Bebek Beslenmesi Doğum bebek

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

gizemsuuu

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2024
9
1
28
Merhaba arkadaşlar bebeğimi gündüzleri emziriyorum arada birde meme ucunu tutmadıgı zaman göğüs pompasıyla sağıp biberona koyup veriyorum sizce yaptığım dogru mu birdee akşamın 12sinden sonra sütümü vermiyorum mama veriyorum uykumdan dolayı sabahleyin kalkıp tekrar emziriyorum bu durumlarda ne yapayım.

Ne kadarlık bebek? Uykumuzdan uyanıp emziriyoruz ilk 3 4 ay uyandıkça bebe sonra yavaş yavaş geceyi azaltabilirsiniz. Sütünüz varsa emzireceksiniz yani uykumdan dolayı diye bir şey yok. Biberon verirseniz zaten memeyi bırakır yakında komple mama devam edersiniz.

Akşam 12den sonra sütünüzü neden vermiyorsunuz? Uykunuzdan dolayı emzirmiyorsunuz ve doğru mu yapıyorum diye mi soruyorsunuz :) bebeği isteyerek mi yaptınız çok merak ediyorum

Vay be o sırada 11 aylık bebesi için gece zırt pırt emzirmeye kalkan ben ehehehe. Gerçi tüm çocuklarımda gece beslenmesini de hiç kesmedim, 6 yıldır uyumuyorum, emziriyorum 😂
Kısa bir dönem onlar için ve doya doya vermeyi daha doğru buluyorum.
İstediğinizi yapabilirsiniz tabi ama bebişe çok üzüldüm :KK43:

Diğer konuya da yorum yazmıştım orda gece niye emzirmediginizi anlamamış gazlı içeceğe dayanamayisiniza kızmıştım burda resmen keyfi olarak uyumak için emzirmediginizi görünce sadece bu gece 9 kere kalkmış bir anne olarak diyorum ki herkes anne olmasın

X