doğum sonrası işe dönme 😞 (4D kamu işçisi anneler)

Bizsiniz çok biliyorum ben. Daha anlaşılabilir cümleler yazmaya ve okuduğunuzu anlamaya başladığınızda görüşelim.
Benim.cümlelerim gayet açık ve net.İşinize gelmedigi gibi bana laf kalabaligi yapipda konuyu saptırmatın.Siz önce haklarıniza sahip çıkın bize sorular sorup cevap bulacağiniza sahip.olacaginiz haklari öğrendiğinizde görüşelim

Benim.cümlelerim gayet açık ve net.İşinize gelmedigi gibi bana laf kalabaligi yapipda konuyu saptırmatın.Siz önce haklarıniza sahip çıkın bize sorular sorup cevap bulacağiniza sahip.olacaginiz haklari öğrendiğinizde görüşelim
Ben haklarıma sahip çıktığım için buraya yazıyorum zaten. Verdiğim vergilerle maaşı ödenen bir insanın hasta olmadan nasıl rapor alma hesabı yaptığını sormak en doğal hakkım benim. Biliyorsanız siz de cevap verebilirsiniz. Tabi herkes yatıyor ne var ki gibi olmadık cevaplar vermeyecekseniz

Anlatin ögrensin demişsinizde sonuçta bu kisi resmi dairede çalişan bir kisi onca meslek sahibi daha doğrusu memurlar calişmadan nasil para kazaniyorsa asgari ücret üzerinden çalisan 4_d işçisinin bu soruyu sormasi gayet normal
Pardonda kim calismadan para kazaniyor ? Kac yillik memrum iznim bitince hic boyle olaylara girmeden gittim basladim, calistigim yerde asgari ucretle calisan vardi bebegi 1 yasina gelene kadar rapor aldi...

Ben haklarıma sahip çıktığım için buraya yazıyorum zaten. Verdiğim vergilerle maaşı ödenen bir insanın hasta olmadan nasıl rapor alma hesabı yaptığını sormak en doğal hakkım benim. Biliyorsanız siz de cevap verebilirsiniz. Tabi herkes yatıyor ne var ki gibi olmadık cevaplar vermeyecekseniz
Konu rapor maas degil işcilere verilen tediye

Pardonda kim calismadan para kazaniyor ? Kac yillik memrum iznim bitince hic boyle olaylara girmeden gittim basladim, calistigim yerde asgari ucretle calisan vardi bebegi 1 yasina gelene kadar rapor aldi...
[/QU
Konu rapor degil burada işci tediyesi

Size memursunz ya da degilsinz demedim siz calismadan para aliyorlar demissinz ona cevap verdim, kamuda 4d hemsire nasil oluyor onu anlamadim
Demek oluyorki kamuda calisip memur olmadan asgari ücret üzerinden çalişan işçi burdada demişki işciyim tediye nasil alabilirim

Demek oluyorki kamuda calisip memur olmadan asgari ücret üzerinden çalişan işçi burdada demişki işciyim tediye nasil alabilirim
Turkce mealine gerek yok yani ben oyle bir kadro hic duymadim😞 ozel sektorde var asgari ucretle calisan hemsireler devlette hemsire asgari ucretle yok sadece uni hastanelerinde vardr

Univ.hastanesi devletin degil mi?
Yani onlar kendi icinde ozerk oldugu icin devlete bagli olsa bile kendince daha farkli kurallari olabiliyor, misal asgari ucretle hemsire calistrmak gibi..tam bilmedigim icin sordum ama siz baya sert bir uslupla yaklastiginz icin daha fazla konusmaya gerek yok

Konu rapor maas degil işçinin tediyesi neden anlamamakda direniyorsunuz ki
Siz neden konu sahibinin açık açık yazdığı yanlışlığı savunmak adına bu kadar canhıraş bir gayret içindesiniz? Benim ağzımdan tediyeyi almasın diye bir şey çıktı mı? Alacağını söylediği raporlardan bahsediyorum en başından beri. İnat ve ısrarla anlamamazlığa vuruyorsunuz. Memurlar yatıyordan aslında onu demiyora kadar getirdiniz konuyu. Heralde hanımefendide kendinizi ve geleceğinizi görüyorsunuz.Aman neyse laf anlatmaya uğraşmayacağım. Benim sizin gibi insanların mantığını çözmem mümkün değil zaten. Benden bu kadar.

Siz neden konu sahibinin açık açık yazdığı yanlışlığı savunmak adına bu kadar canhıraş bir gayret içindesiniz? Benim ağzımdan tediyeyi almasın diye bir şey çıktı mı? Alacağını söylediği raporlardan bahsediyorum en başından beri. İnat ve ısrarla anlamamazlığa vuruyorsunuz. Memurlar yatıyordan aslında onu demiyora kadar getirdiniz konuyu. Heralde hanımefendide kendinizi ve geleceğinizi görüyorsunuz.Aman neyse laf anlatmaya uğraşmayacağım. Benim sizin gibi insanların mantığını çözmem mümkün değil zaten. Benden bu kadar.
bencede uğraşmayın beceremiyorsunuz zaten

Yani onlar kendi icinde ozerk oldugu icin devlete bagli olsa bile kendince daha farkli kurallari olabiliyor, misal asgari ucretle hemsire calistrmak gibi..tam bilmedigim icin sordum ama siz baya sert bir uslupla yaklastiginz icin daha fazla konusmaya gerek yok
açıklama yaptığınıza göre biliyormuşsunuz demekki

“ Benim gibi olan yeni anneler var mı ?
rapor ve mazeret izinleriyle 1 yaşına kadar uzatmaya çalışacağım”
Yeterli mi?
Al işte...
Siz insanların neler yaşadıpını ne şartlarda çalıştığını bilşyor musunuz ne kadar kolay değil mi klavye başına gelip insanları yargılamak 9 aylık hamileliğim boyınca düşük tehlikem be birçok sağlık sorunum olmasına rağmen 1 günlük bile rapor almamışım 6 yıllık meslek hayatımda kırık kolumla bile çalışmışım sırf hemşire arkadaşlarım mağdur olmasın diye. Kamu işçisiyim diyorum daha bilmşyorsını ne olduğunu ben söyleyeyim aynı maaşla aynı işi yaptışım hemşire arkadaşım 2 yıl bebeğini büyütüp sür izni alırken ben sadece 6ay alaiblşyorum aynı şartlar aynı iş !! O insanların bebeği bebek te benim ki değil mi ? Kaldı ki haksız maaş almak demişsinşz ne maaşı arkadaşım ne maaşı ?maaş isteyen mi var ? Promosyon ve tediyeden bahsediyoruz ne okduğunu bile bilmiyorsunuz ben söyletim geçmişte hak ettiğim paralar bunlar yeterli cevap oldu mu size ? Bende emzirmek istitorum her anne gibi versin bana devlet herkes gibi 2 yıl halkımı maaş da onların olsun..yok yok ben kendime kızıyorum Urda çaresizce konu acarken hiç bişeyi bilmeyen insanların yorum yazacağını düşünemiyorum
Yahu ben bir de gelmiş burda bebeğimi emzirirken gelmiş ciddi ciddi size cevap yazıyorum,
Şaşıyorummm
Sadece kendime kızıyorum..
Allah yukarda ya yazarken biraz düşğnğn halka giriyor muyum diye ?
Hoş devletin yaptığı adaletsizliği , toplumun bicdanı ve cehaleti bu raddedeyken. Vergi kaçıranlsr hırsızlık yapanlar bankamayik memuru olanlar varken sixin yüklenenileceğiniz gucunuyuz yettiği “ çocuğunu daha fazla emzirmek isteyen anne “ değil mi
Yargılarınız yerin dibine batsın

Son düzenleme:
siz her yanlışa her çarpıklığa böyle ses çıkarıyor musunuz?

X