doğum hikayemiz

murgiz

kuşum ardam
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2007
3.601
5
canım arkadaşlarım destek ve dualarınız için çok teşekkür ederim en başta
ne kadar şanslıyımki bukadar çok ve güzel arkadaşlarım var
her an varlığınızı ve dualrınızı hissettim sağolun canlaım
kızlarrrr 30 nsanda pc nin fişi bozuldu daha giremedim nete gecesi ise 4 saat uyuyabidim çok tedirgindim korkuyodum doğal olarak
1 mayıs sabahı saat 7 de hastanede olduk bizi hemen odamıza taşıdılar ve damar yolunu açıp hemen ameliyata aldılar ameliyataneye ilk girdiğimde ödüm kotu valla kendi yağımla gittim masaya oturdum:)
anestezi dru tanıdık çıktı babamın öğrencisiymiş
çok rahatlattı beni hemencik spinal anestezi yaptı kzılar hiç acımıyo sadece iğneyei olmak için iki büklüm yapıyolar seni şekilden şekle sokuyolar
hemen uyuştu ve drum geldi dedi hocamnasılsın sen iyisin eşin nerdeyse dışarda bayılacak diye:)
ama ben ciddeeeeeeen rahatım nasıl oldutysa
ben dualarınıza bağladım gerçekten hissettim kızlar bunu
beni kesmeye başladılar ağrı yıok ama dokunma hissi var
buarada anestezi dru beni süper rahatlatıı sohbet falan ettik
dediki şimdi bbeiş glecek karnına biraz bastıracaklar diye
bende tamma deim ama bastırıyolar bu çoçuk gelmiyo bayağı bi uğraştılar en son biri dirseği ile bastırdı oğlım doğdu druma dediki hocam senin çoçuğun gelmeye niyeti yoktu çok uğraştık diye bende dedimki farkettim ama panik yapmamamk içn sormadım size
oğlumu çıkarttılar muayene ettiler giydirdiler
3250 gr 49 cm doğdu bem beyaz siyah saçlı bişiydi ilk olarak kendime benzettim şimdi bilmiyom kime benziyo:)
bana gösterdiler ve annem gile götürdüler beni dikmeye başaldılar
bend 8.20 de çıktım odama
başta ağrı olmuyo anestezi etkisi ama titreme oluyo
3 saat sonra anestezi etkisi geçse ağrı kesici yapıyolar çok ağrın olmuyo
ama ilk yürürmesi zor hala zor yürürmesi adım attıkça oturup kalktıkça ağrı oluyo kızlar
ilk gün sedece su kayısı suyu veriyolar gaz çıkarman lazım o gün ben çok erken çıkardım erken yürüdüm ama ağrı kaçnılmaz
ilk gün ilk sütüm geldi
sonra sütüm azaldı ve çoooook zor iki gün geçirdim:KK43:
çok şükğr şimdi sütüm azda olsa geldi çoçuk ağlamayı azaltıı
bende hiç olmam dediğim lohusalık hüznü oldu zor yani kızlar hepinzi öpüyorum ve seviyorummmmm

cnm allah aneli babalı varsin cok sevindim beiş nasıl iyimi cnm benimde 2günüm kaldı lütfen dua ettttttttt

gecmis olsun canim ne guzel yavrunu aldin kollarina
allah anali babali buyutsun insallah cok guzel
darisi geride kalanlarin basina insallah

çiğdemcim seni anlıyorum ve dualarım senin içinde olacak canım
zaten doğıumda özellikle mayıs haziran anneleri ve isism isism dua ettim
bebek isteyenlerede aynı şekilde:)

gizemcim, oğlun ardayla birlikte aramıza tekrar hoşgeldin..şuanda sen ve oğlun bir meleksiniz...Allah analı babalı büyütsün, hayırlı yaşatsın oğluşunu..darısı bizlerin de başına..canım bugün ben de korktum geliyor sandım..eşimi aradım hemen.. neden korkuyorsun sevinmen lazım dedi..sancılarım vardı duş aldım hemen..biraz dinlendim geçti..ama az kaldı bizim için de son günler inş.tüm bebişlerini kucaklarına alan anneler gibi bizler de kucaklarımıza hayırlısıyla alırız bebişlerimizi..

amin ridacım canım benim allh senide kurtarsın inş bababsını bekleyecek yavrun fazla sıcak duş alma canım dualrım seninle

gizemcim ALLAH analı babalı büyütsün çok sevindim bebeğine kavuştun sağ sağlim darısı tüm anne adaylarının başına ayy nasıl heycanla okudum yazını hep aklımdaydın naptın die.öptüm canımm

Allah analı babalı büyütsün arkadasım..valla hep yazını bekledim netin basında:)mutlu oldum saglıklı oldgunuz için.tebrikler..bizede dua edin..

Allah analı babalı sağlıklı mutlu bir hayat nasip eder inşallah. benimde 12 günüm var yaklaşık inşallah hayırlısıyla tüm anne adayları bebeklerine kavuşur.

Arda ve eşinle çooook güzel günler geçirmeni dilerim...

Canim benim saglikla kurtulmana ve bebisine kavusmana cokkk sevindim.Rabbim anali babli buyutsun.Dogumununda kolay olmasina cok sevindim.Gul kokulu ardamizi benim yerime op canim.Allahim huzurlu ve saglikla bir omur versin ikinizede.

canım hoşgeldin aramıza kuzucuğunla valla yokluğun çok belliydi kaç gündür çok sessizdi buralar. bende seni düşünmekten uyuyamadım ogece sanki ben doğum yapıcakmışım gibi dua ettim sabah 8 e doğru kalkıp senin için. iyi geçmesinede çok sevindim darısı başımıza inş öpüyorum o küçük meleğinle seni.... :))

Gizemcim hosgeldin aramiza.Herseyin yolunda olmasina cok sevindim...Hep aklimdaydin canim arkadasim Şeniz Arda bebegi benim icinde op...

sağolun kızlar biliyodum zaten hepinizin aklınınbende olduğunu ve bu beni çok duygulandırdı çok teşekkürler allh hepinizi kurtarsın bebişleri sağ sağlim kucağınıza alın
bebeiş isteyenlerede tez z amanda rabbim bebk versin

Aman da aman kimler gelmiş, kimler gelmiş..:1hug: Arda bebeğimiz gelmişte resmi bile konmuş..Bin kere maşallah :nazar: Gizemcim tekrar hoşgeldin aramıza..Hepimiz çok merak ediyorduk gerçekten seni..Çok şükür Allah bebişine kavuşturdu..Bu arada akikasını ( kurbanını) kesmeyi ihmal etmeyin canım..Sütün içinde endişe etme..Her canlı rızkıyla doğuyor Allah onun sütünü bollaştıracak İnşallah..Yeterki sen moralini iyi tut..Hamilelik hüznü 3 güne kadar normalmiş..Çünkü hamilelikte coşan hormonlarımız artık eski haline geri dönüyo..Kilolarını da takma kafana çünkü bizim kadar kilo almadın ve hep yürüdün bunun faydasını mutlaka görürsün..2-3 aya kadar eski haline dönersin..:1rolleyes:

ay yerim ben onu resmide gelmiş çok tatlı yaaaaaa.. ooooffff ne güzel yaaaa.... bende... bende... isyiyorum banane hadi oğluş gel yaaaaaa...... 2 gün kaldı tık yok hala bizdeeeee.... :KK43:(

kız sen dogum hikayeni yazmışsın bende yazsada okusak diyordum allahım yarabbim neys ecanım benim oglun ile sana ve eşine saglıklı sıhhatli hayırlı uzun ömürler diliyorum artık eskisi gibi giremezsin de sen nete yerimseniben hani dogrudun ya doguranlar gidiyor yorgunlukdan ay kıyamam canım benim ya allah analı babalı buyutsun darısı bize inşaallah amin inşaallah

X