Doğum kontrol hapı regliyi damla şeklinde getirir mi !

angelaangela

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2024
23
2
33
Merhaba. ilk kez doğum kontrol hapı kullanmaya başladım yumurta çatlaması için . Reglimin ilk gününde hafif pembe akıntı geldi , sonra da kahverengiye döndü. Doktora danıştığımd hapı iç dedi . Sonraki gün de kahverengi pembe karışımı, ama o kadar az ki , ped yerine günlük ped kullanıyorum. Doktora sorduğumda bu normal dedi ama hiç böyle yaşayan oldu mu ? Yani eskisi gibi kırmızı kan sökülmem olmadı. Yumurtalıklarımda hafiften baskı da yapıyor . Şu an 3. Gündeyim hala öyle

Evet benimde öyle oldu . Bana yumurtalık kisti için vermişti doktor bir ay kullandım aynı böyle oldu daha sonrasında 50 günden fazla adet görmedim tarlusal kullanmak zorunda kaldım yani bütün düzenim bozuldu. Böyle olmasının sebebi bu ilaçlar kan pıhtılaşması yapıyor

Aynısı bende oluyor ya hastaneye çok uzak bir yerdeyim ne yaptınız siz hastaneye gidemiyorum
Merhaba . Benim sonrasında 5.-6. Gün kan gelmeye başladı valla 18. Günde de gelinc psikolojim bozuldu , doktorumu aradım , doğum kontrol hapı bitene kadar primolut ilacını verdi kanamayı durdurmak için, doğum kontrol hapının yan etkisiymiş, ben kist için kullandım , doğum kontrol hapını kesmek hormonları daha kötü yaparmış o yüzden kutuyu bitirdim , geçti kist .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…