doğum şeklinize karar verildi mi yada ne zaman?

benim hala belli değil dr um doğum hakkında bir yorum yapmıyor inatla,anlamadım valla,daha erken diyor hep,ben sezeryandan korktuğum için normal istiyorum(enteresaan dimi)inşallah normal olur

şuan içinb çatı muayenesinden sonra normal görülüyor umarım böyle devam eder inadına cesaretliyimm yapabilirim bun doğurabilirimmm:)) çatı muayensindende çok korkuyordum ama hiçbirşey yokmuş can yakıcı bi olay değilmiş normal doğumda bence kişisel olarak değişen birşey herkesin doğumu aynı olmaz sağlıklı hayırlı doğumlar diliyorum sadece rabbimden

şuan içinb çatı muayenesinden sonra normal görülüyor umarım böyle devam eder inadına cesaretliyimm yapabilirim bun doğurabilirimmm:)) çatı muayensindende çok korkuyordum ama hiçbirşey yokmuş can yakıcı bi olay değilmiş normal doğumda bence kişisel olarak değişen birşey herkesin doğumu aynı olmaz sağlıklı hayırlı doğumlar diliyorum sadece rabbimden

biraz da ben de olsa o cesaret.ödüm kopuyor insanların anlattıklarını duyunca.allahtan hayırlısını diliyorum ve hep dua ediyorum tüm hamişler için.allah bi avazda kurtarsın hepimizi.

şu anda 37. haftadayız bebişimle. ben de normal doğumdan cok korkuyorum. :1shok: ama gerçekten sorunsuz geçerse sonrası açısından inşallah daha rahat olacağı için bir aksilik olmazsa normal isteyeceğim. şimdilik bir engel yok gibi. bakalım hayırlısı. fisfisfis Allah hepimize kolay, sorunsuz, sıkıntısız, rahat, güzel doğumlar nasip etsin inşallah. a.s.

X