Doğum Kontrol hapı kullanıp Hamile kalan var mı ?

Efnanl

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2023
1.425
1.482
26
Yasmin marka doğum kontrol hapı kullanıyorum 2.kutudayım kasık ağrılarım var bu hapı kullanıp hamile kalan oldu mu ?

Kimse yok muuuuu

Bu markayı kullanmadım ama hap kullanırken 2 aylık hamile olduğumu öğrendim

Farklı ilaçlar ilacın etkinliğini azaltıyor. Eğer hap kaçırmadıysanız vs böyle bi durum olabilir

Bu markayi kullanan tanidigim var hamile kalmadi birakana kadar. Bende kullaniyorum bes senedir sorun yok. Saati saatine almadiniz mi? Antibiyotik ictiniz mi kullanirken. Hic atladiginiz oldu mu?

Bu markayi kullanan tanidigim var hamile kalmadi birakana kadar. Bende kullaniyorum bes senedir sorun yok. Saati saatine almadiniz mi? Antibiyotik ictiniz mi kullanirken. Hic atladiginiz oldu mu?
İnsülin direnci ilacı kullanıyorum diaformin

Bende carezetta dkh kullanıyodum 4. kutudaydım ve hamile olduğumu öğrendim..

Maşallah yaaa çok sevindim bir mucize bende 3 yıllık evliyim 2,5 yıldır uğraşıyorum laparoskopi ameliyatı oldum sağ tıkalı sol açık tüpüm. Devlette oldum ameliyatı sonra tüp bebek için aşılamaya başladım . Aşılama da ilk sefer de kist oluştu 2 aydır yasmin kullanıyorum ara ara kasık sancım oluyor belime vuran bende acaba dedim mümkün mü ? Öyle kafamda deli sorular . Bu ay adet olunca ikinci aşılamaya başlıcam doktor aşılamaya pek sıcak bakmıyor pozitif olması konusunda ama herşey bi mucizeye bakar işte

Belirtilerin nelerdi bu ilaçlar korumuyor mu anlamadım şimdi kaç aylık hamilesin
Kızım 2 yaşında migrogiynon kullanıyordum ilacı değiştirdim farklı bi marka kullanmaya başlamıştım hiç atlamadım hamile olduğumu öğrendim. Zaten hiçbir yöntem yüzde yüz korumuyor şuan hem hap kullanıyorum hem prezervatif kullanıyoruz bi çocuğu daha kaldıramam

Allahım bana da bi mucize verse keşke

Canım benim herşey Allah'tan Rabbim hayırlı zamanda sağlıklı hayırlı bi evlat versin sanada inşallah

Pazar gunu buraya yazdim benimde adetim gecikti. Deliricem az kaldi. Bugunde olmazsam yarin gebelik testi yaptircam. Siz ne yaptiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…