Aile Planlaması doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra ne zaman hamile kaldınız ?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

sea_d

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2009
1.675
3
merak ediyorum bu konuda çok msj gördüm en az 7-8 aydan bahsediliyor. tabi bu kaç yıl kullandıınıza bağlı bazı kişiler korunmak için 4-5 sene kullandığı oluyor.
bence ideal kullanımı 1 yıl

kullanmak isteyen kişilerede fikir vermiş olursunuz

kaç sene kullandınız ve bıraktıktan kaç ay sonra hamile kaldınız ?

Son düzenleme:
canım ben 18 ay kullandım ilaç ve ilacı bıraktıktan 3 ay sonra hamile kaldım.. Şİmdi bebişim de 2 aylık :)))

canım ben 18 ay kullandım ilaç ve ilacı bıraktıktan 3 ay sonra hamile kaldım.. Şİmdi bebişim de 2 aylık :)))

maşallah allah analı babalı büyütsün çok sanslıymışsınız ben forumda 7-8 ay sonra hamile kaldım diyenleri gördüm.

güzelde bir örneksin çünkü forumda bazı kişiler hap kullanırsan çoğun olmaz , sonra normal adet görmek için uğraşırsın gibi laflar ediyorlar. insanların aklında soru işareti bırakıyorlar

5 sene kullandım bıraktıktan 1 ay sonra hamile kaldım kızım şuan 2 aylık

kedicelik06 malesef iadeal kullanım diye birşey yok .bende verilen cevaplardan bunu anladım ...
gördüğün üzere 1 seneden sonra hamile kalanda da var 1 ayda hamile kalanda var tamamiyle bünye ile alakalı

yasmin kullanırken bırakıp 2. Ay hamile kaldım. Kızım 26 aylık şimdi 3 aydır yaz kullanıyorum uzunnn bir süre çocuk falan istemiyorum hatta hic istemesem olur

kızımdan öncede yasmin kullandım bıraktım 5 ay sonra hamile kaldım emzirme bitince tekrar hapla korundum yine yasmin yaklaşık 3 yıl bıraktıktan yine 5 ay sonra hamile kaldım şuan 19 haftalık hamileyim inşallah doğum ve emzirme sonrası yine hapa başlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…