Dogum yapan Temmuz Anni$Leriii

cnm valla ben 24 kilo almıştım toplamda nasıl aldım hala inanamıyorum arkadaşlarım yüzüne söyleyemiyoduk çok kızıodun ama penguen gibiydin diolar şimdi.
ben doğuma 86.5la gittim eve geldiğimde 81dim şimdi 75.5 ama sabah aç karna tartılıorum akşamları 77yi buluo yine. tam 11 kilo verdim iştahım eskisi gibi değil ama tatlıyı kesemiorum.daha vermem gereken 15 kilo var nası gitcek korkumdan sporda yapamıorum henüz dikişlerime bişi olur die bakalım artık zamanla gder işallah düzenimizi bi oturtabilsek...

Ben hamilelikte aldıgım tüm kiloları 11 kiloyu verdim:dance::dance::dance:

ahhhh ahhhh mıllet doğurdu kilo konuşuyo bıze sıra ne zaman gelecek yaaaaaaaa

ahhhh ahhhh mıllet doğurdu kilo konuşuyo bıze sıra ne zaman gelecek yaaaaaaaa

valla yaaaa :roflol: kiloyu miloyu unuttum ben yeterki cocuk bi ciksin diyorumm :icecream:

ben tam 20 kilo aldim 54 kiloydum 74 oldum annemi bile geciyorum :dance:
insallah verecez kilolari hele bi bebislerimiz saglikli olsunnn sonracima bi guzel sutumuzu emsinler hersey sirasiyla gelir :lepi:

elbısım ben ne yapımm..kocam kaınbıraderım hepsı benden zayıff dalga geçiyorlaf 85 kılo oldummm..allahtan kayınvalıdem var 100 luk ona bakıp moral buluyommm:roflol::roflol:

10 gün oldu doğum yapalı .76 kiloydum ben şuanda 69 .eskisi gibi homini girtlak yemiyorum.yiyemiyorum bol bol sıvı alıp kompossto kayısı suyu içiyorum.ekmekde taş çatlasın gunde 3 dilim yiyorum.kendiliğimden kesildim bende anlamadim.sezaryanla yaptım zaten 2 gün sirf kayısı suyu içtim.miğdemide küçülttüler herhalde:dance::dance: bebeğim son kontrolde 3 kg 70 grdı doğduğunda ise 3 kg 150 grdı.ben istanbul bağcılar safa hastanesinde doğum yaptim.gayet iyiydi memnun kaldım.özellikle doktorum vede bebek hemşirelerinden memnun kaldım.göbişimide sardım ben hastaneden gelince.ara ara cıkartmak zorunda kaldım hastaneye git gel felan ama yiende buyuk gelişme var cok işe yarıyor.a.s.

göbisini nasil ve neyle sardin canim ?? insan rahat olabiliyor mu ?
a.s.

nasıl yani??? ciddi misin sen?
valla acayip moral oldu bu bana 9 kilo aldım ben veriliyor yani. sezeryandı senin sanırım göbek ne durumda?

göbek biraz daha var malesef hala yogun bir kanamam olmadı ona baglıyorum ben Çok üzgünüm çoook

nasıl verdin kızzz:uhm:maşallahhhhh:1shok:

vallahi hic bişi yapmadım hastaneden geldim tartıldım hala doguma gittigim kilodaydım nasıl olur dedim cocuk cıktı su gitti ben aynı kilodayım falan sonra 5 gün sonra 6 kilo gitmiş gördüm gecen günde 5 kilo gitmiş toplam 11 kilo zaten hamilelik boyunca aldıgım tüm kilo 11 kiloydu 20 gün icinde gittiler cok şükür masallah bana valla:dance::dance::lepi:

kızlar ya nasılsınız ben aptamıl mama verıyorum ama kafa buyutuyor dıyorlar başka mama kullanan var mı ve hangı sını kullanıyorsunuz

göbisini nasil ve neyle sardin canim ?? insan rahat olabiliyor mu ?
a.s.
valla canım cok rahat oluyor kesinlikle dik yuruyorsun belinide destekliyor cok rahat oluyor.dikiş felan acimiyor zaten o alltta kalıyor onu sarmıyosun. vede işe yariyor hemde cok benim göbek az kaldı valla birazdaha sarsam daha fazla çekilicek.bazen cıkartmak zorunda kalıyorum korse takıyorum.ama çarşafla sariinca sıpsıkı ustunede koli bandı ile gecc o mis gibi .az zorlanırsın alısırsın işe yaradigini görunce hiç cıkarmak istemiceksin zaten.benim komsu gelip sariyor. ama dısarı cıkınca ilk işim bel korsesi almöak olucak oda süpermiş.

canim bilgilerin icin cok tesekkurler :) ben bunlari bilmiyordum ama dogumdan sonra uygulayacam :)

ebis canım hastanede sardır mutlaka.yurumene yardımcı olur sardırman hem iki buklum gezmez dik yürür rahat eder vede belin ağrımaz.biz bilseydik doktor izin verecek sarabilirsin diyecek kesin sarardık.ama gec sorduk taburcu olurken sorduk evde hemen sardık.benim suanda sarili.:)

babamin bel korsesi var annem onu kullanirsin diyor tatlicadiarzu o da olurmuki ?? ise yariyor degil mi canim ??
valla bu genc yasta göbegim olsun hic istemiyorum, zaten catlaklarla doldu benneyaptımki

ay bende dogurdum sekerim yha :dance::dance:
söyliyim sana dur ..
dogumda 6 kilo gitti..10 gün gecti 9 kilo gitmis .. hemde diyetsiz walla:teytey::lepi:
bebege en son dogumdan 11 gün önce 3500 demisti dr ..3400 dogdu..
normal dogum yaptim .. göbegim cok hafif kaldi..
spor icin kullanilan kemerlerden takiyorum ..terletio göbegimi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…