Dogum yapan Temmuz Anni$Leriii

aSkiTo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2007
13.324
33
ne mutlu ki bi kacimiz yavrusunu kucagina aldi ..
merak ettigim cok cok seyler var ..
burda bizlerle bunlari paylasirsaniz seviirim yerimseniben

dogumda kac kilo gitti?
bebeginizin kilosu son kontrolde de kac ti ?dogdugunda kacti?
ve bazilarimiz icin yardimci olabilecek $ey..hangi hastanede dogum yaptiniz ve memnun kaldinizmi?
ayrica kuzunuzun resimlerinide koyun lütfenn :asigim:

:enbuyukkk:

sen buralardamıydın kıs bende buda mı doğurdu yoksa sesı soluğu çıkmıyor dedummmmm

Evet doğum yapan arkadaşlar. Lütfen aşkitonun sorularını cevaplayarak bizi meraktan kurtarırmısınız ?

aşkito kıs ben düşünüyordum bugün böyle bi başlık açmayı benden önce davrandın :)) hadi bakalım doğum yapanlar, bekliyoruz sizi buraya...

evet çok yararlı bi konu başlığı teşekkürler aşkito.ayrıca yukarıdaki sorular haricinde bize vereceğiniz başka detaylarıda bekliyoruz.:icecream:

iiyi Oldu Bu Topik Bende U2rem E Yazdim Merak Ettiklerimi Ama Bebişi Emzirmekten Vakit Bulamadi Herhalde Hadi Bekliyoruz Bilgilerinizi

Kızlarr ben geldim bebiş uyanana kadar burdayım sorun bana soracaklarınızı

Aşkito senin soruları cevaplayayım
bebiş son kontrolde 3500 gram civarı demişti 3280 doğdu.
Benim doğum yapalı 9 gün oldu henüz 5 kilo gitti ama dah gidecek gibi
doğumumu da özel duygu hastanesinde yaptım hastaneden de memnun kaldım ama doktorum bir numaraydı

ay ne guzel bı topık olmus kız
bende tık yok daha 39 haftalıkken nstye gırdım dr hersey normal dedı ayın 3 de cagırdı bakalım

hilmiyecim çok güzel bir konuu açmışsınn saol cnmcımm

canım 75,1 kiloyla doğuma gittim her gün tartıldığım için net biliyorum dün eve geldiğimizde tartıldım 69 kiloydum hamilelik öncesi kilom bgn de 68,5 kiloyum 10 kilo daha versem çook ii olcak ama herkes ağzıma bişeler sokuyo kilo alabilirim valla...mide rahatsızlıklarım da bitti ya istediğimi yiyebiliyorum:icecream::icecream::icecream:

bebeğim 1 hafta önce 3300 gr 50 cmdi..doğumda 3400 gr 51 cm doğdu...

devlet hastanesinde yaptım...çook memnun kaldım ebeler süperdi...o anda benden başka doğum yoktu çok moral verdiler...özel odada kaldım otel gibi süperdi valla...:asigim::asigim::asigim:

hasta pedi kesinlikle çook gerekli almayayım demeyin...hiç biyerim de lekelenme olmadı ...fazladan gecelik ve pijama koymuştum gerek kalmadı kullanmadım onları...
normal doğumda 1 gece kaldık hastanede yaklaşık 1 günde 5-6 tane kullandım...

şimdi azaldı evde petle idare ediyoruz...

bebeğe 3 takım koymuştum hepsi kullanıldı daha fazlada olsa kullanılabilir kusuyo ilk geldiğinde ii yıkanmadığı için kanlı lekeli olabiliyor fazladan koyabilirsiniz...

şimdilik aklıma bunlar geldi kızlar...
siz sordukça cevaplarım ben deneyimliyim ya:1rolleyes:

hımmmmmmmm ben hasta bezı almamıstım alayım hemen gobegını falan sardın mı canım gerçı sen kılo almamıstın

cok güzel bir duygu kücük ve masum bir melegin sana muhtac olması ama agladında elim ayagıma dolanıyor sütüm gelmiyor ve zor anlar yaşıyoruz şu 5 gün atlatsaydık iyi olucaktı ay kızım beni cagrıyor..

evet doktorumuz tek kelimeyle bir numara sagolsun cok iyi bir iş cıkardı ben daha tatılmadım ama rahatladıgımı cok hissediyorum göbüşide baglıycam berenocum sen nasılsın düzelebildinmi nasıl rahat yürüyüp kalkabiliyomusun :uhm:

u2remcim ben hep söylüyodum hasta bezi şart diye ama bazı arkadaşlar orkit diye tutturdular ee ne yapalım sakalımız yokki:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…