Doguma 1 gun kala bebegimi kaybettim...

Gerçekten evlat acısı hiçbirşeye benzemiyor.O kadar zor günler yaşıyorum ki.7.ayın 20 sinde kızım melek oldu.Her an aklımda kızım.Yanımda geçirdiği 4 günün tarifi yok kokusunu ağlayışını birkezde olsa bana baktığı o anı o kadar çok özledim ki.Gül kokulum.Allahım hepimize sabırlar versin.Bu acı hep bizimle olucak.İnşallah meleklerimize cenette kavuşuruz.

Allah bir daha yasatmasin. Sabir versin

selam arkadaslarım sizi okadar iyi anlıyorumki bende aynı şeyi yaşadım bayramın 3. günü sancıyla hafif kanamayla gittim bebeğim karnımda öleli 2 gün olmuş bnmde nedenini bulamadılar ama kakasını yutmuş olabilir demiş eşime ameliyatta görmüş heralde.böyle işte kızlar 20 gün önce aldılar meleğimi benden dünde kabrine gittim.boomboş geldi herşey .çok acıya insanın içi.ama rabbime duacıyız.herşey onun takdiri

Ben 35 Haftadaydim kontrole gitmistim 10 gun once son kontrolumu olmustum, o gun de sezeryan icin tarih belirleyecektik. Karnimda vefat edeli yaklasik 9 gun oldugu dusunuluyor cunku son kilosunda kalmis bebek. Buyuk aci hersey hatirlatiyor ikiz kardesi bile. Omur boyu bir ukte kalacak icimizde muhakkak. Allah baska aci yasatmasin hicbirimize. Saglikla sihhat,e yeni evlatlariniz olsun insallah. Yas faktoru de var tabiki ben 35 yasimi gectim. İnsallah allah bir daha nasip der. İkiz bebekler birer mucize gibiler hep icmde kalacak ama allahin takdiri iste.

Sen kac haftaliktin

Son düzenleme:

aynen öle canım kimsenin bir anne kadar canı yanmıyor başkaları için hayat devam ediyor bana en çok annem ve eşim destek oldu hergün ağlardım bebeklerimi istiyorum diye... onlar olmasaydı o zor günleri nasıl atlatırdım bilemiyorum:26: ilk zamanlar insanın acısı hiç geçmicek gibi geliyor nereye gitsen aklında yüreğinde acısını hep hissediyorsun insanın içi yanıyor bütün emekler çekilen sıkıntılar yapılan hazırlıklar bir hiç olunca bunalıma girmemek elde değil ama inan bana zamanla alışıyorsun ve diğer evlatların sevgisi herşeyin üstesinden gelmeyi öğretiyor insana en azından diğer tarafta bizi bekledilerini biliyoruz orda büyümüş hallerini görücez inşallah belkide cennete girmemize vesile olacaklar ayrıca en azından teselli bulacağımız yanımızda sağlıklı evlatlarımız var bunada şükür demekten başka elden bişi gelmiyor:26:

İnsallah bende oglumun tadini doya doya cikaracagim gunlere tez zamanda kavusurum...seninde evlatlarini allah bagislasin

oo senin çok olmuş cnm karnında öleli iyi sana zarar vermemiş bnm 38. haftadaydı bayramdan 3 gün önce kontrole gitim drum herşey yolunda güzel haftaya cuma gel demişti ben bayramın 3. günü salı günü sancılandım çarşamba aldılar bebeğimi 2 gün vardı yani doğuma kilosu güzeldi bnm hayret ettim okadar zamanda gzl kilo almış annemmm...napalım bende 2 tane kızım olcak diye seviniyodum ama bir daha nasip bakalım ben 2 sene geçsin istiyorum. rabbim hayrlısını versin hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…