Doguma Safak Sayalim mi?

selin25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2008
935
2
Kizlar , gunler yaklastikca ben cok heyecanlaniyorum, bari burda safak sayarak belki heyecanimizi bir nebze de olsa kontrol altina alabiliriz diye dusundum.Hadi canimiz sIKILdikca safak sayalim.
Bugun itibariyle Safak 69:lepi:

Yaşasın her gün seviniyorum ben zaten msn den de şafak sayıyorum bütün arkadaşlarım soruyorlardı şimdi sormalarına gerek kalmadı kaç gün kaldı diye ama senin ticker i görünce kafam karıştı benim de 69 günüm var ama haftam 30+1 anlamadım valla sat 5 Mayıs seninki ne Selincim

Benim son adet tarihim 1 mayis ama 69 gun gösteriyo anlamadim-30+4 gun olmus bebisim.Dogum da subat in 8 i diye hesaplandi, bakalim oglum ne zaman gelicek bize:ecrin_bebek:

benim şafak 70..
ama bizim kız acele edip 1-2hafta önceden gelirse baya az kalıyor..
sezaryen olma durumu olursada 1-2 hafta önceden geliyo :))

Benim son adet tarihim 1 mayis ama 69 gun gösteriyo anlamadim-30+4 gun olmus bebisim.Dogum da subat in 8 i diye hesaplandi, bakalim oglum ne zaman gelicek bize:ecrin_bebek:

canım senin 66 kalmış şafağa..
bebeğinde 5 şubatta doğacak diye görünüyor..

canım senin 66 kalmış şafağa..
bebeğinde 5 şubatta doğacak diye görünüyor..
Himmm, simdi hatirladim da ben bu ticker i hazirlarken sirf subatin 8 i dogum hesaplandigi icin sanirim o adet tarihini biraz ileri aldim galiba.Neyse zaten 3 gun fark var:teytey:

bizimde safak 74 gün..cok heyecanlıyım. alt komşum da hamileydi.aramızda tam bir ay vardı.dün gece haberini aldık kanaması olmuş ve doğum yapmış. o da benim gibi erkek bebek bekliyordu.bebek
8 aylık doğmuş ve tam 1,400 gr.küvezdeymiş şu an. onun haberini alınca bende birden panik oldum...Allah hepimizin yardımcısı olsun kıslar

Kızlar ne güzel şafak saymaya başlamışsınız. Allah hepinizi sağlıkla bebeklerinize kavuştursun.

Mart anneleri topiğindeyim ama sizleride hep takip ediyorum. Çünkü şubatta doğurabilme ihtimalimde var.81 gün kalsın bende plaka saymaya başlıycam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…