Aile Planlaması Doğum kontrol hapı kullandım, korkuyorum..

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

kayu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
11
0
ya benim adetim çok düzensiz 5 kere doktora gitim bişi yok dedi gayet güzel herşey ama içinin rahat etmesini istiyosan doğum kontrol hapı kullan dedi 6aylık tedavi verdi kulandım biraz kilo aldım ama yine düzensizim sorum şu ben evlenince çocuğum olurmu herkes bana diyo hap kulandın olmaz kafayı yicem çok üzülüyorum doğum kontrol hapı kısırlık yapıomu yaa lütfen cvp yazınn:KK50:

Doğum kontrol hapını kullanan bir sürü insan var.Sadece doğumdan korunmak adına değil sivilce vs.cilt problemleri için bile kullanılabiliyor.
Gerçekten kısırlık yapsa onca insan kullanır mı?Göze alınır mı bu?
He ama yapısal olarak fark ettiğini duydum.Örneğin kimisi hapı bıraktıktan hemen sonra hamile kalırken kimisi belli bir süre sonra hamile kalabiliyor.Ayrıca kullandığınız hapın yan etkileri yazıyordur oradan sorunuza yanıt alabilirsiniz belki.Hiç kullanmadım tam olarak ne yazar bilmiyorum. =)
Ancak en güzeli doktorunuzla konuşmanız.Genel olarak böyle bir durum yok.Kesinlikle kısırlaştırır gibi.Dediğim gibi bunu kim göze alır.Ama detaylı olarak doktorunuz anlatacaktır.Üzmeyin kendinizi.​

doktorlar ne der,başkaları ne yaşamıştır bilemem. onu uzmanına danışmak lazım.
ama ben bir şey biliyorum ki ablam 1 gün kullanmayı unuttu şimdi 5 yaşında bir yeğenim var :nazar:

Konuları içerikleri ile ilgili başlıklara açalım lütfen..Bu sebeple konunuz Aile Planlamasi başlığına taşınmıştır. Bilginize

aslında doktora sordum kısırlık yaparmı diye bana dedi ne saçmalıyor bu insanlar ben bu hapı 10 yaşındaki kıza bile yazarım millet doktor olmuş dedi biz mesleği bırakalım artık dedii amaişte bu insanlar beni rahat bırakmıyor habireekışkırtıyolar:KK20:

X