Doğum ve sonrası

nursena2011

Guru
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2012
382
44
Arkadaşlar, yüksek tansiyondan dolayı bebeğimi 36 hafta 4 günlükken sezaryen doğum ile doğum yaptım. Evde 13 yaşında ve 5 yaşında kızlarım var, eşim karne tatilinde benim yanımda. Ailelerimiz yardım ettik demek için biraz yardımları oldu sağolsunlar, bugün sezaryenimin 1.haftası, dün akşam sezaryen yerimden akıntı aktığını fark ettim, bugün hemen ameliyatı yapan doktora gittim, kesenin başında minimal bir açıklık olmuş dedi, iltihabı boşalttı 3 gün pansumam yapmam gerektiğini 1 hafta sonra da kontrole gelmem konusunda beni uyardı, çocuğum sağlıklı çok şükür ancak sütüm olmasına rağmen göğsümden tam çekemiyor, çekiğinde sıcaktan mayışıp bir kaç çekme ile bırakıyor memeyi, meme ucumda büyük, büyüklüğünden mı rahatsız oluyor anlayamadım, sütümü sağıp biberon ile sütümü içiriyorum ancak ben çok mutsuzum arkadaşlar, eşim her konuda yardımcı olmasına rağmen çocuğumu doğru düzgün emzirememenin verdiği mutsuzluk ile 2 kızıma yetememenin mutsuzluğu beni bitiriyor. Bebek haftasını doldurunca sütümü çekebilir mi acaba, bu durumu yaşayanların ız var mı? Sezaryen yerimden akıntı gelipte düzelem var mı? Bebeğim 2.860 Gr doğdu

siz biberonla beslerseniz artık bebeğiniz sizi emmeyi bırakır .bence alıştırmaya çalışın çok küçük olduğu için yoruluyordur emmekten ama alışacaktır .biberondan uzak durun .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…