doğum sırası listemizi yapalım

Kızlar bende de açılma yok. Dün doktordaydık. Salı öyle yada böyle kızışım kucağımda inşaallah. Yatış verdi doktor amcası.

Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin bebeklerinizi .uzun ömürlü, sağlıklı, mutlu,hayırlı evlatlar olurlar insallah .

darısı bize :)

kızlar bende varım bugün doktordan geldim 18 şubatta sezeryanla doğum yapıyorum bugün testlerim yapıldı nts sancım çıktı genede hazırlıklı ol her an gelebilir dedi bakalım bizim oğlan 18 subata kadar dayanabilecekmi Allah hepimizin yardımcısı olsun sağlıklı sıhatli inş bebeklerimizi kucağımıza alırız....a.s

ya en son ben mi varım?ama dr her an olabilirde dedi önce kasılma ve sancı çıkmıştı,ama sonra çıkmadı.

kızlar doktorlarınız sezeryan içinmi gün veriyor size benim doktor dün 17sinde günün doluor dedi ogüne kadar gelmezse salı günü erkenden randevu al gel 3 cm açıklık varsa doğuma alırız dedi ben anlamadım şimdi ben normla istiyorum ya açıklık olmazsa ozaman sezeryanamı alıcak sormadım da doktora kafam karıştı

canım benim 2 cm açıklık olduğu halde drum yatırmadı günüm dolduğu halde bekliyoruz bende anlamadım gitti...

benimde günüm kesinleşti normal olsa 26 şubat olacaktı ama ben cesaret edemeyince 21 şubat sezaryene gün verdi.Tabi paşam önce gelmek istemezse:)

Kızlar allahıma şükürler olsun bende bebişimi 07.02.2009 da kucağıma aldım darısı başınıza kesinlikle sezaryan yapıcaklara tavsiye epidural süperdi şiddetle tavsiye ediyorum

selam kızlar benim bebişte 16 şubat sabahı olacak allah nasip ederse epidural sezeryan olacak.allah hepimizin bebegini kucagımza almayı nasip etsin.:CüvCüv:

bende yarın sabah doğuracak olanlardanım sezeryan olacak benimde allah herkese kolay ve sağlıklı doğumlar nasip etsin canlarım

40+5 oldum bugun normal doğum ıstedıgım ıcın beklıyoruz ama doktorum en geç çarsambaya kadar bekleyelım dedı çarşambaya kadar oğlusum gelmesse çarsamca sezeryan oluyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…