doğum gününde ağlamak :(

Canlarım çok teşekkür ederim Allah razı olsun.:).işallah birgün bana ve isteyen herkese nasip olur.her genç kızın hayalidir evlenmek, hele hele gelinlik giymek bilmiyorum sizlerde hayal kuruyor musunuz ama benim en büyük hayalim
1) o gelinliği hayırlısıyla giymek
2) anne olmak

RABBIM HAYIRLISI ILE EN KISA ZAMANDA NASIP ETSİN ISALLAH :)

Elanur ve esrazambak arkadaslarım sizler icin ayetel kürsi okudum insallah Allah tez zamanda size hayırlı birer es nasip eder kısmetiniz acık olsun insallah dua kardeslerim:KK68:
redvelvetcake canım benim Allah razı olsun inşallah sana da hayırlı eş nasip etsin Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin o güzel gönlüne göre dua kardeşim , iyi ki sizin gibi dua kardeşlerim var çok şükür:KK68:

Canlarım çok teşekkür ederim Allah razı olsun.:).işallah birgün bana ve isteyen herkese nasip olur.her genç kızın hayalidir evlenmek, hele hele gelinlik giymek bilmiyorum sizlerde hayal kuruyor musunuz ama benim en büyük hayalim
1) o gelinliği hayırlısıyla giymek
2) anne olmak

RABBIM HAYIRLISI ILE EN KISA ZAMANDA NASIP ETSİN ISALLAH :)
İnşallah en kısa zamanda hayırşısı ile bu hayallerimize kavışurız canım ben de otuzuma giriyorum ve seni çok iyi anlıyorum. Özellikle etrafın lafları bakışları. İnşallah Rabbim bize hayırlı evşilikler nasip eder.. Benim de hayalim bak profil resmim bile gelinlikli

İnşallah en kısa zamanda hayırşısı ile bu hayallerimize kavışurız canım ben de otuzuma giriyorum ve seni çok iyi anlıyorum. Özellikle etrafın lafları bakışları. İnşallah Rabbim bize hayırlı evşilikler nasip eder.. Benim de hayalim bak profil resmim bile gelinlikli

Aynı benim gibi :)

Üzülmeni gerektirecek hiçbirşey yok ben 30 yaşından önce evlenmeyi planlamıyorum bence en iyisini yapıyorsun. tecrübesiz bir şekilde eş seçmektense şimdi insanları daha iyi tanıyorsun daha tecrübelisin eş seçimini daha sağlıklı bir şekilde yaparsın bence :KK66:

Üzülmeni gerektirecek hiçbirşey yok ben 30 yaşından önce evlenmeyi planlamıyorum bence en iyisini yapıyorsun. tecrübesiz bir şekilde eş seçmektense şimdi insanları daha iyi tanıyorsun daha tecrübelisin eş seçimini daha sağlıklı bir şekilde yaparsın bence :KK66:

Öyle tabi ki 20-25 yaşında ki gibi bakmıyor insan daha olgun düşünüyor. Ama aaa çevredekilerin sözleri bakışları beni mahfediyor :KK43:

Bu konuyu geçen sene açmıştım şimdi 30 yasindayim hala hayatımda kimse yok :KK43: ama UMUDUM HEP VAR :)

Bu insanlar nasip-kısmet meselesini bir türlü idrak edemedi.. Bir evlenmek birde çocuk işi nasip meselesi. Ama ne yazık ki, kimin ne konuda düşüncesi varsa oradan kırmayı o kadar iyi beceriyorlar ki.. Rabbim hayırlı Eş çıkarsın karşına inş.

Söylemesi kolay diyeceksin belkide ama boşver kulağını kapa onlar yüzüne karşı bunları söylerken birkaç kere derdini anlatmayı dene olmadı mı onlar konuşurken karşılarında başka şeyler düşün duyma bile. benim arkadaşımın abisi 8 ayda tanışıp evlendi hiçbir şey belli olmaz. inşallah hayırlısı olsun

X