; kendimizi kadınlardan da korumamız gerekecek bu gidişle.
Bu tamamen kuzenimin giydiği iç çamaşırıyla alakalıydı. Aşırı bir şekilde belli ediyordu yoksa özellikle dönüp de bakmadım durduk yere günah almayın bence

Estetik sayfasına bakarsanız yüzlerce kadın bu dertten muzdarip sandığınızın aksine çoğu kişide var bu durum.Bende de var bu fazlalık ama sorun etmiyorum.Eşim de aa ne acayipmiş filan demedi

ben daha 11 haftalık gebeyim. Alttan muayene falan onlara çok var. Bir de sadece doğum değil, açıklığa bakmak için de çatı muayenesi oluyor ya o da var o daha çok geriyor beni. Onu atlatsam sonrasında zaten doğumda bu konuyu çok düşünmem gibime geliyor

Neden biri sizinle şeklini paylaşsın ki? Çok mahrem bir konu, söylememiş olabilirler.

Estetik sayfasına bakarsanız yüzlerce kadın bu dertten muzdarip sandığınızın aksine çoğu kişide var bu durum.Bende de var bu fazlalık ama sorun etmiyorum.Eşim de aa ne acayipmiş filan demedi
Benim eşim de demedi. Dediğim gibi birinci çekincemi aştım zaten

Sen kadınlara ne bakıyorsun, çoğu kendinden bihaber. İnsanlara vajinal cup oneriyorum, ona bile 'iyyy anlatma anlatma. İgrenc' diyorlar

Başka konularda genelde dediğiniz gibiyimdir ama bu durum çok özel olunca geriliyorum herhalde. Bir de çevremde hiçkimsede olmayınca kendimi farklı hissediyorum
Çevrenizdeki kimsenin genital bölgesini görmediniz. Belki onların da öyle ama size yansıtmıyorlar, kendileriyle barışıklar ya da barbie gibi görüyorlar. Barbie vajinası da nasıl oluyor onu da çözmüş değilim.
Neyse doktorlar ilgilenmiyor bu şeylerle sıkıntı yapmayın.

Siz eşinizin penis boyunu, şeklini eleştirmiyorsanız o da sizin vajinanızı beğendim beğenmedim dememeli. Zaten onun da böyle bir yorumu yok anladığım kadarıyla. Doktorlar zaten çeşit çeşit görmüştür, böyle bir ameliyat var deseler ne olacak. Siz kendinize takıntı yapmışsınız, bunu estetikle değil zihninizde çözmelisiniz.

Neden biri sizinle şeklini paylaşsın ki? Çok mahrem bir konu, söylememiş olabilirler.
Ben de zaten benimki öyle diye paylaşmadım hiç. Bir şekilde konu bu tarz şeylere geldiğinde açtım konuyu ve ne diyor bu, bu ne demek der gibi baktılar yüzüme. Yani kimse "evet öyle de oluyormuş" bile demedi o yüzden

Gebelikle ne ilgisi var? Şimdiye kadar gerçekten hiç smear falan da mı vermedin? Okumuş insansın, bence dikkat etmen lazım, çağımızda kanser çok arttı maalesef. Gebelik yeni olsa da 1.5 senelik falan evlisin, önceden muayene olmuştur diye düşünmüştüm.

Zaten estetik düşünmüyorum eşim de asla olmamı istemiyor hiçbir şekilde de sorun etmemiş kendisi. Yalnızca bazı erkeklerde olan bilgi kirliliği varmış çok ilişkiye girenlerin sarkıyor tarzında. Onu da ben söyledim bazı erkekler bu konuda böyle diyorlar ama değil diye. O da ben de öyle biliyordum ama sen normal diyince öğrendim dedi başka hiçbir şey demedi sorun da etmedi

Dedikodu yapacaklar demedim ki. Yapanları da duydum ama başka bir arkadaştan. Dedikodumu yapsalar da ben duymadığım sürece hiçbir sorun yok ama farklılık var gibi davranılırsa kendimi çok kötü hissederim
Benimki de bence farklı ama boşverin aman. Oranız da farklı oluversin

Şöyle bir güncelleme yapayım o halde çevremde bu konuyu konuştuğum herkes garipsedi diyeyim

Benimki de bence farklı ama boşverin aman. Oranız da farklı oluversin
Bir de ben öyle kötü görmüyorum zaten. Hani beğeniyorum da aşırı bir sarkma yok. Ama işte farklılık olayı falan geriyor beni.

Sizin kadar hassas değillerdir o konu hakkında ondan. Biri gelip bana da dese ne diyor bu derim. Bakın uzun süredir düzenli ağdaya gittiğim bi yer var. Bir gün kararmalardan bahsederken işlemi yapan hanım espriyle durun bi düşüneyim sizin nasıldı felan dedi ve hatırlayamadı bile. Yani bu işi yapan insanlar dikkat etmiyorlar bile. Siz çok takılmışsınız

Bir kere alttan muayene olsam o zaman aşacağım herhalde bu durumu. Bu zamana kadar hiç öyle bir durumla karşılaşmamış olmanın verdiği bir gerginlik var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…