Doğrulamak istedim..

Face kullanmadigim için takip edemedim.
Arkadaşım güzel paylaşımlari atıyor bana ama :)
Bu paylaşımları yapan kişinin adı "M" ile mı başlıyor ? Eğer o ise aynı konudayız... Siz çok da takılı kalmayın ciddi diyorum, bazen çığrından çıktığını hissediyorum o kişinin... Hipnoz konusuna katılıyorum diğerlerinde araftayım...

Çok mu sancılı hayatım yeterince sancılı iyilesmeden kafayı yemeyelim

Biz sorduk online görüntülü konuşma ile de seans oluyor dedi ama bana hiç mantıklı gelmemişti öyle.

Ya inan psikoloji öyle bişey değil :)
Bir derya bir deniz.
Sen kendini bilsen bile emin olsan bile gerçekten davranışlarının altında çok başka şeyler oluyor.
2 yaşında start alıyor insan. Hatta daha önce ama 2 yaş bir devrim.
Bu günkü halinin temelleri tuvalet eğitimde atılıyor mesela.
Bu yüzden her korkunun, her inancın, her davranışın, her mutluluğun veya rahatsızlığın geçmişte yaşadıklarınla bağlantılı.
Eğer bir şey seni rahatsız ediyorsa mesala o bakkaldan aldığın çikolatayı bir çocuğun çalmasıyla bağlantılı olabiliyor.
Evet küçük ama önemli detaylar bizi şekillendiriyor.
İyi bir doktor iyi bir adanmışlıkla çok iyi sonuçlar alırsın.

Yok Y ile başlıyor bu :)
Tv programlarina da konuk oluyor.
Ama bir kişi daha vardı onun adını hatırlayamadım..

O dediğiniz aile dizimi. Ben de katıldım. Sadece izleyiciydim ama çok fazla şey kattı bana.

Ben bu tip şeylere inanıyorum. Dene derim ama öncelikle iyi araştır. Yapan kişi profesyonel olsun.

Yok Y ile başlıyor bu :)
Tv programlarina da konuk oluyor.
Ama bir kişi daha vardı onun adını hatırlayamadım..
Ha tamam o zaman farklı kisilerden ama aynı konulardan bahsediyoruz. Zaten bu kişiler birbiri ile bağlantılıdır... Ama dediğim gibi temkinli olun. Ben bu tarz insanlara pek güvenmem... Kendimle bir sorunum olursa ilk tercih edeceğim kişi psikolog olur sonra bu alternatifleri düşünürüm... :)

Evet haklısın.
Ama ben kendimi ne kadar bırakabilirim ondan emin olamadım.
Fazla sorgulayan tipim.
Yine de bir gün denerim belki hayatımı yoluna koymanın tek yolu buysa..

Yaşadığımız bazı sıkıntıların kaynağı evet biziz,burda görüyoruz her türlü şiddeti gören kadın boşan demeyin diyo ne diyelim peki, otur mucize bekle

Ama çocuk isteyip olmaması falan kader kısmet işi,bu konuda Yaradanın planının devreye girdiğini düşünüyorum o elimizde değil

Yok onu canlandırmıyorlar. Babaannesi rolündeki kadın o an hissettiklerini anlatıyor. Uyutulma kısmını anlamadım ama. Benim gittiğimde öyle bir şey yoktu.

Iste o kadın neden boşanmayı bir seçenek olarak göremiyor bilincaltinda beslediği bir inanç yüzünden. . :)
Bu konu bununla ilgili..

Şu kadının adını bana özelden yazar mısınız ? Yada grubun adını.

Anneye inmek annenin babayı affetmesi falan...bana saçma geldi

Bak ben burda baba diye ölen bir tipim babam 10 numara insan 100 numarada babaydı ama bence iyi bir eş değildi,anneme de burda pat pat yazdığım gibi boşan demiştim ama annem bu deveyi güderim ama atabeskimden de ödün vermem dedi,babam vefat etti annem babamı ister affetmiş olsun ister affetmemis olsun o benim babamdı kahramanımdı hayatta tanıdığım en kral insandı

Ben iki yıl önce gittim, aynı mantık ama ismi "kuantum"du. Her seansta ben izledim onlar beni ve köklerimi canlandırdılar. Özgürleştirmeler falan yapıldı. O zamanın parasıyla 1500 lira vermiştim. Gözle görülür bir işe yaramadı, alışverişe harcasam daha çok tatmin duygusu yaşardım açıkçası.
Sana tavsiyem olumlama yapman. Para vermen gerekmiyor ve mucizelere tanık oluyorsun. Yakın zamanda yaşadığım bir tanesini kime anlatsam şoka giriyor. Bak bu linki oku: https://holyharmony.wordpress.com/2011/10/12/kuantum-olumlama-r-sanal/

Anladigim kadariyla iyi bir eş olmasa da annen babanı gönülden affetmiş. Onun iyi bir eş olmayişınin altında yatan sebepleri görmüş anlayabilmiş. Bu nedenle sorun yok en azından senin için. .
Sevindim..

Yok onu canlandırmıyorlar. Babaannesi rolündeki kadın o an hissettiklerini anlatıyor. Uyutulma kısmını anlamadım ama. Benim gittiğimde öyle bir şey yoktu.
Uyutulma belki hipnoz olabilir uzun zaman gecti ustunden. Ama bilincli sekilde degil oncelikle rol dagilimi oluyor sonra insanlar verilen o rolle guya ne yapiyorlarsa yapiyorlarmis. Kimi yerde oyle saatlerce yatiyor dedi, detay bilmiyorum tabii.
Komutla mi hareket ediyorlar uyuduklari icin irade yok sanki anlamadigim icin anlatamadim da, karismisti kafam simdi yine ayni oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…