Doguma Safak Sayalim mi?

şafak 39 benim deee, nihayet 30 lu rakamlara inebildim oleyyyy

Sanirsam 25 gun kaldi Yupppppyyyyy :)
Gittikce yaklasiyoruz doguma, her nekadarda korkunc bise olsada yinede dogumumu iple cekiyorum.Allah saglikla kucagimiza almayi nasip etsin Insallah.

Neguzel yaaa, hic bitmiyecekmis gibi geliyodu gunler ilk basta, ama simdi artik heyecan sarmaya basladi kizlar.Benimde safak 22, bakarsiniz oglusum erken gelmek ister :)

sayın kızlar sayın bakalımsengözlerimebaksanabçoçogunuzun bebegi şafaktan önce gelecek haberiniz yok sonra demedi demeyinnaniknanikhazırlılı olun.erken kaçaklar oldugu gibi tabi vaktinde gelmayen tembellerinizde olacak tıpkı benim oglum gibisengözlerimebaksanab hepinize hayırlı dogumlar diliyorum heyecanlı ve sabırsız anne adaylarım benim.saglıkla bebeklerinizi kucagınıza alırsınız inşallaha.s.ha bu arada ben normal dogumcuyum hiç bi saglık sorunu yokken sezeryan isteyen annlere kızıyorum:mymeka: böyelsine bi mucizeyi baygın ellerine bile almadan göremicekler.herşey normalse normal dogurun kızlar çok öpüyorum en dogal olanı seçiyoruz ya herşeyin lütfen dogumunda dogal olanını seçinn benden tavsiye gerisi size kalmış tabiikii :içelim:

belki 1 belkide 10 bir bilsek....heran olur diyorya doktor....benim kuzu oysaki hala hoplayıp zıplıyor...38 de olmamıza rağmen...az önce ayağını bir gösterdi ban inanamadım ve korktup çıkacak diye çıkmaz da işte cem yılmazın elyum bebği gibii.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…