dogum

cnnsysl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
282
3
41
kızlar 37+1 haftalık hamileyim bugun dr a gittim rahmimi 3 santim açılmış bebekte çok güzel yerleşmiş dogumun kolay olacak dedi normalde 20 agustosta dogum tarihim ama böyle giderse galiba kızım erken gelecek zaten dr kesin bi tarih söylemedi acaba bu hafta dogumum gerçekleşir mi siz ne dersinizz:uhm:

canım seninle aynı haftadayz benim de 20 agustos du ama sezeryan olacagı için 08.08.08 de doguracagım inş.. seninde madem açılman varmış sen kesin bu hafta dogurursun zaten 37 haftayı geçtikten sonra heran dogabilir..

sehercim kanama normalmiş dr yarına kadar devam eder korkma dedi bekliyoz bakalım canım

canım seninle aynı haftadayz benim de 20 agustos du ama sezeryan olacagı için 08.08.08 de doguracagım inş.. seninde madem açılman varmış sen kesin bu hafta dogurursun zaten 37 haftayı geçtikten sonra heran dogabilir..

[FONT="System"]canım benimde seninle aynııı doğum tarihi...:teytey:ama bende sezeryan olucam tarihi sen mi öle istedin dr belirledi canımm....bana daha gün vermediler.:kızgın:dr um 1 hafta sonraki kontrolünde vericez gün dedi.yerimsenibenama bu arada her an herşey olabilir dedi.şaşırdım kaldımmmm.benneyaptımki.her an sancın yada suyun gelebilirr dedi:1shok:[/FONT]

canım benim bebegimin akciğerinde rahatsızlık oldugu için dr. bebeğimi normal dogumla zorlayıp saglıgını riske atmayalım dedi bide tüp bebek yöntemile bebek sahibi oldugum için kıymetli bebekleri genelde sezryan yaptırıyolar yani bebeğim ii de olsa sezeryan olacaktım.(bütün bebekler kıymetlidir kimse yanlış anlamasın ama biz tedavi ile çocuk sahibi oldugumuz için bebeğimizi dr.lar kıymetli bebek ismiyle adlandırılıyolar)

[FONT="System"]canım benimde seninle aynııı doğum tarihi...:teytey:ama bende sezeryan olucam tarihi sen mi öle istedin dr belirledi canımm....bana daha gün vermediler.:kızgın:dr um 1 hafta sonraki kontrolünde vericez gün dedi.yerimsenibenama bu arada her an herşey olabilir dedi.şaşırdım kaldımmmm.benneyaptımki.her an sancın yada suyun gelebilirr dedi:1shok:[/FONT]

maviş cim ben de beklenen tarıh 23 ve dr haftaya ancak tarıh verebelecek sanırım 2 hafta once alalım dıyce gıbı
belkı aynı taıhlere denk gelır dogumumuz...
unvere cım 08.08 yıne de cok erken olmaycak mı ???ŞenizŞenizŞeniz

canım ama bebeğimin durumu riskli dogduktan sonra operasyon gerekebilir. hem kilosuda çok küçük deilse dr sorun olmaz dedi zaten son ayda sadece yag dokusu gelişiyomuş bütün gelişimi tamamlandıktan sonra erkende dogsa fark etmez .hem bende bian önce kızıma kavuşmuş olurum..

canım benim bebegimin akciğerinde rahatsızlık oldugu için dr. bebeğimi normal dogumla zorlayıp saglıgını riske atmayalım dedi bide tüp bebek yöntemile bebek sahibi oldugum için kıymetli bebekleri genelde sezryan yaptırıyolar yani bebeğim ii de olsa sezeryan olacaktım.(bütün bebekler kıymetlidir kimse yanlış anlamasın ama biz tedavi ile çocuk sahibi oldugumuz için bebeğimizi dr.lar kıymetli bebek ismiyle adlandırılıyolar)

sevgili ünvere, geçmiş olsun, ay insan minicik şeylere kıyamıyor... canım ya... benim bir arkadaşımın da öyleydi, akciğerinde sorunu vardı bebeğin, ama doğduktan sonra hiç ameliyat falan gerek kalmadı, öyle güzel toparladı ki, inşallah senin minik de öyle olur...

bu arada, benim bebek de tüp. ama almanya'da olsun, İngiltere'de olsun tüplere kesinlikle sezaryan yapmıyorlar. Yani bir sorun yaşamamışsan hamileliğinde, diğer bebeklerden hiç bir farkın kalmıyor, söylemek istedim sadecegamyoncuiremsu

sanırım doğum yaparsın sen canikom hayırlısı olsun çünkü 3cm az da değil

X