Doğum ve bebekle ilgili istediklerinizi sorabilirsiniz.....

deryacım bizim bebekler doğduğunda aynı kilodaydı merak ettim bebeğinin kilo alımı nasıl benimki 2600 dü bir aylıkken 3750 oldu seninki nasıl

canım randevumuz yarındı ya...MR çekimi oluca yarın randevuyu bugüne kaydırdık...kilosu 3960 gr çıktı...fakat daha öncekine göre kıyafet, daha kalındı....senin doktor çıplak mı tartıyor,kıyafetlemi?eşim 3800 falandır bu diyor :))

bebeğimin altında şimdi de idrar torbası var....çok ağlıyor..gaz sancısı muhtemelen...doktor idrar yolları enfeksiyonu da olabilir dedi..onu göz ardı eebilmek için tahlil verdi..kızımın kukusunda idrar torbası takılı şuan (( yeni bir gaz ilacı çıkmış onuverdi birde...bakalım Mr dan sonra başlayacağız ilaçlara...

off aslında normal doğum yapanlara soracak cok şeyim var ama hangisinden başlasam bilemiyorum..

gerçi normal olacak mı onu da bilmiyorum ama..
sürekli doğum yaptığımı görüyorum rüyamda..
acaip tırsıyorum walla :bbo:

deryacım cok gecmıs olsun canımumarım bır an once ıyılesır durucuk..

arkadaşlarr peki aranızda güvenli yatış yastıgını kullanan varmı.

aslıcım ben ılk gunden berı kullanıyorum yan yatma yastıgı ve cok memnunum.onunla yatırınca ıcım daha rahat oluyor.en azından kusunca bır sorun olmuyor.allah mınıklerımızı korusun

canım altına alt giymiyormu o zman??üşümesin sakın...bana doktorum şapka ve eldiven giydir muhakka dedi...kafadan ve ayaktan üşrürmüş bbekler...ellerine de yüzünü çizmesin diye giydiriyorum ben...

canım benım doktorum sen ne gıyıyorsan ona sadece 1 fazlasını gıydır dedı..bende bugune kadar oyle yaptım..ızmır cok sıcaktı düne kadar..sadece tulum bıle gıydırsem sırılsıklam terliyordu.ama dun hava sıcaklıgı dusunce artık tek tulum gıydırıyorum canım..
hıc sapka gıydırmedım ege sapka basına takılır takılmaz aglamaya baslıyor:1rolleyes:napcam bılmıyorum :uhm:

aslıcım selam, altı açılınca ve üstü değişirken hapşurması normalmiş, hatta sağlıklı olduğunun belirtisiymiş dedi doktorum. kıyafet için de sordum doktora, oda ısısı 24-25 derecedeyse, içine kolsuz veya kısa kol body, çorap ve üzerine de uzun kol tulum dedi. uyurken şapka da takacakmışız penye olacakmış. çünkü bebekler soğuğu baştan alırmış. bebeğinin üşüyüp üşümediğini öğrnemk için de burnuna bakcakmışız burnu soğuksa üşüyo demekmiş. bunlar benim doktorumun söyledikleri...umarım yardımcı olur

arkadaşlarr çokkk teşekkür ederim verdiginiz paylaşımlardan dolayıı hepinizi çook çok öpüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…