Doğum belirtilerinizi yazar mısınız

Anais0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2024
50
20
30
32 haftalık hamileyim kızlarr ama doğumun her şeklinden aşırı korkuyorum son birkaç gündür belimden kasıklarıma doğru bir ağrı yaşıyorum ara ara hatta dün gece uykudan ağrıyla uyandım ve tedirgin oluyorum erken mi doğuracağım acaba diye 😁 siz kendi belirtilerinizi yazar mısınız özellikle erken doğum yapanlar❣️

Ağrılar agirlastikca aman erken doğacak diyoruz da hiç öyle olmuyor ya 😂 bende ha doğdu doğacak dedim 40.hafta bitmişti doğduğunda, tık diye suyum geldi akşam 6bucukta, oncesinde nişan falan gelmedi, evde duş aldim hazirlandim hastaneye gittim suyum geldi doğacak umuduyla nerdeee sabah 6da doğurdum hastanede yaptığım yürüyüşün haddi hesabı yok sancım bile son iki saate kadar yoktu son dk sıklaşıyor öncesinde çok aralıklı dayanılır normal agrilar, gezdim durdum, ebe yürüyüş yap odada ben seni takip edicem dedi tabii ben cahil bilmiyorum nasıl bir şey, peki dedim doğum olduğunu nasıl anlayacağım, ebe kafasini sallaya sallaya anlarsın anlarsiiinnn yaptı gerçekten anldim anlasiliyor yani o doğum anının geldigi alltta çok ağır bı baskı zorlanma normal kramp olmayan ani kasilmalar, kasılma da değilde titreme ıkınma hali gibi birşey doğum öncesinde başlayan şeyler yani diyeceğim şu ki çok uzattım kusura bakma lütfen stres yapma uykusuz da kalma inan uykuda da olsan o suyun gelmesi falan tuvalet gibi değil tutulmuyor da kramplar da anlasilmayacak gibi değil uykuda da olsan anlarsın son haftalarini huzurlu geçir bebisini taşırken çünkü bundan sonrası hayatının başka bir dönem noktası olacak ve gebeliğini de çok ozleyeceksin rabbim sağ salim kavuştursun ❣️❣️

X