Dogum Yapan Nisan Annelerin Listesi

E

EU1

Ziyaretçi
Evet kizlar koskoca 9 ay geldi geciyo bile.Ve artik yavas yavas bebislerimizi kucagimiza almaya basladik.Simdi listemizi yenilememiz gerekiyo yalniz bu sefer dogum yapmis anneleri yaziyoruz.Gunluk olarak sirayla liste tutucaz.Umarim herkes saglikla yavrusunu kucagina alir ve geri aramiza doner.Allah yardimcimiz olsun guzel nisan anneleri...

1) Mine34 - Normal Dogum - Kiz - Zumra - 16.01.2008

2) Silentscream - Normal Dogum - Erkek - Mehmet Furkan - 13.03.2008

3) Emine54 - Normal Dogum - Erkek - 19.03.2008

4) Elmasekeri - Sezeryan - Erkek - Taha Eren - 19.03.2008

5) Wsw - Sezeryan - Erkek - Ahmet Emre - 26.03.2008

6) Omrum - Normal Dogum - Erkek - Emirhan - 26.03.2008

7) Nisanannesi - Sezeryan - Kiz - Ecmel Naz - 27.03.2008

8) Burcummm - Sezeryan - Kiz - 28.03.2008

9) Story - Sezeryan - Erkek - 29.03.2008

10) Zodiaco - Sezeryan - Erkek - Yigit - 01.04.2008

11) Sevhan - Normal Dogum - Erkek - Taylan - 01.04.2008

12) Simacik - Sezeryan - Erkek - 01.04.2008

13) Zeliscik - Normal Dogum - Kiz - Hikmet Ceylin - 01.04.2008

14) Ozturyu - Normal Dogum - Kiz - Duru - 03.04.2008

15) Prm.Oznur - Normal Dogum - Kiz - Bengu - 03.04.2008

16) Viola - Sezeryan - Erkek - YiGiT - 04.04.2008

17) xnazx - Sezeryan - Erkek - Deniz - 04.04.2008

18) Isik - Sezeryan - Kiz - Ada - 07.04.2008

19) Ayn - Sezeryan - Erkek -Toprak Aras - 08.04.2008

20) Kuboss - Sezeryan - Erkek - 08.04.2008

21) Tuana Ecrin - Kız - 09.04.2008

22) Koalayim - Sezeryan - Kiz - Duru - 10.04.2008

23) Cenikiz - Sezeryan - Kiz - 10.04.2008

24) Aysegul Nisancisoy - Sezeryan - Erkek - 10.04.2008

25) Anni$ Adayi - Normal Dogum - Kiz - Ecrin Su - 10.04.2008

26) Abuasli - Sezeryan - Kiz - Ecrin - 10.04.2008

27) Melike ve Masali - Normal Dogum - Erkek - Mehmet Ali - 10.04.2008

28) Selcanefe - Normal Dogum - Erkek - Efe Mesut - 10.04.2008

29) Kibela24 - Sezeryan - Erkek - 11.04.2008

30) Beyazinci - Normal Doğum - Kız - Nisanur - 11.04.2008

31) she07 - Sezeryan - Kiz - 11.04.2008

32) Iklimbuse - Normal Doğum - Erkek - 13.04.2008

33) Münevveraydın - Sezeryan - kız - 15.04.2008

34) Megilara - Sezeryan - Kız - Ipek - 15.04.2008

35) Sevcan19 - Sezeryan - Kiz - 15.04.2008

36) Bendir79 - Normal Dogum - Kiz - 16.04.2008

37) Berrin_26 - Sezeryan - Kiz - Defne - 17.04.2008

38) Gulec11 - Normal Doğum - Erkek - 20.04.2008

39) Womancop - Normal Dogum - Erkek - Efe - 20.04.2008

Darisi tum annislerin basina..

Kizlar listede her hangi bir yanlis varsa yazin duzelteyim..

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlarrr daha nisan gelmeden 6 nisan annesi kavuştu bebişlerine bizim bebişler hızlı çıktı bakıyorum...

ya ben bişi sorcam Mine34 - Normal Dogum - Kiz - Zumra - 16.01.2008
bu arkadaş normalde nisanda mı doguracaktı da erken dogum mu oldu? diğerleri de öylemi?

ya ben bişi sorcam Mine34 - Normal Dogum - Kiz - Zumra - 16.01.2008
bu arkadaş normalde nisanda mı doguracaktı da erken dogum mu oldu? diğerleri de öylemi?

ewet cnm mine erken doğum yaptı
bebeği yaşıyor ama ne yazık ki sağlıklı değil
kromozom bozukluğu varmış
allah tez zamanda sağlık verir inşallah...

anniş adayı liste için teşekkürler işallahh hepimiz sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız listemiz tamamlanır

inşallah hepimiz sağlıkla bebişlerimizi kucaklarımıza alırız kızlar

anaaaa ben liste basiyim diyip uzuluyordum nerdeyse sona kalmisim kizlarrr bizim kizdan hala ses yok 40 haftalik olcak nerdeyse cok tembel cikdi bizim cadi cokkk:))

anniş adayı liste için teşekürler...benim tarihim yanlışmı yazılmış benmi bu tarihi verdim acaba.ben 19 martda doğum yaptım...
inşallah hepiniz bebeşlerinizi sağlıklı ve hayırlısıyla kucağınıza alırsınız

anniş adayı liste için teşekürler...benim tarihim yanlışmı yazılmış benmi bu tarihi verdim acaba.ben 19 martda doğum yaptım...
inşallah hepiniz bebeşlerinizi sağlıklı ve hayırlısıyla kucağınıza alırsınız

Tamam canim duzelttim birde bebeginin ismini yazarsan daha iyi olur.

aman heycan sardı birden dogum yapanların tekrar gözüaydın bebişleriyle uzun ömür gecirirler inşallah .... :teytey:
ya ben hiç ii degilim kızlar kafam çook karıştı bugun dr anlaşmalı oldugu hastaneyi gezdik ve hiç ama hiççç begenmedim :çok üzgünüm: orada dogum yapmak istemiyorum :sm_confused: dr bakırköy devlet hastanesinde olmazsa orada yapalım dedi ama ben orayıda istemiyorum. eşimle kararlaştırdık devlette olacaksa eger eşimin çalıştıgı devlet hastanesinde olsun diye karar aldık o yüzden bizde samatya devlet hastanesinde dogum yapacagız hep sezaryan istiyorduk öle karar vermiştik drla ama olmayacak ben mecbur samatya devlet hastanesinde olacagımm ama bu gün moralim çooooooooook bozuldu kendimi hazırlamıştımm :a015: neyse hayırlısıı DEVLETTE OLSADA Bİ SORUN ÇIKMAZ EN AZINDAN EŞİMİ TANIYORLAR BÖYLE MORAL BULUYORUM ARTIKK
ALLAH BİZEDE TÜM HAMİŞLEREDE HAYIRLI DOGUMLAR NASİP ETSİN

aman heycan sardı birden dogum yapanların tekrar gözüaydın bebişleriyle uzun ömür gecirirler inşallah .... :teytey:
ya ben hiç ii degilim kızlar kafam çook karıştı bugun dr anlaşmalı oldugu hastaneyi gezdik ve hiç ama hiççç begenmedim :çok üzgünüm: orada dogum yapmak istemiyorum :sm_confused: dr bakırköy devlet hastanesinde olmazsa orada yapalım dedi ama ben orayıda istemiyorum. eşimle kararlaştırdık devlette olacaksa eger eşimin çalıştıgı devlet hastanesinde olsun diye karar aldık o yüzden bizde samatya devlet hastanesinde dogum yapacagız hep sezaryan istiyorduk öle karar vermiştik drla ama olmayacak ben mecbur samatya devlet hastanesinde olacagımm ama bu gün moralim çooooooooook bozuldu kendimi hazırlamıştımm :a015: neyse hayırlısıı DEVLETTE OLSADA Bİ SORUN ÇIKMAZ EN AZINDAN EŞİMİ TANIYORLAR BÖYLE MORAL BULUYORUM ARTIKK
ALLAH BİZEDE TÜM HAMİŞLEREDE HAYIRLI DOGUMLAR NASİP ETSİN

Benim kafam karisti canim simdi yer degisti onu anladimda dogum ve zamanidami degisti?

anniş adayı sorma herşey ama herşey degişti dr degişecek mecburiyettn tarihi belirlemek için gitmiştik dr normalde poliklinikte muayene oluyorduk dr başak özel hastanede dogum yaptırıyordu işte bugün dogum yapacagımız hastaneyi görmeye gittik hiç begenmedik yenidogan yogun bakımı yok bişi yok buda bence çook önemli nyese işte bu gün tarihide kararlaştırcaktık sezaryan için ama özel hastaneyi begenmedigimiz için dr devlette yapalım dedi bizde bakırköy devletide istemiyorduk ve devlette olacaksa eger eşimin görev yaptıgı hastane olsun dedik ve samatya devlett hastanesinde yapcaz anlayacagın dr-sezaryan tarihi - hastane- sezaryan olacagı bile karıştı degiştiii :a015::a015::a015:

anniş adayı sorma herşey ama herşey degişti dr degişecek mecburiyettn tarihi belirlemek için gitmiştik dr normalde poliklinikte muayene oluyorduk dr başak özel hastanede dogum yaptırıyordu işte bugün dogum yapacagımız hastaneyi görmeye gittik hiç begenmedik yenidogan yogun bakımı yok bişi yok buda bence çook önemli nyese işte bu gün tarihide kararlaştırcaktık sezaryan için ama özel hastaneyi begenmedigimiz için dr devlette yapalım dedi bizde bakırköy devletide istemiyorduk ve devlette olacaksa eger eşimin görev yaptıgı hastane olsun dedik ve samatya devlett hastanesinde yapcaz anlayacagın dr-sezaryan tarihi - hastane- sezaryan olacagı bile karıştı degiştiii :a015::a015::a015:

Amaninnnn kotu olmus yaa kendini hazirlamistin ne guzel.Neyse hayirlisi boyleymis canim demek dua etki dogurmadan gordun kararini verdin.Bosver sen bolbol dua et isler yolunda gitsin yer mekan doktor onemli degil yeterki Allah o an bizlere yardim etsin canim.a.s.

Işte öle Canim Ya Ama Napim Hayirlisi Allah Bi Yol Gösterir Son Andada Olsa Pazartesi Gitcez Eşimin Görev Yaptigi Hastaneye Aslinda Onlarda çook Iyiler Uzmanlada Görüşmüştük Samatya Devlet Hastanesindeki Rapor Alirken Tahlillerde Falan Tanişmiştik Gelin Burda Yapalim Falan Demişti Uzman Dr Bak Gene Onlara Nasip Olacak Ama Benim Için Ii Olmadi Dr Alişmiştim şartlandirmiştim Kendimi Nasip Işte Allah Yardimcimiz Olsun

prm.öznur seni çok iyi anlıyorum ilk hamileliğimde 9 ay boyunca çok ünlü bir hastanede çok iyi çok tanınmış bir dr a gidiyordum o kadar seviyor okadar alışmıştımki anlatamam..doğum için ameliyathaneden randevu alındı sezeryan olacağım gün belli saat belli son bir hafta ve 2 günde bir dr kontrole gitmeye başlamıştım ve doğumdan 1 hafta önce kontrole gittiğimde dr hastaneden sorunlu bir şekilde ayrılmış telefonlarından ulaşamıyoruz dr bize ulaşmıyor bütün bağlar koptu ben hüsran napıcamı şaşırdım...doğuma 1 hafta var hastane hastane gezip dr aradım ve 9 ay kontrolünde olduğum dr yerine ilk defa gördüğüm bir doktor doğumumu yaptırdı gerçekten çok üzücü oluyor...hiç unutamıyorum her aklıma geldiğinde sinirimden ağlayasım geliyor...ama napalım bebişlerimiz sağlıkla doğsun da varsın dr değişik olsun hastane değişik olsun...öyle değil mi?

Kizlar bebeklerin isimleri hala belli degilmi yaa :))) isimleride yazin ekliyim.

Arkadaslar hepimize Allah hayırlı kolay doğumlar nasip etsin insallah.... Ben de Allah nasip ederse 1 Nisan annesi olacağım. Plesenta görevini tamamladığı icin doktor 38.hafta basında alıyor ve bebek 2700 gr. İnsallah sağlıklı sıhhatli olsun....son 1 gün desem ama cok korkuyorum kafam o kadar karısık kii... Allahım hepimize yardım etsin. Sevgiler

anniş adayı liste için teşekkürler valla çok fikir bu arada kız emine54 senle aynı gün doğurmuşuz yaww

X