Aile Planlaması doğum kontrol hapları ile ilgili fikir verirmisiniz

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
yasminlemi hamile kaldın

hayır uzun olur diye kısa kestim yanlış anlaşıldı sanırım
ben evlendikten 4 ay sonra en son adetimi oldum tabi prezervatif kullanıyorduk delindi sanırım :26: hamile kalmışım haberim yok adette oladım doktora gittim oda hamile değilsin dedi nasıl olduysa hamileliğimi anlyamadı neyse bide bana senin çocuğun olmaz yumurtalıklarında sorunlu dedi adet olayım diye bana hap verdi ben o zaman ilacı nasıl kullanıcağımı sormamıştım tabi bi güzel içtim bir kutu sonra adet olmayınca tekrardan gittim hamile olduğumu anladılar neyse testler falan oğluma bişe olmadı 9 yaşında şuan
doğumdan 2 sene sonra korunmak için yasmin kullandım o zaman 5 kilo vermiştin konuları karıştırmış oldum umarım düzeltmişimdir

:)))) anladımm canımmm :)))

ben de yasmini öneririm yan etkisi en az olan ilaç diye biliyorum, 1,5 yıldır kullanıyorum gayet memnunum, saatini aksatmadıkça sorun çıkmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…