doğu karadeniz havası mayıs ayında nasıl olur ??????

ChocolateChips

♡♡♡koçişkommm bitane yaaa♡♡♡
Kayıtlı Üye
5 Mart 2012
4.870
1.081
merhaba arkadaşlar dogu karadenız turuna cıkıcaz nasıpse eşimle acaba mayıs ayında nasıl olur oralar??????

gidenler karadenizli olanlar yorum ve önerinizi beklıyorum :KK16:

sınırdışına batum ada gidicez coookkk heycanlı:KK16::KK16::KK16:

buyuzden yorum ve önerileriniz önemli:KK16:

ben şahsen rizeliyim merak ettiğin başka birşey olursa yardımcı olabilirim.

öncelikle şunu bil ki karadeniz orası ne olacağı belli olmaz. mayısta genel olarak havası ılık olur. yağış ihtimali nisana göre daha azdır tabi ki de. ama yaylalara çıkacaksanız hangi ayda olursan ol fark etmez. yağış da yağar :)

bu arada gidiş amacını ve nerede kalacağını bilmiyorum ama. merkezde deniz manzaralı evim var köyde. günlük çok cüzi bir miktara kiraya veriyorum. köy halkıyla iç içe yaşamak istersen beklerim :)

ben şahsen rizeliyim merak ettiğin başka birşey olursa yardımcı olabilirim.

öncelikle şunu bil ki karadeniz orası ne olacağı belli olmaz. mayısta genel olarak havası ılık olur. yağış ihtimali nisana göre daha azdır tabi ki de. ama yaylalara çıkacaksanız hangi ayda olursan ol fark etmez. yağış da yağar :)

bu arada gidiş amacını ve nerede kalacağını bilmiyorum ama. merkezde deniz manzaralı evim var köyde. günlük çok cüzi bir miktara kiraya veriyorum. köy halkıyla iç içe yaşamak istersen beklerim :)

merhaba canım...mayısın 15 sonra düşünüyoruz...hava soğuk olmaz demı ...merkezde ve yaylalarda

Bol yağmurlu :)

mayıs ayında nasıldır...soğuk mudur...

merhabalar:KK3: mayıs ayında karadenız harıkaydı:KK16: yuksekler soguktu ama bırer mont işimizi gördü..:KK16:
şansımıza bır kere yagmura yakalandık :KK55: diger günler gayet ssıcak bol manzaralı gezimizi tamamladık...:KK16:
cevap verenlere tesekkürler:KK16:

X