Doguma Safak Sayalim mi?

kıslar merak ettim neden bı kadar erken doğumalrınız..bakıyorumda çoğunuz 37 38 haftalarda doğum yapıyorsunuz..ben 38 artı 1 deyim sancılarım olmasına rağmen hala 10 günüm var....oda normal doğum...belkide heran belkide şubata sarkar...sizin Allah koruusn bir sorun mu var da erkenden bebişler geliyor...birde heralde sezeryan dimi....Allah bir sorun varsa sağlık ve kolaylık versin

kıslar merak ettim neden bı kadar erken doğumalrınız..bakıyorumda çoğunuz 37 38 haftalarda doğum yapıyorsunuz..ben 38 artı 1 deyim sancılarım olmasına rağmen hala 10 günüm var....oda normal doğum...belkide heran belkide şubata sarkar...sizin Allah koruusn bir sorun mu var da erkenden bebişler geliyor...birde heralde sezeryan dimi....Allah bir sorun varsa sağlık ve kolaylık versin

canım benim kızım 2 aydır ters ve aşağıda oldugu için en geç 02.02.2009 da sezeryanla olacak.37+4 oluyor.ama doktorum beklersek zarar verir dedi:çok üzgünüm:.2-3 gündürde belimde adet agrısı gibi bir agrı var.bugün kontrolüm var bakalım doktorumuz ne diycek.eşimde ş.dışında haftasonu gelecek.inşallah kızım babasından önce gelmez.:Saruboceq:

slm kızlar ben mart annesi olucam muhtemelen .bizden önde gitiğiniz için yazdıklarınızı okuyup tecrübe ediniyorum aradasırada.doğumlarınız çok yaklaşmış.benimki henüz 33+4 ama yazdıklarınızı okudukça ben heyecanlanıyorum.Allah hepinize sağlık ve kolaylık versin...

şafak 16 ..........ama şafak 5 te olabilir yani cumartesi sezeryanla...bebeğim kilolu dr un dediği tehlikeli olabilirmiş 4 kilo ve üzeri bebekler...moralim cok bozuk ben hep normal istiyordum...persembe muaynem var belli olucak...catıya ve rahim acılmışmı birde bebeğimin son kilosuna göre belli olucak...dr bana bırakıyor kararı ama yinede kafanda soru işaretleri bırakıyor dr....omuz takılır kafası sıkısır...sen dayanamazsın gibi laflar sonrada bize bırakılıyor karar....offff ne yapıcam kızlar yaaa bi fikir verin bana...

durucum benim bildiğim kadarıyla 4 kilonun üzerindeki bebekleri sezaryanla alıyor doktorlar. arkadaşım 4,5 kilonun üzerinde doğum yaptı doktoru sezaryanla aldı. o normal istemişti ama olmadı

hayrola kızlar şafak saymayı bıraktınızmı??
sata göre 15, gün druma ve ultrasona göre 9-10 günüm kaldı..

kızlar benim doğum 1 hafta öne alındı veeeeeee
hihoyyythihoyyytşafak 5hihoyyythihoyyyt

sat tarihime göre 5 gün var...ama doktorum gec yumurtlamısın diyor dr a göre 12 gün var....ve bu arada kararsız kalmıstım bebişim kilolu diye sezeryan olucaktım ama bebeğim bu hafta kilo almamıs 1 hafta daha bekliyorum bebğim 3800 gr dı o yüzden 4 olana kadar bekliycem normal dogumu :))

yaa böyle gec yumurtlama diye bişey varmı anlamadım yaaa...normalde sat tarihine göre hesaplanmazmı...

X