Aile Planlaması doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra ne zaman hamile kaldınız ?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

sea_d

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2009
1.675
3
merak ediyorum bu konuda çok msj gördüm en az 7-8 aydan bahsediliyor. tabi bu kaç yıl kullandıınıza bağlı bazı kişiler korunmak için 4-5 sene kullandığı oluyor.
bence ideal kullanımı 1 yıl

kullanmak isteyen kişilerede fikir vermiş olursunuz :KK71:

kaç sene kullandınız ve bıraktıktan kaç ay sonra hamile kaldınız ?

Son düzenleme:
canım ben 18 ay kullandım ilaç ve ilacı bıraktıktan 3 ay sonra hamile kaldım.. Şİmdi bebişim de 2 aylık :)))

canım ben 18 ay kullandım ilaç ve ilacı bıraktıktan 3 ay sonra hamile kaldım.. Şİmdi bebişim de 2 aylık :)))

maşallah allah analı babalı büyütsün :emir_bebek: çok sanslıymışsınız ben forumda 7-8 ay sonra hamile kaldım diyenleri gördüm. :KK1:

güzelde bir örneksin çünkü forumda bazı kişiler hap kullanırsan çoğun olmaz , sonra normal adet görmek için uğraşırsın gibi laflar ediyorlar. insanların aklında soru işareti bırakıyorlar

5 sene kullandım bıraktıktan 1 ay sonra hamile kaldım kızım şuan 2 aylık:KK69:

kedicelik06 malesef iadeal kullanım diye birşey yok .bende verilen cevaplardan bunu anladım ...
gördüğün üzere 1 seneden sonra hamile kalanda da var 1 ayda hamile kalanda var tamamiyle bünye ile alakalı

yasmin kullanırken bırakıp 2. Ay hamile kaldım. Kızım 26 aylık şimdi 3 aydır yaz kullanıyorum uzunnn bir süre çocuk falan istemiyorum hatta hic istemesem olur:KK52:

kızımdan öncede yasmin kullandım bıraktım 5 ay sonra hamile kaldım emzirme bitince tekrar hapla korundum yine yasmin yaklaşık 3 yıl bıraktıktan yine 5 ay sonra hamile kaldım şuan 19 haftalık hamileyim inşallah doğum ve emzirme sonrası yine hapa başlarım:KK71:

X