Doğum ve bebekle ilgili istediklerinizi sorabilirsiniz.....

Arkadaşlar ana kucağı kullanan var mı???Varsa nasıl kullanıyorsunuz..bebişinizn ana kucağınd aresmi varsa koyrmıınız...ben beceremedim de.........

canım ben ana kucagı aldım ama cocuk doktoru ılk 1 1.5 ay kullanmayı pek onermedı...
ıllede kullanmak ıstıyorsan bel boslugu bırakmıcak sekılde mınder gıbı bırseyle duz hale getırmen gerekıyor dedı..
mothercare almıstım ama 1 aydan once kullanma bence canım.gercı durucuk hemen hemen 1 aylık oldu ama yınede bel boslugu bırakma bence...

deryacım bırde ege bazen 3 4 saat uyuyor daha once uyarmaya calısıyorum ama uynaıp emmıyor:KK43:
normalmı acaba?2 saatte bır emzır dedı cocuk doktorum ama 2 saatte bır uyanmıyor:KK43:

deryacım bırde ege bazen 3 4 saat uyuyor daha once uyarmaya calısıyorum ama uynaıp emmıyor:KK43:
normalmı acaba?2 saatte bır emzır dedı cocuk doktorum ama 2 saatte bır uyanmıyor:KK43:

canım bana sarılığı var diye 2 saatte bir emzi dediler ilk günler...seninki kadar olduğunda 3 saate bir dedi doktor ben de uyandıramıyorum bzen dedim..4 saatte olsa sorun yok ama 4 saati geçirme dedi...ama şimdi bu süre 5 saate çıktı :))) doktora sormadım ama uyandıramıyorum...gece 3 e kadar gaz sancısından ağlayıca sanırım çok yorgun düşüyor sonra uyanmıyor....eşim çok kızıyor ama 3 gece 5 saat uyudu uyandıramadım...

bence sen de takma kafana...sağlık ocağına 1 haftalık olduğunda topuk kanı için götüreceksin ya tarttrı..kilo alıyorsa sorun yok bence....

canım ben ana kucagı aldım ama cocuk doktoru ılk 1 1.5 ay kullanmayı pek onermedı...
ıllede kullanmak ıstıyorsan bel boslugu bırakmıcak sekılde mınder gıbı bırseyle duz hale getırmen gerekıyor dedı..
mothercare almıstım ama 1 aydan once kullanma bence canım.gercı durucuk hemen hemen 1 aylık oldu ama yınede bel boslugu bırakma bence...

duygu canım çok sagol verdigin bilgi için ben bebişi yatırıyordum ana kucagına ama iki hafta daha sabredelim yatırmayayımm.

arkadaşlarr benimde bir sorum olacaktıı ne yapacagımı bilmiyorum normalmi onuda bilmiyorum ama benim ogluş gündüzleri gögsümden hiç ayrılmıyor dogru dürüst uyumuyorr uyusabile kuş uykusunda yatıyor hemen kalkıyor geceleride uyandırmasam hiç uyanmayacak ama 3 saatte bir uyandırıyorum normal mi arkadaşlar.

arkadaşlarr benimde bir sorum olacaktıı ne yapacagımı bilmiyorum normalmi onuda bilmiyorum ama benim ogluş gündüzleri gögsümden hiç ayrılmıyor dogru dürüst uyumuyorr uyusabile kuş uykusunda yatıyor hemen kalkıyor geceleride uyandırmasam hiç uyanmayacak ama 3 saatte bir uyandırıyorum normal mi arkadaşlar.

canım benimkide genelde öyle....sanırım kokumuzu özlüyoular...sürekli emmiyo dimi...benimki öyle ya kucağa alışırdık....(göğüste tutmaya :)) ) ya da bizi özlüyorlar minnoşlar...

canım benimkide genelde öyle....sanırım kokumuzu özlüyoular...sürekli emmiyo dimi...benimki öyle ya kucağa alışırdık....(göğüste tutmaya :)) ) ya da bizi özlüyorlar minnoşlar...

bilmiyorumki deryacımm gündüzleri sadece uykuya iyice dalarsa o zaman ayrıyız yoksa sürekli gögüsteyiz geceleride tam tersi ben uyandırmasam hiç uyanmayacakk.

Arkadaşlar ana kucağı kullanan var mı???Varsa nasıl kullanıyorsunuz..bebişinizn ana kucağınd a resmi varsa koyrmıınız...ben beceremedim de.........
deryacım 2 haftadır falan kullanıyorum ben ana kucağını işte resmimiz

a6wj0.jpg

fatmacımm maşallah ogluşumuza. kıyafet olarak nasıl giydiriyorsunuz arkadaşlar. ben içine bir zıbın giydiriyorum üstüne kollu kıyafetle altına patikli altlık giydiriyorum. bebekler üşür diyorlar birde altını temizlerken bizimki hemen hapşurmaya başlıyor sizinkilerde öylemi.

aslıcım ben içine çıtçıtlı atlet giydiriyorum üstünede altlı üstlü takımlardan, bu kadar giydiriyorum evimiz zaten sıcak oluyor...
uyurken de üstünü penye battaniyesiyle örtüyorum

deryacım bizim bebekler doğduğunda aynı kilodaydı merak ettim bebeğinin kilo alımı nasıl benimki 2600 dü bir aylıkken 3750 oldu seninki nasıl

kızlar ben oglusumu altan cıtcıtlı atlele yatırıyorum gunduzlerı.henuz atlet sapka yada eldıven hıc gıydırmedım..benım doktorum sen ne gıyıyorsan onu gıydır dedı.bende oyle yapıyorum.marazlı bır cocuk olsun ıstemıyorum.gunduz patıklı alt gıydırdımmı sırılsıklam terlıyor.annesı gıbı ateslı olucak benım oglusum:)))

fatmacımm maşallah ogluşumuza. kıyafet olarak nasıl giydiriyorsunuz arkadaşlar. ben içine bir zıbın giydiriyorum üstüne kollu kıyafetle altına patikli altlık giydiriyorum. bebekler üşür diyorlar birde altını temizlerken bizimki hemen hapşurmaya başlıyor sizinkilerde öylemi.

canım ben bazen seninki gibi,bazen içine kolsuz çıtçıtlı badi üstüen dış zıbın,bazen de sadece uzun kollu çıtçıtlı bodi giydiriyorum...ama altına çorap giydirip üstüne patikli altı giydiriyorum ayaklardan üürmüş bebiişler....

deryacım bizim bebekler doğduğunda aynı kilodaydı merak ettim bebeğinin kilo alımı nasıl benimki 2600 dü bir aylıkken 3750 oldu seninki nasıl

ay maşallah...ne güzel...bizim cuma günü 1 aylık olacak...o gün doktora götüreceğim canıom...senin de 2900 doğup 2600 e düştü sanırım...benim 2. gün düşmüştü hem de....15 gün önce farklı doktorda tartıldığında 3120 çıkmıştı ..bakalım cuma ne çıkacak ..yazarım ...bu arada adın neydi canım ya??

kızlar ben oglusumu altan cıtcıtlı atlele yatırıyorum gunduzlerı.henuz atlet sapka yada eldıven hıc gıydırmedım..benım doktorum sen ne gıyıyorsan onu gıydır dedı.bende oyle yapıyorum.marazlı bır cocuk olsun ıstemıyorum.gunduz patıklı alt gıydırdımmı sırılsıklam terlıyor.annesı gıbı ateslı olucak benım oglusum:)))

canım altına alt giymiyormu o zman??üşümesin sakın...bana doktorum şapka ve eldiven giydir muhakka dedi...kafadan ve ayaktan üşrürmüş bbekler...ellerine de yüzünü çizmesin diye giydiriyorum ben...

ay maşallah...ne güzel...bizim cuma günü 1 aylık olacak...o gün doktora götüreceğim canıom...senin de 2900 doğup 2600 e düştü sanırım...benim 2. gün düşmüştü hem de....15 gün önce farklı doktorda tartıldığında 3120 çıkmıştı ..bakalım cuma ne çıkacak ..yazarım ...bu arada adın neydi canım ya??

deryacım adım fatma maşallah seninki de kilo almış cuma günü bekliyorum cevabını bakalım duru bebek kaç kilo olmuş, ben kontrolleri öyle sabırsızlıkla bekliyorum ki kilo almışmı diye eminim sen de öylesindir

arkadaşlarr peki aranızda güvenli yatış yastıgını kullanan varmı.

aslıcım ben almamıştım zaten sonradan da almaya gerek görmedik zaten benim benim onur serbest yatmayı çok seviyor sıkıya gelemiyo eli kolu bacakları serbest olmayınca uykudan uyanıyo sinirden....

X