Doğrulamak istedim..

Para kazanmanın yöntemi işte.
Kusura bakmayın bir şey diyeceğim, yanlış anlamayın ama günümüzde bu kadar keriz varken millet her tür para kazanmanın yolunu buluyor.
Yapmayın ya hu! Düzgün bir psikoloğa falan gidin, tatile gidin o parayla. Hipnozmuş bilmem neymiş uğraşıp durmayın, yazık.

Iyi ama ben bunu da bir psikolog tedavisi olarak görüyorum. Seans var terapi var konuş dinle bul ve iyileştir.

Benim dediğim şeyde hipnoz var mı bilmiyorum arkadaşım eğitim aldığı halde hipnozdan bahsetmedi hiç.
Onu burada yazdı arkadaşlar ki bence onun da faydası olabilir yok diyemem..
Denemedigim hiç bir şeye yok diyemem ben..

Beynin cesitli dalgalari var, theta frekansina inerek bilincaltini temizlemeye yonelik. Bu tur yontemlerin hicbirine inanmiyorum. Hepsi para tuzagi. Istiyorsan kuzey guney ay dugumlerini arastir. Ne gelecegini degistirebilirsin ne gecmisini. Hepsi kabul etmekten geciyor.

Beynin cesitli dalgalari var, theta frekansina inerek bilincaltini temizlemeye yonelik. Bu tur yontemlerin hicbirine inanmiyorum. Hepsi para tuzagi. Istiyorsan kuzey guney ay dugumlerini arastir. Ne gelecegini degistirebilirsin ne gecmisini. Hepsi kabul etmekten geciyor.

Teşekkür ederim.
Araştırayım bakayım.

Iyi ama ben bunu da bir psikolog tedavisi olarak görüyorum. Seans var terapi var konuş dinle bul ve iyileştir.

Benim dediğim şeyde hipnoz var mı bilmiyorum arkadaşım eğitim aldığı halde hipnozdan bahsetmedi hiç.
Onu burada yazdı arkadaşlar ki bence onun da faydası olabilir yok diyemem..
Denemedigim hiç bir şeye yok diyemem ben..
Asla inanmıyorum böyle şeylere. Diyorum ya bu zamanda para kazanmak o kadar kolay ki.
Siz çevrenizde rahatsız olduğunuz şeylerden uzak durun gerisi hallolur bence.

Iyiya işte bende onu söylüyorum..Onun adı theta değil, bildiğimiz bilinçaltına değişik isimler koyup milleti sömürmek amaç..

Ama bilincaltinda takıntılı bir inanç varsa eğer böyle düşüneyim değişsin demekle olmuyor ki :KK43:
Tedavi şart ama öyle ama kendi kendine..

Evet en basitinden tibet yogasi ile baslanabilir...hem basit hem ruhsal ve bedensel etkileri cok iyi

Her seyi arastir tabi. Her konuda fikrin olsun ama para vermeye gelince iki kere dusun. Bu tur meslekler bosuna turemiyor. Bu sifa enerjisi hepimizin icinde var. Kullanmak ya da kullanmamak bize kalmis. Cok istiyorsan tikanan cakralarin icin yoga yapabilirsin.
Ben sadece burç ve kişilik özellikleri hakkında bilgiliyim inanırım da..
Bak şimdi sen deyince ay düğümlerine baktım ilgimi çekti onda daha derine inecegim.
Çakra yoga falan bilmem. Ama faydali olacağına inanıyosan ve yardımcı olmak istersen seve seve kabul ederim :)

Duydum ama denemedim. Zarari olacagini sanmiyorum ama su sirada super bir fayda da saglamayabilir . Yapabilir tabi evde. You tube videolarinda anlatiliyor her sey.
2 yildir ara vere vere yapiyorum ben....tabi daha hic 21 tekrara ulasamadim...
Simdi yeniden basladim...bakalim
Ama bilinc altina ne topladiysam bu sefer ruh halimi berbat etti...gece kabuslar gunduz urpermeler...normalde hep pozitif olurdum ama bu sefer epey birikmisim çıkıyor yavas yavaş....

Öncelikle basınız sağolsun.
Merak ettim kusura bakmazsaniz babam kötü bir eşti diyorsunuz ama annemi insan ilişkilerinde model almam diyorsunuz.
Sizce hatası neydi ?

Fazla ayrintiya girmeden (tanimak istemiyorum) şöyle yazim:

Annem ailesine aşırı bağlı bir insandi. Bağlı olmasi sorun değil aslinda ama teyzelerimin dolduruşuna gelirdi.

Bir olup babami ezerlerdi. Babam gercekden karisina ve cocuklarina cok bağlı olmasina rağmen annemin ailesine asla yaranamadi. Annem babami, istanbul doğumlu olmadığı icin ve köyde büyüdüğü icin küçük görürdü. Babamin ona her 3 ayda bir aldığı 12 burmayi takardi ama.

Annem teyzelerimin dolduruşuna gelip babami kandirarak boşandı. Evler, mallar, arsalar hepsini üstüne alip babami dipdizlak birakdi. Sonra ne yapdi? Hepsini ailesine verip bizi dipdizlak birakdi.

Annem hep kardeşlerine yaranmak icin yaşadı. Babami ezdi ve hor gördü.

Babam niye iyi bir eş değildi:

Annemin kafasina uyup annemin ailesine karşı asla tavir almadi

Sorunlardan hep kacdi. Olanlari görmemezlikten geldi.

Teyzelerimi tutup kolundan atamadi...

Ve sonucu annemi dövmekle buldu.

Burda bazi kadinlar varya zulüm cekerler kocalarından ve ailesinden... bu rölde benim babam vardi yani...

Bence bir erkek ailesini yönlerdirmesini bilmesi gerek. Bakdiki zarar geliyor, karisini cekip kendine bir hayat kurmasi gerek. Babam bunlari yapmadi..yapamadi. ne olursa olsun susdu. Akşama annemi dövdü. Yani çözüm üretmek yerine dayak atmak daha kolay geldi

Hipnozlu uyutmali rol gorevlendirmeli şeylere karşıyım
Zihin _ beyin çok sihirli gizemli birşey ve çok kurcalanmamasi gerek

Günde dinlediğim yarım saatlik ney sesinde gözümü kapatıp hiç birşey düşünmemek bana yetiyor

Günaydın arkadaşlar..
Bugünlerde kafama takılan bir konu var.
Bir arkadaşım bana theta diye bir terapi yönteminden bahsetti.
Hayatımızda yaşadığımız tüm sıkıntıların sebebi aslında biziz dedi ve beni benden aldı.
Thetaya göre aşkı bulmak isteyip bulamayan biri aslında bilinçaltında onu aşktan uzak tutan bir duyguyu besliyormuş.
Örneğin anne ve babasının bosanmasına ve acı çektiğine şahit olan biri kendine "Aşk acı verir. " diye bir inanç oluşturmuştur ve farkında olmadan hayatında bunun etkisiyle aşkı yakalayamıyordur.

Çocuk isteyip de çocuk sahibi olamayan birinin bilinçaltında çok derinlerde bir yerde çocuk istemesine engel bir inancın olduğunu ve bu inancı değiştirerek her şeyin düzelebilecegini savunuyor.

Bazı sıkıntıların kendi yasadiklarimizdan bazılarının ise ailemizin yaşadıklarından bize aktarildigini söylediğinde ise kaldım.
Buna göre örneğin annemiz babamızı bir konuda affedemiyor diyelim ki bu duyguyu besleyerek bunu evlatlarına kadar aktarıyor ve aynı sorunu kendi kızı da kocasında yaşıyormuş böylece.

Çözümün temelinde ise taa anneye gitmek gerekmiş. O kocasını gerçek anlamda affettiğinde çocuğunun hayatı düzene girecekmiş.

Şimdi ben bu sıkıntıları kendim mi yaşamak istedim ya da istiyorum bırak Allah aşkına diyerek dinlemeye başladım onu aslında.

Ama dinledikçe etkilenmeye başladım.
Çok sayıda örnek verdi çünkü ve sanırım birinde kendimi yakaladım.

Sizlerle de paylaşmak istedim hem doğrulamak adına hem de belki sizlere de bir faydası olur konunun diye.

Belki kendi hayatımızı değiştirmenin yolu buradan geçer belli mi olur..

Theta hakkında bilgisi olan var mı?
Sizce mantıklı mı?
Yakın çevrenizde bununla hayatını iyileştiren oldu mu?
Yeni bi moda kimi olsun diye theta demislerdir.
Profesyonel anlamda yapilan psikoterapilerde bunu yoksaymaz bu yuzden gecmise gidip bilincaltinizi mumkun oldugunca kesfetmenizi saglamaya calisirlar

Ben sadece burç ve kişilik özellikleri hakkında bilgiliyim inanırım da..
Bak şimdi sen deyince ay düğümlerine baktım ilgimi çekti onda daha derine inecegim.
Çakra yoga falan bilmem. Ama faydali olacağına inanıyosan ve yardımcı olmak istersen seve seve kabul ederim :)

Tatlim , cakralar hakkinda bilgi veririm ozelden, yalniz yoga yapmana yardimci olamam. Malum gostermek gerekiyor. Yoga yapilan yerler mutlaka vardir . Bulabiliyorsan Tai chi de yapabilirsin. Haftada bir yapsan bile faydasi var. Onlardan birine gitmeni oneririm cunku sen su an kendi kendine yapacak duzeyde degilsin. Ben de degilim.

Ola ki youtubedan iyi bir link bulursam paylasirim. Gelince arastiracagim. + Nefes egzersizleri, mindfulness vs. vs.

2 yildir ara vere vere yapiyorum ben....tabi daha hic 21 tekrara ulasamadim...
Simdi yeniden basladim...bakalim
Ama bilinc altina ne topladiysam bu sefer ruh halimi berbat etti...gece kabuslar gunduz urpermeler...normalde hep pozitif olurdum ama bu sefer epey birikmisim çıkıyor yavas yavaş....

Eee beynimizde ne birikiyorsa vucudumuzdan cikmiyor mu. Bir cakranin yanlis calismasi bile otekileri etkiliyor. Hepsini duzenlemeli o yuzden.

barıs muslu yıka beynını kıtabını oku daha mantıklı... bu tur tıyatrolara gerek yok kendınde bıtıyorsa barıs muslu bılıncaltına nasıl hukmedecegını ve bastrdıgın ınancları nasıl degıstırecegını ogretıyor bı bak derım

X