doğum hikayemiz

ÇOOKKK BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN GİZEMCİM.....
NE GÜZEL ARDANI ALDIN KUCAĞINA HAYIRLISIYLA DARISI BİZLERE....
MEVLAM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN....
DAHA GENİŞ FOTOLARINI BEKLİYORUZ ARDA BEBİŞİN....
:)))))

Gizemcim, Allah analı babalı büyütsün...Sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür versin oğluşuna...
Cnm normal doğumda karın bölgesine bastırdıklarını biliyordum da, sezeryanda bastırıldığını bilmiyordum..Ne yalan söyleyim yazını okuyunca acayip stres yaptım..Karnına bastırdıklarında acı hissediyormusun..Birde genel anestezi düşünüyorum ben çünkü çevremde belden anestezi olan arkadaşlar doğum sonrası bel ağrısının kaldığını söylediler..o yüzden bende genel anestezi düşündüm...Sende bel ağrısı var mı ? ...Allah yardım etsin sezeryan olan bütün arkadaşlara zaman azaldıkça çok tedirgin oluyorum...

canım murgizcim bende formunuza bakıyodum 2 gündür senden haber varmı diye
allah analı babalı büyütsün inşallah canım
ağrılarında en yakın zamanda geçer
sütünde bol olur inşallah
canım bebeğin doktorunun söylediği kilodamı doğdu acaba yanılma payı oluyomu
maşallah boy ve kilosu çok iyi

murgizim aklım hep sendeydi inan kurtuldun çok şükür darsı bize inşallah anne olmak nasıl bi duygu anlatsana biraz

evet gizemcim bende nazeye gibi genel anestezi istiyorum ilk doğumumda iğnenin yerini bulmadılar 3 kere soktular belime ondanmı bilmem baya bi belim ağrıdı birde psikolojik nedenlerden dolayı genel anesteziyi istiyorum sen ne güzel anlatmışın kolay olmuş doğumun darısı hepimizin başına.

allahim cok buyuksun
ne guzl birsey bu boyle
allah anali babali buyutsun
vatana millete
hayirli evlat eylesin insallah

Canım benim çok duygulandım okurken hşkayeni
murgizim allah analı babalı büyütsün inşallah
maşallah 41 kere maşallah :nazar:allah nazarlardan korusun arda oğlunu
çok tatlı

canım arkadasım şimdi aslıyla konustuukk cok süküürr güzel haerlerini aldıım buraya yazayım dediimm allah analı babalı sağlıklı uzun ömürlü nasip etsiinn oğlusunu...geldi de gelcek te işte bak şimdi koynundaa:)))) sütün bol olsun canım yazarım yinnee..

Murgizciğim canıım...gözünaydın :) hayırlısıyla güzel haberlerin geldi,cok sevindim,sağlıkla bebişini büyütürsün inş:)kolay bir doğum olmuş,inş herkesin öyle olur:) ilk zamanlar düzen açısından zorlanıryor insan ama sonra yoluna giriyor,bebeişler sağlıklı olsunlar ve sütler bolca olsun yeter:)

Gözünaydın canım ya hayırlı bi evlat olur inş. Rabbim bize de kolay doğumlar nasip etsin. Nasıl bişey ya oğlunu kucağına almak. Bizde beşik aldık koyduk odamıza boş boş sallayıp duruyoruz. Sanırım bu son 2-3 ay zor geçiyor biraz. Bebişimisin geleceği günü bekliyoruz. İnş bebişin çok yormuyordur seni, sağlıklı sıhhatli olur inş..

Allah analı babalı buyumesını nasıp etsın artık darısı bızlerın basına (hazıran annelerı sırada yanı)
cok guzl bı dogum yaşamışsın maşallah bebegını koklaa bızım yerımıze :)

canım gözunuz aydın...
inşallah hersey istediğiniz gibi olur...
ardayı bizim için kocaman öp...

canımmmm çook geçmişş olsun allah analı babalı büyütsün hayırlı ömürler nasip etsin inşallah.....:teytey::teytey::teytey:

canım benim gözün aydın Allah kurtarmış :))
vatana milletine ailesine hayırlı bir evlat olur inşallah

canım ayyy çok sevindim allah hayırlı ömürler nasip etsin minikmoğlumuz nasıl tabi sen uykusuz kalıyosundur ama değer be neyse oğlusunu bizim için doya doya öpp bizde seni öpüyoruz

canım allah analı babalı büyütsün ardaydı dimi forumdan takip ettim çok sevindimm dualar etkili olmuş sevindimm

Canım Allah analı babalı büyütsün Allah nazardan :nazar: korusun yavrunu çok sevindim canım senin adına ne güzel problemsiz birdoğum atlatmışın darısı bizlerin başına Anneler günü gelmeden Anne oldun tebrikler canım....a.s.

canım arkadaşım benim.seni çok seviyordum.şimdi birde ardamı çok seviyorumhatta kıskan işte deli onu senden daha çok sveiyorum.oh canıma deysin işte.canımsın öpüyorum sizi

gozun aydın canım ALLAH analı babalı buyutsunn rabbbım yavruılarımızı bıze bagısların ALLAH olmayanada versınnn kımsneın kucagunı bos bırakmasın AMİNN

Canım benim çok geçmiş olsun allah analı babalı büyütsün artık darısıda bizim başımıza inşallah hayırlısıyla............................

X