Aile Planlaması doğum kontrol hapları ile ilgili fikir verirmisiniz

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
canım hergün mü bunu kullanıyosun yoksa ilişki oluncamı kullanılıyo :KK43:

21gün boyunca hergün aynı saatte kullanıyorsun 1 hafta ara veriyorsun.alkol alınca ilacın etkisi yok oluyor.aman dikkat.her ay böyle kullanılıyor...

Son düzenleme:
alkol almadıgım için sorun olmazda bu bi haftada peki ilişki olmuyomu yada olunca hamile kalınmaz demi

1 haftalık arada adet oluyorsun canım.ilacı kullanırken adet olmuyor.kaldı ki ilişki olsa bile kalmazsın herhalde.en güzeli sağlık ocağından bilgi al başlamadan....

yasmin kullanabilirsin. ben 1 senedir kullanıyorum. yan etki falan da olmadı rahatım ama ilaç almadan önce doktora gitmen daha iyi olur.

tamm anladım şimdi adet olgudum ilk gün başlıycam ilaca ek korunmayıda yapıcam canım ilk ay tedbirli olmakta fayda var

kızlar ozmn ilacı alayım ben adet olup biteyim öle başlıyayımm

ilk başlarken adetin ilk günleri başlanıyor canım.ilk 1 hafta korunuyorsun
kızlar benim merak ettiğim şu ayda 1 yapılan iğneler varmış.koldan yapılıyor aşı gibi.sağlık ocaklarında yapılıyormuş. iğneyle korunan varmı?yan etkisi varmı acaba?ayda 1 yaptırıp o ay boyunca rahat oluyormuş.bilen var mı?

Son düzenleme:
iğne önerme kesinilike kilo yapıyor haptada ben yasmin kullanırken 5 kilo vermiştim en iyisi o
ayrıca kızlarda yazmış adetinin ilk günü alıyorsun aksi halde hamile kalırsın çok dikkatli ol kullanımını iyice sor bende yanlış kullanmıştım hamile kalmışım üzerine ilacı içmiştim

iğne önerme kesinilike kilo yapıyor haptada ben yasmin kullanırken 5 kilo vermiştim en iyisi o
ayrıca kızlarda yazmış adetinin ilk günü alıyorsun aksi halde hamile kalırsın çok dikkatli ol kullanımını iyice sor bende yanlış kullanmıştım hamile kalmışım üzerine ilacı içmiştim

yasminlemi hamile kaldın :KK52:

o zaman iğneden vazgeçiyoruz.ya eski yöntemde kalıcam. ya da yasmine geçiş :)

X