Bölgesel İncelme doğum sonrasi sarkik karin ve göğüs :(

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

askdenizi

Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2013
4
0
34
Merhaba arkadaşlar buraya yeni üye oldum konuyu yanlış yere açtiysam kusura bakmayin.
Şimdi kendimden bahsediyim ben 25 yaşinda iki çocuk annesiyim ve derdim doğum sonrası sarkmis catlamis karin ve sarkik gögüsler,ikinci çocuğum 20 aylik ve ben bu durumu çok kafama takiyorum aslinda kilom boyuma göre çok değil boyum 1,65 kilom 65 ama karnim çikiyor aynada kendime bakmak istemiyorum eşimin yaninda giyinmeye utanıyorum,estetik ameliyatini çok düşündüm ama hem yurtdışında yaşiyorum hemde eşim çok karşı çikiyor sporlada toparlanicak gibi değil napicağimi bilmiyorum psikolojik olarak çöktüm yardım edin kizlar

Mrb canim

ayni sikinti bendede var malesef .bi cozumu bulan varmidir diye foruma baktim ama kafam cok karistikimi bi urunden cok memnun digerleri olumsuz diyor herkes farkli birsey soylemis kafam daha cok karisti.benim karnimda 2 sezeryan ve 3 bagirsak ameliyati kesigi var ksrin kaslarim kesildi hep ve cok fena duruyorsuan diyete basladim ve kilo verdikce bu karindaki deri daha cok sarkmaya basladi sporda yapiyorum ama bu sekilde gecmeyecek sanirim.ameliyattanda korkuyorum artik once burun ameliyati olmam lazim kucuk bi kemik var nefes alamiyorum ondan bile korktugum icin olmuyorum karingerdirme imkansiz benim icin.bi cok sikilastirici urun var ama ben hanhisini alacagimi sasirdim.birde biberiye yagindan bahsefiyolar onumu kullansam bilmiyorum cok kafam karisti cokkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…